Добрый день, сыну 2 месяца, свекровь хочет помочь и забирает ребенка на ночь в другую комнату, что бы я спала. Я начала замечать днем, что он не успокаивается у меня на руках. Связано ли это между собой? Может он начал считать ее своей мамой или это просто он растет и начинает капризничать по каким-то иным причинам?
Шикаю і викаю• 27 июля 2024
Хм, с чего бы я вдруг отдавала кому-то своего ребенка на ночь, тем более свекрови. Думайте, автор.
Все будет, но потом• 27 июля 2024
Сорі що в чужій темі питаю, але скільки спали ваші немовлята? Мому місяць майже, прокинувся 4 рази за ніч, лежу настільки виснажена що не можу спати. Коли буде 1-2 рази хоч?
Сусановна• 27 июля 2024
Ответ дляМеряю от 0
У вас просто свята свекруха.
Можливо, але я би віддавала перевагу іншим видам допомоги) Якщо автору ок - то нехай, звісно)
Виннипуховна• 27 июля 2024
Може, вона дає йому трохи вина на ніч, щоб краще спав, звідки нам знати.
ОноВамнадо• 27 июля 2024
Ответ дляШикаю і викаю
Чтоб поспать,что тут думать,ответ на поверхности
Все будет, но потом• 27 июля 2024
Ответ дляШикаю і викаю
якби моя зараз мені запропонувала я б погодилась мабуть
Незламна• 27 июля 2024
Ответ дляВсе будет, но потом
Года в 4)
Незламна• 27 июля 2024
У меня никто не забирал ребенка на ночь, покоя не было ни днём ни ночью.
Виннипуховна• 27 июля 2024
Ответ дляВсе будет, но потом
Залежить від дитини.
Мій старший прокидався 7-8 раз за ніч до 1,5 років.
Менший 3-5 разів на ніч десь до півроку, потім 3-4. В рік 2-3. То для мене вже курорт був.
Меряю от 0• 27 июля 2024
Ответ дляСусановна
Якщо інших немає взагалі, а дитина ніхера вночі не спить і це продовжується роками, то перебирати не будеш.
Летюча помилка• 27 июля 2024
Ответ дляВсе будет, но потом
Вы должны сами строить график ребёнка. Он будет просыпаться столько, сколько Вы его кормите, но , если ребёнок здоров, ночью можно не кормить с 12 ночи до 6 утра.
Летюча помилка• 27 июля 2024
Ответ дляВиннипуховна
Я бы убила.
Нульовий сантиметр• 27 июля 2024
Ответ дляМеряю от 0
То як тоді свекруха вночі з дитиною? Вона теж має бути втомлена.
Теж підозрюю, що чимсь поїть маля.
Виннипуховна• 27 июля 2024
Ответ дляЛетюча помилка
Це працює для дітей на суміші і то не для всіх.
Тих дітей, що згодні спати з 12 до 6, може, відсотки 3 від загальної кількості.
Сусановна• 27 июля 2024
Ответ дляМеряю от 0
Дитині 2 місяці, про роки поки не йдеться) Ну і якщо людина готова серед ночі без цицьки з такою малечею розбиратися, до іншої допомоги її точно можна підключити
Нульовий сантиметр• 27 июля 2024
Ответ дляВиннипуховна
В мене так на грудному було. Дитина спала з 23 до 5.00.
Перейшли на суміш, то в 3.00 їла до 10 місяців
Непонятно• 27 июля 2024
Ответ дляВсе будет, но потом
1-2рази буде десь в рік. Тож просто звикайте до такого образу життя, спіть і вдень, коли дитина спить.
Все будет, но потом• 27 июля 2024
Ответ дляВиннипуховна
Наш педіатр говорить годдувати кожні 3 години вночі, один проміжок в 4 допустимий. Це 1-2 вози встати в ночі. Але ми так далеко від цього(
Все будет, но потом• 27 июля 2024
Ответ дляНульовий сантиметр
одразу почала так спати?
Летюча помилка• 27 июля 2024
Ответ дляВиннипуховна
Вы ошибаетесь. Как бы жестоко это не звучало. Детей в роддоме не кормят в 3 часа ночи. Мама у которой ребёнка отбирают на ночь нормально спит ночами. Старшую рожала, тогда ещё дети были не с мамами, младшую рожала , она со мной была, внучка родилась, маму кесарили и ребёнка забирали на ночь, племянника за деньги на ночь забирали. Всё дети, которых на ночь забирали , ночью так и продолжали спать .
Все будет, но потом• 27 июля 2024
Ответ дляНепонятно
намагаюся, наче розумілищо буде важко, але перевершило мої очікування)Малюк чудовий, але це неспання вбиває просто(
Нульовий сантиметр• 27 июля 2024
Ответ дляВсе будет, но потом
одразу почала так спати?
Десь з 2 місяців. Я ходила до педіатра питати чи будити на годування, вона сказала, що сон важливіший + норм набір ваги був.
А от я мучилась, мусила вставати зціджували груди.