Плакулька• 26 июля 2024

Может ли муж выгнать при разводе?

Такой вопрос, хочу подать на развод с мужем, есть ребенок 1.5 года. Живем в его квартире купленной им до брака, у меня своего жилья нету. Может ли он юридически меня с ребенком выселить из квартиры?
Телепузик• 26 июля 2024
Ответ дляПацан к успеху шел
По тексту муж отказал автору в съеме квартиры. Уже здесь он ее загоняет в угол.
А обязан обеспечить почти БЖ жильем? )))

Пацан к успеху шел• 26 июля 2024
Ответ дляВорую вкусняшки
А він не зобов´язаний знімати житло колишній дружині.
Нехай дає гроші і вона сама знімає, яка різниця. До 3 років дитині чоловік утримує дружину, ст. 84 СК України.
Ворую вкусняшки• 26 июля 2024
Ответ дляПацан к успеху шел
Він не зобов´язаний давати гроші на зйом, утримувати дослівно, годувати, так, але зйом в цей перелік не входить. По перше, по друге, то вже буде не дружина і якщо, місце проживання буде з чоловіком, можливі нюанси.
Пацан к успеху шел• 26 июля 2024
Ответ дляВорую вкусняшки
Дитина залишається з батьком, мати вільна, окрім встановлених судом часів відвідування, ну і аліментів. Тоді батько вразливіший.
А чому в суді дитина, особливо маленька, переважно залишається з матірʼю, а не батьком, знаєте?
Ворую вкусняшки• 26 июля 2024
Ответ дляПацан к успеху шел
Зараз не завжди.
Пацан к успеху шел• 26 июля 2024
Ответ дляВорую вкусняшки
Фінансових маніпуляцій немає, а про дружину, то вологі фантазії, так можна придумати, що пішовши від чоловіка автор забуває, якщо нікого не знайде і дитину треба рятувати.
Маніпуляція вже Є, відмова дати грошей на зйом житла це воно.
Ворую вкусняшки• 26 июля 2024
Ответ дляПацан к успеху шел
Він не має давати грошей, жоден суд його не змусить.
Великий сатирик• 26 июля 2024
Ответ дляПлакулька
Так ребенка вроде ж до 18 лет нельзя выписать из квартиры?
Вы можете оставить ребенка мужу, если вам некуда выселяться с ребенком. При єтом права ребенка будут соблюдены. Ваше присутствие рядом с ребенком в крвартире не обязательно.
Пацан к успеху шел• 26 июля 2024
Ответ дляВорую вкусняшки
Яка різниця, на що вона витратить гроші, на їжу чи зйом?

Телепузик• 26 июля 2024
Ответ дляПацан к успеху шел
Ровно 25% своего дохода. Все.
Жильем ЕЕ он не обязан обеспечивать. Ребенка да, но у мужа автора есть своя недвижимость. Итого возвращаемся к тому, что ребенок живет с отцом, а автор уходит. Ибо, если она поднимет в суде вопрос жилья для себя и ребенка, то именно так и будет.
У нее есть три варианта:
1. Вправляет себе мозги и живет с мужем.
2. Пооучает алименты и из их обеспечивает себя и ребенка жильем и всем необходимым. Возможно, подрабатывая.
3. Оставляет ребенка отцу и уходит.

Всё! Все остальные варианты только при огромном делании и доброй воле ее мужа.
Оставляет ребе
Ворую вкусняшки• 26 июля 2024
Ответ дляПацан к успеху шел
Ви ж пишете, про відмову знімати житло. Я вам відповіла, забезпечення житлом колишніх дружин, якщо вони не входять до певних категорій, ніяким законом не передбачено. Автор сама прийняла рішення, має нести за нього відповідальність.
Телепузик• 26 июля 2024
Ответ дляПацан к успеху шел
Кто ей оставит ребенка, если отец заявит свои права на проживание ребенка с ним?
Дохода у автора нет, жилья тоже.
Грибной_Дождик• 26 июля 2024
Ответ дляПлакулька
ну я думаю он не выгонит точно на улицу. Тему и создала. чтобы понимать как законно я могу быть в его квартире, пока решу вопрос с жильем и работой.
ні, законно вас він може виселити після розлучення, дитину ні, бо дитина там зареєстрована. І так. це причина йому (при бажанні) визначити місце проживання дитини саме з ним (у вас немає де дитині жити). Тоді й аліменти маєте платити ви, а не він.
Тому або сидите тихо, поки не вийдете на роботу, не знайдете окреме житло, або якось мирно домовляєтеся з чоловіком, що поживете в нбого якийсь період (чітко визначаєте який).
Він не зобовʼязаний нікуди йти зі свого житла, скільки в нього ще є майна - то його справа.
Чумачечая Весна• 26 июля 2024
Ответ дляПлакулька
я уверена. он не позволит жить ребенку не в комфорте
Автор, судячи з ваших відповідей ви просто щ жиру біситесь.
Якщо вас вже так сильно не влаштовує чоловік, нащо той цирк з негайним розлученням, почекайте поки дитина піде в садочок, вийдете на роботу та й підете собі спокійно шукати нового ідеального чоловіка.
Грибной_Дождик• 26 июля 2024
Ответ дляПацан к успеху шел
і не лише дружину, але матір спільної дитини. ЯКЩО вона не працює, зайнята доглядом за дитино. Звучить класно, в реальності там прожитковий мінімум, здається, а може бути навіть менше. якщо він офіційно додхід покаже маленький, ще утриманців та ін. + він може просто просити визначити місце проживання дитини з ним і подати на аліменти до матері дитини, щоб вона платила, бо в нього принаймні дитині є де жити. Юридично це більш реально, тому сваритися з ним наразі рииковано
Грибной_Дождик• 26 июля 2024
Ответ дляПацан к успеху шел
1.5 року вже можна добитися з батьком. так, часто у на стаки з батьком лишають, але це вде не ГВ, мама не має де жити, тому...
Юпитерная• 26 июля 2024
Ответ дляГрибной_Дождик
дитину ні, тому що це його дитина. не має значення взагалі, де вона зареєстрована і чи зареєстрована в принципі
Великий сатирик• 26 июля 2024
Ответ дляПлакулька
ви дуже ризикуєте залишитись без дитини. Суд вхаховуючи інтереси дитини, може бути на боці чоловіка. Ви граєте у дуже ризиковану гру і не розумієте наслідків.
Великий сатирик• 26 июля 2024
Ответ дляПлакулька
а что он будет делать с 1.5 годовалым ребенком? он ленивый а тут очень много забот будет
А як ви збираєтесь суміщати півторарічну дитину. та гарну високооплачувану роботу? На роботу із собою дитину будете приводити чи няню? Няня, так він теж може найняти няню, так як роблять всі татусі у яких опіка на дитиною встановлена судом. Дивиться, бо коли дойде до суду то вас ще у аморальній поведінці звинуватять.

Великий сатирик• 26 июля 2024
Ответ дляПлакулька
нет. не будет. в крайнем случае уеду с ребенком за границу
Батько може подати документи в суд про заборону виїзду. На кордоні перевіряють всі судові справи що на вас.
ПотеряласЯ Я...• 26 июля 2024
Залиште йому дитину та ідіть заробляти на свою квартиру
лаМпочка• 26 июля 2024
Ответ дляПлакулька
возможность устроить свою жизнь
в его квартире?
лаМпочка• 26 июля 2024
Ответ дляПацан к успеху шел
Річ іде про те, щоб захистити себе і дитину від таких сюрпризів, як у автора. Тобто не маєш житла і в декреті ти беззахисна, ще й дитина не отримає нічого, вважай під парканом з копійчаними аліментами. Зате батько в дамках- не втратив кваліфікацію, не підірвав здоровʼя і як жив, так і житиме.
не живите с мудаками
лаМпочка• 26 июля 2024
Ответ дляПацан к успеху шел
і нове влаштоване життя дружини
Тобто оплачувати оренду, щоб вона шукала нового папку для дитини
Даю справку• 26 июля 2024
Ответ дляПлакулька
он был бы только рад, если ему оставить ребенка. Но такого не будет
Он может забрать у вас ребенка на том основании что вы не работаете и у вас нет своего жилья. Вы объективно не сможете содержать ребенка.
Да и на что вы рассчитываете? На то что ваш муж подарит вам квартиру бо у него ещё есть? Смешно
Телепузик• 26 июля 2024
Ответ дляВеликий сатирик
Достаточно нотариально заверенного запрета, переданного в погранслужбу. Запрет вносят в базу и все. Он высветится при проверке.
Даю справку• 26 июля 2024
Ответ дляПлакулька
не мне а ребенку. это же его ребенок!
Ага, а вы такая пушистая будете так же комфортно проживать в квартире бывшего мужа. Мужчине проще забрать у вас ребенка чем чужой бабе предоставить жильё
Даю справку• 26 июля 2024
Ответ дляПлакулька
он не против, но ребенка я не отдам
Да куды вы денетесь
Конфиденциальность• 26 июля 2024
Ответ дляПлакулька
он и не хочет выписывать и разводиться. Но я с ним жить не хочу больше
Тоесть вы хотите, что б он ушел из своей квартиры? Вы с ним жить не хотите, но и уходить из этой квартиры тоже не хотите, странный подход
Даю справку• 26 июля 2024
Ответ дляПлакулька
ребенок в квартире мужа. я ВПО. прописка в Донецке
Ох уж эти донецкие. Вы так друг на друга похожи, словно вы все однояйцевые близнецы