Тобто людина вам абсолютно нічого поганого не зробила,але дратує вас.
Ответ дляАлександра333-0d63
Були люди, які мене дратували і я не могла зрозуміти чому. З часом з них полізли жовч і підлість.
Я не вмію робити пакості іншим, тому для мене це просто шок, що хтось може в лице посміхатися, а за спиною пакості робити.
Ви відчували інтуїтивно значить.Це дуже добре,в вас є янгол-охоронець,який вам дає підказки.