Анна-4c48• 26 июля 2024

Як відучити дитину смоктати великий палець на сон і в день? Реальні дієві поради

Вітаю. Синові 11,5 місяців, з 4 місяців зʼявилася звичка смоктати великий палець. Робить це, або на сон як на денний так в на нічний або коли щось непокоїть, або нервує. Як відучити? Якщо вдень загалом я хоч якось можу це зробити, відволікаючи розмовами іграми і так далі. То на сон ніяк. Соску не бере. Зрозуміло якщо відіймаю палець з рота, починається істерика.
Хто як зміг відучити і в якому віці? Допоможіть будь ласка порадою. Боюсь щоб це не стало звичкою до школи. Бо маю такі реальні життєві приклади(
автор Анна-4c48 • 27 июля 2024
Ответ дляХомо_сапиенс
Кормили грудью по требованию? А сейчас как кормите?
Неврологию исключили?
Да, ГВ по требованию было, сейчас понятно основной акцент на прикорме. Но я выше писала что привычка эта появилась уже месяца в 4, то есть абсолютно не связана там с тем что ввели прикорм и стало меньше ГВ. Да, у докторов вопросов нет.

автор Анна-4c48 • 27 июля 2024
Ответ дляПушап Мі мі
Син також смоктав пальця, купувала в аптеці, якийсь засіб спеціальний для таких пипадків. Наноситься на ногтик, два раза нанесла і дитина більше пальця в рот не брав)))
Цікаво що саме?