Добрый день, сыну 2 месяца, свекровь хочет помочь и забирает ребенка на ночь в другую комнату, что бы я спала. Я начала замечать днем, что он не успокаивается у меня на руках. Связано ли это между собой? Может он начал считать ее своей мамой или это просто он растет и начинает капризничать по каким-то иным причинам?
Летюча помилка• 27 июля 2024
Ответ дляТеща дочки
ото вы придумали, это же нужно строить график. Видите реакцию поколения, выросшего на ’кормлении по требованию’...
Поколение мама для ребенка)) Ну что ж, наверное так нужно. Виток человечества не изменить. Не все понимают, что дети имеют свойство расти . Мне интересно, что из этого выйдет. Сейчас дети по всему миру выходят из под контроля, наверное так задумано.
Бесбардак• 27 июля 2024
Ответ дляВера-9579
Ооо хоть 1 такий випадок. Скажіть будь-ласка, У Вашої мами не було проблем із Вами в день, могла Вас спокійно і покормити і уколисати? Ви її називали мамою чи бабусю?
Звісно мама це мама, а бабуся то бабуся. Ніяких проблем не було в цьому плані. Стосовно чи легко мене було заспокоїти вдень сказати не можу, але мама ніколи нічого такого не згадувала. В мене своїх двоє дітей і мама завжди казала, що я взагалі була безпроблемною дитиною на відміну до моїх дітей, тобто її онуків.
Авторе, у вас трохи ревнощів, не варто перейматись. Цінуйте допомогу свекрухи. До речі моя мені теж з дітьми допомагала. Ми хоч і не жили разом, але вона спокійно могла забрати на 2-3 години погуляти сина або донечку в перші місяці щоб я відпочила чи зайнялась якимись своїми справами
У мене мама не мала великого бажання навіть брати в другу кімнату , більше того, мій малий з нею коли спав ще гірше чим зі мною. В мене прокидався тільки з голоду кожні 3-4 години (2-3 рази за ніч в самий тяжкий період) . А в неї просто кричав , я з іншої кімнати чула , прокидалась, а так як вона не могла його заспокоїти, то все рівно бігла заспокоювати. Ну не вміє моя мама з дітьми поратись, мене з малку бабуся нянчила. Тому, якщо свекруха пропонує, я б не відмовилась день через день від таких послуг. В 2 міс якраз починається сама жесть десь на пів року по сну - станете зомбі. Але мій іменно не спав, пару перших місяців взагалі кожні 1,5-2 години, особливо вночі ( я ні світло не гасила в спальні, ні не встигала спокійно заснути - тільки дрімала, з закритими очима. Десь з 8 міс уже спав 5-6 , то фактично ніч, встигала пару годин поспати більш- менш міцно. Але це від дитини залежить... у родичів як з роддому принесла, то спала дитина всю ніч 11-6-7, і міцно, не кричала як мій в все горло від голоду, тільки мявкала як кошеня. Я не могла зрозуміти як таке може бути. Але мій завжди був голодним, на штучному , і то, груди одна з причин кинули - бо просто репетував з голоду! Потім пару міс і мусили переходити ще на жирнішу їжу(. Десь якраз в ті часи, коли почав їсти так плотно як йому хотілось - і почав спати. А так лікарі не могли зрозуміти чого він в нас репитує. По дозі мав бути ситим, а кричить як голодний - так казали(.
Бесбардак• 27 июля 2024
Ответ дляБойова
Шкода, кажу вам, як мама двох дітей, яких я змогла кормити тільки 4-5 місяців.
Грудне молоко дуже важливе, і треба поборотися за лактацію, зараз є купа спеціалістів онлайн і приїхати можуть.
Заощадите купу грошей на сумішах, і на лікарях в майбутньому !
А виспатися ще встигнете, діти дуже швидко ростуть, повірте.
Свекруха краще нехай бере дитину вдень і гуляє з нею, а ви спіть.
Не нагнітайте. Я сина годувала до 7 місяців, доньку почала догодовувати сумішшю з 3 місяців і в 6 вже повністю перейшли на суміш. Ніяких проблем через це не було і зараз немає. Сину вже 21, донці 10
ЛолитаНеРазлита• 27 июля 2024
Ответ дляВсе будет, но потом
Сорі що в чужій темі питаю, але скільки спали ваші немовлята? Мому місяць майже, прокинувся 4 рази за ніч, лежу настільки виснажена що не можу спати. Коли буде 1-2 рази хоч?
Всего лишь 4))радуйтесь
Кладите спать вместе с собой и будет вам счастье. Это всё временно, когда-то и всю ночь спать будет
Деловитая• 27 июля 2024
Ответ дляСусановна
Можливо, але я би віддавала перевагу іншим видам допомоги) Якщо автору ок - то нехай, звісно)
А що не так зі свекрухою?
Деловитая• 27 июля 2024
Ответ дляВиннипуховна
Це працює для дітей на суміші і то не для всіх.
Тих дітей, що згодні спати з 12 до 6, може, відсотки 3 від загальної кількості.
О, моя так спала, правда с 3 до 10, но тоже хорошо)
Деловитая• 27 июля 2024
Ответ дляНепонятно
І дівчинка, і хлопчик. Другу дитину вирішили завести одразу, поки не звикли до хорошого життя, бо потім не захочеться тих безсонних ночей. Тож різниця між дітьми рівно 3роки.
А я за 12 лет забыла все плохое и зашла в эту реку с новыми силами, выспанная, отдохнувшая и с желанием иметь ребенка) Но везде есть свои плюсы и минусы. Дети между собой практически чужие, старшая уехала, когда младшей было 5
Усміхайлик• 27 июля 2024
Ответ дляВсе будет, но потом
коли припинете грудне годування) у мене в 1,5 роки)
Капризуля• 27 июля 2024
Ответ дляВсе будет, но потом
Все індивідуально. Мій син після року почав спати краще. Спочатку коліки, потім зуби. Перший рік материнства згадую з жахом.
Сусановна• 27 июля 2024
Ответ дляДеловитая
А що не так зі свекрухою?
Де ви в моєму коменті прочитали, що з нею щось не так? 🤔
Бла бла бла• 27 июля 2024
Ответ дляЛетюча помилка
Именно, дети имеют свойство расти. И расти ох как быстро. Поэтому я любила младенчество сына. И кормление, и на ручках и прочие малышовые прелести. Потому что это так быстро проходит, что не хочется пропускать, скидывая ребёнка кому-то.
Летюча помилка• 27 июля 2024
Ответ дляБла бла бла
Многие не понимают, что становятся прислугой для детей, а потом оп, ребёнку 16, а он охреневший парнишка, которому все должны делать хорошо, все же для него в этом мире. Во всем должен быть порядок, любовь матери тоже должна иметь границы.
Пускаю бісики• 27 июля 2024
Ответ дляВсе будет, но потом
Моми,це джинси?
жижифреймут• 27 июля 2024
Ответ дляВсе будет, но потом
моей вот год через два дня и вот только недели 3 как стала 2 раза ночью просыпаться.. до этого 4-5
Неместная Я• 27 июля 2024
Ответ дляВсе будет, но потом
Не скоро
Може в три рочки
АсобеннАя• 27 июля 2024
Ответ дляВера-9579
Что у вас в голове вообще?
С чего вдруг ребенок должен называть бабушку мамой из за того что спит в младенчестве в ней в одной комнате??
Бойова• 27 июля 2024
Ответ дляБесбардак
Імунітет у всіх різний, і ніхто не знає, який би він був без грудного молока.
Одне я знаю точно - ризики виникнення алергій у подальшому житті значно зменшує саме грудне вигодовування.
Кусман Сиру• 27 июля 2024
Просто свята людина ваша свекруха. Моя до року бачила меншого разів з 5, а держала на руках тільки якщо він не плакав, а це було рідко. Цінуйте цю допомогу!
Ответ дляКусман Сиру
Та звісно, що дуже ціную. Але у кожного свої таракани в голові, комусь не допомагають і вони мріють про допомогу, а комусь допомагають і вони переймаються що втратять якийсь звʼязок з дитинкою.
Ответ дляБойова
Тому я й годую його грудним молоком, але до кормлю сумішу бо голодний
мегамоСГ• 27 июля 2024
Ответ дляВера-9579
Автор, мой внук на ИВ с рождения. Был у меня с 3-х недельного возраста 2 раза в неделю. Один день с утра до вечера среди недели и одни сутки с вечера одного дня до следующего вечера другого дня в выходной лень. Это наша помощь дочери, так сказать моральная и физическая. Чтобы она имела время на себя, время побыть в одиночестве и время побыть с мужем вдвоем. Но мы живём отдельно. Сейчас внуку год. Все продолжается в таком же режиме. И маму он очень любит, проблем нет. Но и нас (бабушку и дедушку) любит очень и с удовольствием к нам идёт. Так что успокойтесь и отдыхайте, когда у вас есть такая возможность.
Ms. Сама прямота• 27 июля 2024
Ответ дляВиннипуховна
Може, вона дає йому трохи вина на ніч, щоб краще спав, звідки нам знати.
А ось даремно на ваш коментар стількі ржущих смайлів. Знаю такий випадок особисто. Там бабця по декілька разів на день, змащувала ясна дитині коньяком, бо в тієї різались зубки. Побачили випадково. А та нічого такого в цьому не вважала. Своїм дітям вона у пляшечку з молочком додавала на ніч, щоб міцно спали
месяцкие• 27 июля 2024
Ответ дляВсе будет, но потом
Он ещё слишком маленький и просыпаться часто нормально. Вы на гв?
месяцкие• 27 июля 2024
Ответ дляОноВамнадо
Ничего жестокого,шестичасовой ночной сон в роддоме раньше был,когда дети а палате с мамой не лежали.
Так мамы спали, а дети орали.
Викасикрет• 27 июля 2024
Ответ дляЛетюча помилка
Вы должны сами строить график ребёнка. Он будет просыпаться столько, сколько Вы его кормите, но , если ребёнок здоров, ночью можно не кормить с 12 ночи до 6 утра.
Що за брєд Ви написали? В 1 місяць дитина на ГВ не буде спати 6 годин підряд
месяцкие• 27 июля 2024
Знаю семью, там бабушке около 55. Она забирала ребёнка с рождения и до сих пор он с ней ночует всегда. Живут на разных улицах. Невестка ей нетакая, сын не такой, что они вообще могут, они же молодые и глупые. Тольео она моднт внука нянчить, только ее он любит. Она всем хвасталась, что у нее молоко пришло...🤦♀️
ОноВамнадо• 27 июля 2024
Ответ длямесяцкие
Ну знайте теперь.
Мои не кричали,ну и думаю ,что никто моральную травму на всю жизнь не получает