МУСЯкомарова• 26 июля 2024

Нашла на кровати клеща микро но надутого!!! С кровью!!! Срочно что делать???

Думала, что мусоринка, а то клещ как капочка, но раздутый (((((((
Собака спит с нами, это мог быть либо с нее либо с нас?? Что делать в таком случае у меня истерика паника
Поросенка• 26 июля 2024
Це перший кліщ в житті? Робіть, що і завжди.
автор МУСЯкомарова • 26 июля 2024
Ответ дляПоросенка
Так, перший раз таке побачила, ще й з кровʼю
Це ж він пив і відпав і ще й не зрозуміло чи з нас чи з песика ((((
Стетоскопуло• 26 июля 2024
От скотиняка😡😡 я думала, в спеку їх нема
автор МУСЯкомарова • 26 июля 2024
Ответ дляСтетоскопуло
Та це жах
Я просто в істериці (((
Тріль!• 26 июля 2024
Можна посмотреть?
Стетоскопуло• 26 июля 2024
Ответ дляМУСЯкомарова
Це проблема звісно
Like-995b• 26 июля 2024
Сжечь нах
Губки-уточкой• 26 июля 2024
Ответ дляМУСЯкомарова
Спалите клеща
Я лично так делаю . Но они могу и инцефалит переносить. Можно отправить на экспертизу . Я бы сожгла . Дедушка у меня заболел болезнью лайма от клеща, пропил антибиотики и прочие лекарства. Сейчас норм . Но дедушка не возил клеща на экспертизу
автор МУСЯкомарова • 26 июля 2024
Ответ дляГубки-уточкой
Спалите клеща
Мы его придавили с там кровь (((
Стетоскопуло• 26 июля 2024
Ответ дляГубки-уточкой
Спалите клеща
Ну так він когось вкусив, треба розуміть кого🤔 Толку його спалити?
И_В_офигительных_штанах• 26 июля 2024
Можна здати кліща на аналіз в лабораторію.
Пошукайте місце укусу у себе і слідкуйте за ним, якщо знайдете.
Якщо прям дуже переживаєте, зверніться до інфікціоніста. Він назначить схему, що робити.
МаринаХ28• 26 июля 2024
Ответ дляМУСЯкомарова
Та це жах
Я просто в істериці (((
Так. Не панікуйте!!!
Якщо переживаєте за себе, то здайте аналіз крові.
А за песиком наблюдайте.
Я їх стільки в кроваті находила, і надутих і ні.

Песику даємо Симпаріку, нам підходить.
автор МУСЯкомарова • 26 июля 2024
Ответ дляСтетоскопуло
Так це дуже страшно ((((
И_В_офигительных_штанах• 26 июля 2024
І ще, аналіз крові треба здавати через 2 тижні після укусу. До того моменту може бути не інформативним.
автор МУСЯкомарова • 26 июля 2024
Ответ дляМаринаХ28
Так. Не панікуйте!!!
А за песиком наблюдайте.

Песику даємо Симпаріку, нам підходить.
Ого, навіть надутих знаходили? І щось робили з цим?
Я дуже боюся бо страшні хвороби песику і людям переносять
МаринаХ28• 26 июля 2024
Ответ дляМУСЯкомарова
Нічого не робила, спалила кліща. За песиком наблюдала, щоб був апетит та був активним.
Не пенікуйте, заспокойтеся!
автор МУСЯкомарова • 26 июля 2024
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
А не могла собака його на вулиці підчепити після кого? Ну типу на шерсті принести? Бо ми прийшла з вулиці вона почала скакати по ліжку і через пару хвилин я знайшла його
автор МУСЯкомарова • 26 июля 2024
Ответ дляМаринаХ28
Не пенікуйте, заспокойтеся!
А не могла собака його на вулиці підчепити після когогось? Ну типу на шерсті принести? Бо ми прийшла з вулиці вона почала скакати по ліжку і через пару хвилин я знайшла його
МаринаХ28• 26 июля 2024
Ответ дляМУСЯкомарова
То вже більша вирогідність що с песика а не з Вас.
На рахунок після когось - не знаю .
Заспокойтеся, не можна так нервувати. Видихайте. Наблюдайте щоб песик їв, пив, грався, був активним.
оксюморон• 26 июля 2024
С собаки, скорее всего. От вас бы он так просто не отпал. Она видно чесала и сорвала его. Раз маленький ещё, то долго не сосал. Осмотрите друг друга с мужем. Собаку осмотрите на наличие ещё клещей.
Ну, что уже поделаешь? Не нужно уже так убиваться сильно. Это уже произошло и не факт, что чем-то опасным закончиться. Понаблюдайте друг за другом три недели.
автор МУСЯкомарова • 26 июля 2024
Ответ дляоксюморон
Та я просто в шоке
Получается муж его ногтем придавил и от туда кровь, и оставил на балконе на подоконнике его, чтобы потом в лабораторию завести вдруг что, через 20’мин заходим а его нигде нет
Он значит живой и пополз , я щас с ума сойду
Куплю орехи• 26 июля 2024
може, то не кліщ а блощиця?
автор МУСЯкомарова • 26 июля 2024
Ответ дляКуплю орехи
може, то не кліщ а блощиця?
Та ні точно він, такий круглий малесенький (((блоха ж стрибає
Куплю орехи• 26 июля 2024
Ответ дляМУСЯкомарова
блощиця - російською ’клоп’, вона не стрибає і п´є кров, диве в постілі переважно
автор МУСЯкомарова • 26 июля 2024
Ответ дляКуплю орехи
Подивилася фото, він більше як жучок (( цей на кліща більше схожий (((
Ми його залишили на підвіконні розбавленого а через пів години його ніде нема ((( це він живий і поповз виходить (((
оксюморон• 26 июля 2024
Ответ дляМУСЯкомарова
Та я просто в шоке
Они очень живучие).
автор МУСЯкомарова • 26 июля 2024
Ответ дляоксюморон
Они очень живучие).
Какой кошмар, уже все посмотрели нигде нет (((