Бочка порохУ• 26 июля 2024

Чем убрать запах пота на мужских рубашках в подмышках?

Пробовала намыливать мылом ароматным перед стиркой в машинке, но особого результата нет. Может знаете средство, посоветуйте пожалуйста, девочки. Спасибо за ответы!
Радість моя• 26 июля 2024
Ответ дляБочка порохУ
W5 - ,це назва засобу? Де купуєте?
Так. Замовляю на промі. Оцей теж гарно працює ’Спрей для виведення плям Power Wash’.

сладкий_ноябрь• 26 июля 2024
Ответ дляБочка порохУ
А як займатися цією проблемою? Ми разом недавно. Стирка на мені)
Ну так періть і все.
Якщо йому щось не подобається, може це зробити самостійно, ;)
автор Бочка порохУ • 26 июля 2024
Ответ дляГарнюнька
На майбутнє, купіть хороший дезодорант чоловіку.
Це який, хороший? Користувався Нівея, Рексона, Олд Спайс, Фа...
автор Бочка порохУ • 26 июля 2024
Ответ дляСоня-сонятко
После фаберликовского пятновыводителя остались такие брызгалки.
Я туда развожу Ваниш с водой, брызгаю на подмышки и ворот футболок. Полежит и в стирку. И запах и пятна убирает.
О! Попробую!
автор Бочка порохУ • 26 июля 2024
Ответ дляБрюльтик
Ваниш. Именно ваниш наносите на места где пот. Будет реакция , он пенится. Оставить минут на 15 и потом просто стираете.
О! Спасибо! Буду пробовать! Ваниш дома есть всегда.
автор Бочка порохУ • 26 июля 2024
Ответ длясказочное_Бали
Вам радили і я підтримую. Кисневий порошок, по модньому, або по старому персоль. Відіпрала старі кофтинки сам в місцях де раніше ніяк не могла і були дуже застарілі плями, під мишками, та ще й із дезодорантом, який так само не відперався. Все як новеньке стало. Спробуйте.
Любий кисневий?
Наносити на підмишки чи весь одяг повністю?
автор Бочка порохУ • 26 июля 2024
Ответ дляРазгуляшка
Єдине, що мені більш менш допомагає - це сода. Натираю (вологу тканину, щедро), лишаю на деякий час, потім в прання. Так декілька разів.
Дякую! Спробую!

автор Бочка порохУ • 26 июля 2024
Ответ дляГарнюнька
Допомагає

https://makeup.com.ua/ua/product/52407/#%2Foption%...
В мене такий є. Я використовую інколи. Але він прибирає влагу, але запах поту залишається.
автор Бочка порохУ • 26 июля 2024
Ответ дляРадість моя
Дякую!
автор Бочка порохУ • 26 июля 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
Ну так періть і все.
Мені це не подобається) Аромат випраних речей свіжий, але місця підмішками інколи даже дезік не вистірує
З понеділка на дієті• 27 июля 2024
Ответ дляБочка порохУ
Та шота вы погнали. Даёте ту футболку ему в зубы и говорите не могу отстирать запах пота. Мне к Вале, вечером увидимся
Гарнюнька• 27 июля 2024
Ответ дляБочка порохУ
А носій речей використовує чи тільки ви? Пахви бриє?
Коротше, хай купує нові футболки.
автор Бочка порохУ • 27 июля 2024
Ответ дляЗ понеділка на дієті
🤣 попробую так)
автор Бочка порохУ • 27 июля 2024
Ответ дляГарнюнька
Коротше, хай купує нові футболки.
Такий дез не хоче використовувати. Пахви заставила брить. А нові футболки і рубашки тільки купили. І вони не із дешевих....(((
З понеділка на дієті• 27 июля 2024
Ответ дляБочка порохУ
🤣 попробую так)
Не ну чесно. Ви хіба мама? Хай займається сам своїм одягом
сказочное_Бали• 29 июля 2024
Ответ дляБочка порохУ
Любий кисневий?
Можете замочити в ньому і прокип´ятити, бо він діє при мсаксимальних температурах
Попихтю та й годі• 27 августа 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
А чому чоловік самостійно не займається цією проблемою, вона ж існує вже давно.
Як? Померти і не пітніти?
Майданщица• 27 августа 2024
Не занашивать, не пробовал ваш муж? Я со своего нахально снимаю и забираю футболки, приходится следить, зато отстирываются. А вот это еще не хватало кожу на руках портить из за мужа засранца)))
Синиця у спідниці• 04 сентября 2024
Ответ дляЛичко Невеличке
Нашатирний спирт кілька ложок на літр води, замочити на кілька годин, потерти і випрати або в однакових пропорціях змішати сіль, соду і засіб для посуду, можна і кольоровий, цією сумішшю обробити плями кілька годин. Це працює
Я вывожу пятна от дезодоранта на вещах и запах тоже убирает : перекись Н2+Фейри+сода все перемешать 1:1(один к одному).На одну футболку по 1ст.л.средства,наношу на подмышечную зону,~ на 2 часа.Затем постирать и хорошо выполоскать.

автор Бочка порохУ • 04 сентября 2024
Ответ дляСиниця у спідниці
Спасибо, буду пробовать. Только уточню, перекись Н2 в аптеке покупаете?
Синиця у спідниці• 05 сентября 2024
Ответ дляБочка порохУ
Доброе утро,да.