Любви вам!• 26 июля 2024

ЗНО после 9 класа НУШ 2027 г

Что вы думаете про реформу, которую хотят внедрить в 2027 г: ЗНО после 9 класса?

Как готовиться? Сейчас все ресурсы на подготовку к ЗНО после 11 класа.

Вроде, кроме математики, укряз, истории и английского, должны ещё быть естественные науки.

Не хочется оставлять на авось.
сладкий_ноябрь• 26 июля 2024
Ответ дляЛялькодзьоб
Тут по різному. Методика різна, типаж завдант
Типаж завдань?
Зараз знайду одне завдання з НМТ яке мене просто вразило

автор Любви вам! • 26 июля 2024
Ответ дляЛялькодзьоб
Статтею 53 Конституції України встановлено, що кожен має право на освіту. Повна загальна середня освіта є обов´язковою.
Не базова, а повна загальна
Точно, подзабыла, значит, это измениться после 2027 г, для это и вводят ЗНО после 9 класса
Лялькодзьоб• 26 июля 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
Кількість, складність.
Ні, не порівняти.
З мого предмету дітям легше було набрати ’прохідний бал’ саме на ЗНО. На НМТ багато питань, що стосуються кількох тем. Плюс менше часу. Тривожність висока. І ціна помилки вже набагато вища. Коли з математики задача аж 14 балів і єдина помилка еа НМТ, то на ЗНО було значно менше
Козяка-маляка• 26 июля 2024
Ответ дляМальчун-задирун
’не математик’ - це не вивчив таблицю множення, не вміє рахувати дробі, не розуміє відсотки і площу квадрата не рахує? Бо для теперешнього НМТ цих знань достаньо, щоб здати, 5 балів з 32 треба наклацати. І з кожним роком тести простіше і простіше.
Мне 43 и я не помню таблицу умножения. Математику в школе ненавидела и не понимала. Даже простейшее считаю калькулятором. И это никогда не мешало руководить бизнесом. Заработала и на квартиру и машину.
Обязаловку по матеметике считаю дискриминацией. Человек должен иметь право выбора.
автор Любви вам! • 26 июля 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
Ну будуть батьки більш мотивувати дітей до навчання.
Главное, чтобы не было поздно, а то про 2027 год мало кто думает
Лялькодзьоб• 26 июля 2024
Ответ дляЛюбви вам!
Конституцію змінять?)
Мальчун-задирун• 26 июля 2024
Ответ дляКозяка-маляка
а уявіть скількі б ви заробили, якщо ще й математику опанували)

сладкий_ноябрь• 26 июля 2024
Ответ дляМальчун-задирун
так, я перевіряла тести за декілька днів на своєму ШЕСТИКЛАСНИКУ - він набирав від 8 до12балів з 32. А тут пишуть ’гуманітарії’... хоча просто тупі!
Я знаю!!
Бо 70% завдань там завдання 5-9 клас.
Там не має що робити.
Козяка-маляка• 26 июля 2024
Ответ дляМальчун-задирун
а почему рисование не обязательное? простейшее нарисовать должен уметь каждый. но тут все твердят, что для рисования нужны склонности. а к математике не нужны?
сладкий_ноябрь• 26 июля 2024
Ответ дляЛялькодзьоб
Ось приклад
На кого ці завдання розраховані взагалі?
Для мене це рівень дна.
автор Любви вам! • 26 июля 2024
Ответ дляЛялькодзьоб
Ви читали сутність реформи?
Давно в 2018 г, а что?
Лагшмивара• 26 июля 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
Ну й чудово, а то в 10-11 йдуть ті, хто просиджу штани там два роки.
А так такі діти будуть відсіюватися
Даже те кто учится хорошо - большинству 10, 11 класс не помогут, большая часть останется нереализованной массой
Лялькодзьоб• 26 июля 2024
Постає питання: чому навіть на посаду прибиральниці вимагають вищу освіту і знання іноземної. Навіть не у столиці. Чому якісна освіта і коледжі щось ’не таке’?
Мальчун-задирун• 26 июля 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
Ось приклад
Для мене це рівень дна.
ща вам напишуть, що це вища математика) там ще були задачі відрізнити кулю, конус, циліндр, куб)))
Лялькодзьоб• 26 июля 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
Ось приклад
Для мене це рівень дна.
Так не всі ж такі. Завдання з похідною дають більше балів. А тут мізер. Багато дітей не вчиться, репетитори тут ні до чого. В ЗНО таких завдань було більше.
сладкий_ноябрь• 26 июля 2024
Ответ дляЛагшмивара
Є шанс, що класи будуть менше і в класах будуть більш мотивовані учні
автор Любви вам! • 26 июля 2024
Ответ дляЛялькодзьоб
Там теж отримують повну середню освіту
Не все, можно окончить 9 классов и просто получит рабспециальность за год, 2 года это с полным средним образованием, часто было, что ПТУ и специальность отдельно а среднее образование в вечернее.

И опять же вопрос, если ты идёшь в колледж или ПТУ и там можно получить полное среднее образование а в школу в 10 класс нельзя? В чем смысл?
Лялькодзьоб• 26 июля 2024
Ответ дляЛюбви вам!

Ви досі не зрозуміли? Була одна відрма діячка, яка сказала правду, а Совсун, Гриневич і ко потирають ручки на відкатах
Svitlo_• 26 июля 2024
Ответ дляЛюбви вам!
У нас обязательное образование в стране 9 классов а не 11-12
в нас в країні обов´язкова освіта - 11 класів

Лялькодзьоб• 26 июля 2024
Ответ дляЛюбви вам!

Дайте посилання на ПТУ, де тільки рік навчання після 9 класу. Цікаво
Мальчун-задирун• 26 июля 2024
Ответ дляКозяка-маляка
якщо дитина не може опанувати дії з числами, то вона розумаво відстала, так саме, якщо вона не може намалювати дерево і будинок! щоб навчитися рахувати ’склонности’ не потрібні. Млжна ще довго розповідати про те, що математика розвиває і структурує мозок, логіку, причинно-наслідкові зв´язки, але декому краще малювати
автор Любви вам! • 26 июля 2024
Ответ дляЛялькодзьоб
Конституцію змінять?)
А зачем тогда ЗНО после 9го класса, не прошел пороговый бал в 10й не идешь
Лялькодзьоб• 26 июля 2024
Ответ дляSvitlo_
Тут вже Конституцію змінюють)))
сладкий_ноябрь• 26 июля 2024
Ответ дляМальчун-задирун
Ось ще
І це все НМТ!!!! І є діти які його не склали!!!!!
Лялькодзьоб• 26 июля 2024
Ответ дляЛюбви вам!
А чого не пишете про екзамени після 4 класу?
сладкий_ноябрь• 26 июля 2024
Ответ дляЛялькодзьоб
Не всі, але прохідний бал можна набрати.
Завдання з похідною теж елементарні.
Svitlo_• 26 июля 2024
Ответ дляЛюбви вам!
Так и в колледж, скорее всего нельзя, там тоже получат полное среднее образование.
і в ПТУ отримують повну середню освіту. Суть реформи не в цьому.
Лагшмивара• 26 июля 2024
Ответ дляМальчун-задирун
Вы как в каком-то идеальном мире живете. У всех в школе была математика, но 90% населения (и не только у нас) используют лишь самые простейшие вычисления, да и в школе отличников не самый большой процент от общего кличества.
Если по вашему то 90% людей - умственно отсталые
Козяка-маляка• 26 июля 2024
Ответ дляМальчун-задирун
Я умственно отсталая? Ясно-понятно.
автор Любви вам! • 26 июля 2024
Ответ дляSvitlo_
Ок, сейчас да, а в 2027 году, если не сдал после 9го класса ЗНО в 10 не идёшь, в колледже тоже есть 10й класс