А я женатая• 26 июля 2024
Крутить ноги на погоду
Підкажіть хто як рятується, болять ноги від поясниці і до низу, кожен суглоб і м´язи. Пов´язую з різким похолоданням і дощами. Мені 43 роки, з дитинства метеочутлива, але це щось ну дууууже сильно, сплю погано, ледве ноги волочу. Від діклофенаку вже шлунок болить, мазями не можу ж я дві ноги повністю обмастити.
Може хтось якісь аналізи чи фіз.процедури проходив.
Заела_пластинка• 26 июля 2024
Травы противоспалительные (ромашка, шалфей, календулы) , корень живокоста, настойка сабельника. Исключить сахар, мучное, молочное - эти продукты усиливают воспаления в организме. Пробуйте, хуже не будет
А я женатая
• 26 июля 2024
Ответ дляЦветочница
Автор, было ли у вас такое раньше?
Було але не так сильно, і на меншій площі