Вера-9579• 27 июля 2024

Ночной сон младенца и бабушки

Добрый день, сыну 2 месяца, свекровь хочет помочь и забирает ребенка на ночь в другую комнату, что бы я спала. Я начала замечать днем, что он не успокаивается у меня на руках. Связано ли это между собой? Может он начал считать ее своей мамой или это просто он растет и начинает капризничать по каким-то иным причинам?
Все будет, но потом• 27 июля 2024
Ответ дляЛетюча помилка
Вы ошибаетесь. Как бы жестоко это не звучало. Детей в роддоме не кормят в 3 часа ночи. Мама у которой ребёнка отбирают на ночь нормально спит ночами. Старшую рожала, тогда ещё дети были не с мамами, младшую рожала , она со мной была, внучка родилась, маму кесарили и ребёнка забирали на ночь, племянника за деньги на ночь забирали. Всё дети, которых на ночь забирали , ночью так и продолжали спать .
мого якраз забирали на ніч три дні перших, була не в кондиції після сильної крововтрати. В першу ж ніч зі мною прокидався раз в три години, потім частіше.

ОноВамнадо• 27 июля 2024
Ответ дляЛетюча помилка
Ничего жестокого,шестичасовой ночной сон в роддоме раньше был,когда дети а палате с мамой не лежали.
Непонятно• 27 июля 2024
Ответ дляВсе будет, но потом
намагаюся, наче розумілищо буде важко, але перевершило мої очікування)Малюк чудовий, але це неспання вбиває просто(
Потім звикнете і ще самі будете прокидатися по нічному графіку на годування.
Все будет, но потом• 27 июля 2024
Дякую. Можна ще запитати хлопчик чи дівчинка у Вас?
Летюча помилка• 27 июля 2024
Ответ дляВсе будет, но потом
Вы выдерживали интервалы кормления? Я в роддоме была со старшей 11 дней, забрала уже двух недельного практически ребёнка с налаженным графиком. С младшей как у Вас. Мне её конечно же жалко было.
Виннипуховна• 27 июля 2024
Ответ дляВсе будет, но потом
Наш педіатр говорить годдувати кожні 3 години вночі, один проміжок в 4 допустимий. Це 1-2 вози встати в ночі. Але ми так далеко від цього(
Годувати вночі треба, щоб молока було достатньо.
Я знаю одне дитя, яке спало вночі, тому у мами стало менше молока, але педіатр сказала подякувати дитині за тихі ночі і просто раз на добу догодовувати сумішшю (друга дитина в тій сім´ї як всі, прокидалася декілька разів за ніч).
Непонятно• 27 июля 2024
Ответ дляВсе будет, но потом
І дівчинка, і хлопчик. Другу дитину вирішили завести одразу, поки не звикли до хорошого життя, бо потім не захочеться тих безсонних ночей. Тож різниця між дітьми рівно 3роки.

автор Вера-9579 • 27 июля 2024
Ответ дляВсе будет, но потом
Хлопчик
Все будет, но потом• 27 июля 2024
Ответ дляНепонятно
Теж думаю що мабуть краще одразу. Я якщо вийду на роботу і повернусь до хорошого життя вже точно не наважусь на другого))))
Виннипуховна• 27 июля 2024
Ответ дляЛетюча помилка
У мене було два КР, один син тиждень лежав в реанімації, другого через добу віддали мені.
Так, у пологовому не годують дітей вночі, але діти сплять на магнезії або плачуть.
А діти без батьків (у дитячій лікарні їх було 4 в окремій кімнаті) нікого не цікавлять і кричать годинами вночі, от їх годують строго в 0, 6, 9, 12, 15, 18 і 21, як по книжці.
І на питання у медсестер, чому до тих дітей вночі ніхто не підходить, так і кажуть - нехай звикають.
Хвігура мічти• 27 июля 2024
Не віддавати дитину свекрусі. Мучайтесь самі.
Фантазерша• 27 июля 2024
Ответ дляНульовий сантиметр
Десь з 2 місяців. Я ходила до педіатра питати чи будити на годування, вона сказала, що сон важливіший + норм набір ваги був.
А от я мучилась, мусила вставати зціджували груди.
Моя була на суміші, їла чітко в 12 ночі в 3 ночі і 6 вимагала суміш, починала вовтузитися о цих годинах і скиглити у її сні, тільки поїла в напівсні поринала в глибокий сон,якщо не поїла -плакала б безперестанку. В пів року лише годування одне в 12 ночі залишись. я до чого це пишу ,сон звісно важливіший але, в немовлят інколи запорука доброго сну - ситість. Тому тут не вгадаєш
Виннипуховна• 27 июля 2024
Ответ дляВсе будет, но потом
3 роки чудова різниця. Так у мого чоловіка з сестрою, і ми так зробили ( у наших 3 роки і 10 днів).
Мудробаба• 27 июля 2024
Не дозволяла свекрусі вмішуватись ніколи, це жесть дл мене((
Ви живете з нею чи в гості приїхалм?
Нульовий сантиметр• 27 июля 2024
Ответ дляФантазерша
Моя не скиглила. Міцно спала. Значить була сита.
автор Вера-9579 • 27 июля 2024
Ответ дляМудробаба
Ви живете з нею чи в гості приїхалм?
Зараз живемо з нею. Так я фізично не так виснажуюся, але морально почала себе зʼїдати. Не розумію, може я себе накручую і насправді все добре як каже чоловік? Але я боюсь щось упустити з сином
Пригаю-цибаю• 27 июля 2024
Ответ дляВсе будет, но потом
Сорі що в чужій темі питаю, але скільки спали ваші немовлята? Мому місяць майже, прокинувся 4 рази за ніч, лежу настільки виснажена що не можу спати. Коли буде 1-2 рази хоч?
Ой не скоро
Бойова• 27 июля 2024
Ответ дляЛетюча помилка
Вы прикалываетесь ? Орут они всю ночь !
Только волшебные считают, что забрали и носятся с ваши детьми ! Сами попробуйте уложить его без еды ночью ….
Я лежала в больнице с малышами до 1 месяца, отказниками - Боже, у меня сердце разрывалось, как они плакали
Чарочка діда• 27 июля 2024
Автор, а дитина на ШВ? І не прокидається вночі? Перші три місяці це як четвертий триместр вагітності, дитина була завжди зі мною, і навіть вночі спала зі мною. В ліжечку він плакав, зате біля грудей спав солодко, прокидався поїсти, а пару разів проспав за ніч по 5 годин, так груди в мене так налилися, що закам´яніли. Це я про період перших трьох місяців життя

Без комплексів• 27 июля 2024
Ответ дляВсе будет, но потом
Моє немовля засинало близько 12 ночі, а прокидалось о 6 ранку. Я вночі вставала і слухала, чи дихає дитина.
Чарочка діда• 27 июля 2024
Ответ дляВера-9579
Автор, а з вами дитина погано спить?
Бойова• 27 июля 2024
Ответ дляЧарочка діда
Згодна ! Треба налагодити лактацію, і нічне годування дуже важливе, автор даремно цим нехтує.
автор Вера-9579 • 27 июля 2024
Ответ дляБойова
Ми на змішаному годуванні, одним моїм молоком не наїдаїться зовсім, докормлюємо сумішу а молоко продовжую давати щоб дитинки надходили всі важливі елементи в організм. Я не гонюся за хорошою лактацією, спокійно сціджуюся.
автор Вера-9579 • 27 июля 2024
Ответ дляЧарочка діда
Автор, а з вами дитина погано спить?
Так як і з бабусею, різниці немає, але вона хоче мені полегшити життя
Бесбардак• 27 июля 2024
Ответ дляШикаю і викаю
Хм, с чего бы я вдруг отдавала кому-то своего ребенка на ночь, тем более свекрови. Думайте, автор.
Мене віддавали бабусі на ніч, в сусідню кімнату. Я не брала груди, мама сцежувала молоко і бабуся (свекруха) вночі годувала з пляшечки. Все добре, проблем в спілкуванні з мамою в мене не було і зараз немає
Бесбардак• 27 июля 2024
Авторе, не варто хвилюватись. Дитина не розлюбила вас і не відвикла на користь бабусі. Просто щось непокоїть малечу, можливо відчуває що ви знервована. Все буде добре, не переймайтесь
автор Вера-9579 • 27 июля 2024
Ответ дляБесбардак
Ооо хоть 1 такий випадок. Скажіть будь-ласка, У Вашої мами не було проблем із Вами в день, могла Вас спокійно і покормити і уколисати? Ви її називали мамою чи бабусю?
Теща дочки• 27 июля 2024
Ответ дляЛетюча помилка
Вы должны сами строить график ребёнка. Он будет просыпаться столько, сколько Вы его кормите, но , если ребёнок здоров, ночью можно не кормить с 12 ночи до 6 утра.
ото вы придумали, это же нужно строить график. Видите реакцию поколения, выросшего на ’кормлении по требованию’...
автор Вера-9579 • 27 июля 2024
Ответ дляБесбардак
Дякую🙏🏼
Бойова• 27 июля 2024
Ответ дляВера-9579
Шкода, кажу вам, як мама двох дітей, яких я змогла кормити тільки 4-5 місяців.
Грудне молоко дуже важливе, і треба поборотися за лактацію, зараз є купа спеціалістів онлайн і приїхати можуть.
Заощадите купу грошей на сумішах, і на лікарях в майбутньому !
А виспатися ще встигнете, діти дуже швидко ростуть, повірте.
Свекруха краще нехай бере дитину вдень і гуляє з нею, а ви спіть.