Мрію про пончик• 27 июля 2024

Хто подавав на аліменти, дасте відповідь?

Скільки часу займає процедура? З моменту подання заяви до суду, коли починаються виплати? Домовилися з чоловіком неофіційно, тепер дав задню
Папобус• 27 июля 2024
Суд - це дуже індивідуально.
Виплати - після рішення суду і направлення його до виконавчої служби.
Він сам буде платити чи через роботу?

Околовита• 27 июля 2024
В лютому заява. В квітні рішення суду.
VitalinkaGL• 27 июля 2024
Сейчас приказ.
Подала,в течение 72 часов рассмотрели Без суда,это если стандарт и Вы не претендуете на индивидуальные условия.
VitalinkaGL• 27 июля 2024
Потом забираете исп.лист и идете в ДВС,если Вы знаете где работает муж то так и пишите,с указанием Всех реквизитов и адреса предприятия-так будет быстрее.
По времени все 3-6 мес,но это индивидуально,у нас мало судей,только суд был 6 мес+ДВС чухалась 3 мес-муж менял работу.
автор Мрію про пончик • 27 июля 2024
Ответ дляПапобус
Суд - це дуже індивідуально.
Він сам буде платити чи через роботу?
Військовим як?