Подивилася її інтерв´ю на каналі Ісландія. Дуже класне. Рекомендую. Особливо: Порошенко - барига, Зеленський - клоун))) Згодна з її словами що за Гоголя взагалі не варто сперечатися. Він на теперішній час був би як Лобода - ні туди ні сюди. Загалом, освічена приємна жінка. Дуже шкода, що так трапилося.
Єдине я не розділяю її поглядів на те, що мова це зброя. Зброя це класний високотехнологічний впк
Ответ дляТанюша
Я з умовно російськомовного регіону, вірніше з регіону південно східного суржику якого так люто ненавиділа ця пані.
А погодьтесь. Не дуже то і приємно коли ти жив , балакав, а тебе ненавидять за твою вимову. В нас такі слова були смачнющі які їй і не снились баклажани ( помідори) кубирьок - бідончик, сапетик ( кошик).
Я українську мову вивчала по смачній літературі Нечуй Левицького, Карпенко Карого.
А хто ця пані окрім хайпу? Що вона написала?
Не влізло)
Тоді просто посилання
Ответ дляТанюша
Вона представляла націоналістів таким чином щоб їх оберігались та відсторонювались. Як та баба Яга що проти всіх. Саме те що треба було рашці. Вибачте, але той саме Гоголь у творах вчить любити Україну . А вона каже- не варто за нього боротися
Ответ дляrivara
І що вона в інтерв´ю зрівняла Гоголя з лободою? Гоголя що оспівував тиху українську ніч, та взагалі життя українців та побут, що жив в часи коли йому не давали творити українською мовою, а книжки друкували російською, знищуючи все українське вона зрівняла з лободою? Вона дійсно освічена жінка? Отак давайте віддамо його та його творчість расеянцам, ви саме ж так і треба
Йому не давали творити українською мовою? Сміх та й годі. Карпенку-Карому давали творити, а йому ні. Він у Росію на заробітки поїхав, можна сказати, як і Лобода. Це порівняння моє.
Волшебная лампа• 26 июля 2024
Ответ дляoboeva
Так и не обязательно рассказывать,как она детей в детском саду оскорбляла. Можно просто сказать,даже свободовцы ее считали чокнутой.
Ага и чего она добилась?
Ответ дляlilu1990
Его бы не печатали на украинском,мы не жили его жизнью,потому судить смешно это или нет, не можем.
Тот же Шевченко,много его украинских текстов тогда напечатали?
Ответ дляZhuzhuk
Не влізло)
Тоді просто посилання
Замість тисячі слів
В хаті було тихо, тільки в печі на жару шкварчала ринка з вишкварками так сердито та голосно, неначе кричало десять бабів разом, вхопившись за коси. Сало шипіло, як змія, булькотало, кувікало, як свиня в тину, геготало, як гуска, гавкало, як собака, пищало, скреготало, а далі ніби завило: гвалт, гвалт! Ринка, вся промочена салом, зайнялась. Сало загуло й підняло здоровий огняний язик. лизнуло челюсті і загуло вітром в комині.
Olga Zelenyak• 26 июля 2024
Большинство ее высказываний на самом деле не являются спорными или контраверсионными для людей с проукраинской позицией. Но так устроен современный человек, что он среди всего выхватит самое такое эдакое или скорее в принципе не будет интересоваться ничем другим чем тем горячим пирожком, который ему подсунули, и на этом построит свое мнение.
Ответ дляOlga Zelenyak
Так для загалу окрім фріковості персони вона мало кому цікава. Ну можливо філологам.
Багато ви знаєте філологів сучасних?
Olga Zelenyak• 26 июля 2024
Ответ дляТанюша
Багато ви знаєте філологів сучасних?
Для загалу вона багато чого говорила на теми всім зрозумілі. Взагалі більшість її інтервʼю це не лекції з філології.
Ответ дляstelen
А я смотрела ее интервью про НУШ. Если б не знать ее высказывания про пол страны, то говорила очень даже разумные вещи,что меня крайне удивило. Думала, что она только хайповала на языковой волне.
Це виглядає як, мій чоловік іноді б´є ( напевно ж я сама заслужила) але в цілому він прекрасна людина
Ответ дляlilu1990
Якщо я не помиляюсь Гоголь трохи раніше ніж Карпенко карий, який теж немало доклав до боротьби з тим що йому не давали творити. Видання Гоголя українською теж є
Ответ дляrivara
Він також писав українською та російською мовами, а ще служив в російський імператорський армії, і ззгодом ,при дворі , в дворянстві.почитайте вікіпедію.
Так суть у чому. Гоголю ніхто не заважав писати українською. Він просто захотів слави, якої хотіла Лобода