ФФФФристайла• 27 июля 2024

Сесії з психологом

Дівчата, як проходять ваші сесії з психологом? Що ви на них робите?
У мене є подруга, вона дуже класний психолог, знаю по відгукам її клієнтів. Вона багато дає різних практик, пояснень своїм клієнтам. Мені також допомагає, задає влучні питання, техніки якісь пропонує. Але ж не може бути моїм психологом.
Порадила мені своїх колег, вони для мене зараз занадто дорогі від 1800 і вище.
Я знайшла сама собі спеціаліста з помірною опатою. Перші зустрічі моя психолог майже не говорила) тільки слухала. Але все так само продовжується і далі. Це взагалі так і має бути? Як у вас?
Психологічка• 27 июля 2024
Чтобы разобраться в проблеме, нужно сначала ее изучить

автор ФФФФристайла • 27 июля 2024
Ответ дляПсихологічка
ну вже наче 5 сесій ізучаєм) я хотіла виговоритись, але вже наче виговорилась)
Распутница• 27 июля 2024
Блин, я испорченная... Читаю: ’секс с психологом’)))
автор ФФФФристайла • 27 июля 2024
Ответ дляРаспутница
та ні) мені не до сексу))
Tammy21• 27 июля 2024
Кпт, гештальт, психоаналіз...? Ви з конкретною проблемою звернулися. Бо якщо до послідовників Фройда прийти з розмитим запитом, то там роками говорити можна.
автор ФФФФристайла • 27 июля 2024
Ответ дляTammy21
не гештальт і не КПТ точно. Гештальт я не дуже люблю, а КПТ - подруга, її колеги для мене ще занадто дорогі.
автор ФФФФристайла • 27 июля 2024
Проблема - депресивний стан, але нічого конкретно поганого не сталось, так все до купи. Тому запит і конкретний наче, і ні.
От тому мабуть і ходимо колами(
Василина Семеніч• 27 июля 2024
Ответ дляРаспутница
Не ви одна
Tammy21• 27 июля 2024
Ответ дляФФФФристайла
Запитайте при наступній зустрічі. Дуже раджу. Тому що якщо там психоаналіз (я не критикую метод, просто там свої нюанси), то це все буде довго і тягомотно.
Пс. Думаю, ви вже зробили, але якщо раптом ні, здайте аналізи.

автор ФФФФристайла • 27 июля 2024
Ответ дляTammy21
ні, не психоаналіз, щось гуманістичного спрямування.
Аналізи всі ок, проблема в голові. Не знаю, що хочу, куди далі рухатись.
Наче і були плани, але так і залишились планами, від цього незадоволення собою, життям. З/п урізали, короче типове ниття))
Грамотний хвіст• 27 июля 2024
Ответ дляФФФФристайла
Вы ищете именно человека с образованием в психотерапии? Если у вас жизненные сложности, а не диагностированное расстройство, там не обязательна сертификация как кпт-психотерапевта. Не может быть, чтобы просто у психологов ценник начинался от 1800
Пожмаковна• 27 июля 2024
Те, наскільки багато говорить психотерапевт залежить ще і від того, в якому напрямку він працює. Який саме у вас?

Ну і якщо вам вже не ок, то ви маєте проговорити це з терапевтом, але також пошукати іншого в іншій терапевтичній спеціалізації. Бо вони різні і кожному підходить найкраще щось своє.
Грамотний хвіст• 27 июля 2024
Ответ дляФФФФристайла
От тому мабуть і ходимо колами(
Попробуйте пройти опросник Бека , чтобы понять насколько состояние выраженное https://mozok.ua/ru/depressiya/testy/item/2701-shk...
Дайте вподобайок• 27 июля 2024
Ответ дляРаспутница
Не не испорченная, просто давно может не было или хотите
автор ФФФФристайла • 27 июля 2024
Ответ дляГрамотний хвіст
я шукала просто психолога, я не дуже розбиралась, кого шукати і як.
Подруга накидала мені штук 5 своїх колег, які також КПТ, і от у них або немає місць в терапію, або такий цінник.
У моєї подруги також немає вільних місць зараз, і її вартість послуг така ж, але є старі клієнти з меншою оплатою.
КПТ зараз дуже дорого виходить.
автор ФФФФристайла • 27 июля 2024
Ответ дляГрамотний хвіст
проходила вже ці тести
автор ФФФФристайла • 27 июля 2024
Ответ дляГрамотний хвіст
я не думаю, що у мене якийсь супер-важкий випадок, але якщо і мені не стає краще, то що там вже буде у людини з розладом?))
Грамотний хвіст• 27 июля 2024
Ответ дляФФФФристайла
КПТ зараз дуже дорого виходить.
Ну не может быть так. Я сама хочу начать практиковать (недавно получила диплом) как психолог, опираясь на КПТ в первую очередь и точно не начну с такого ценника. Но да, это будет начинающий психолог и без образования в УИКПТ
автор ФФФФристайла • 27 июля 2024
Ответ дляПожмаковна

мені підходить КПТ, але я його фінансово не тягну. Звернулась до психолога, яка мені відгукнулась своїми дописами. Але ось саме індивідуальна робота не дуже якось(

автор ФФФФристайла • 27 июля 2024
Ответ дляГрамотний хвіст
так звичайно це вже психологи з досвідом.
Моя подруга 4 роки назад мала вартість сесії - 600 грн, а зараз - 1800 грн.
І каже, якщо звільниться місце, то буде оголошувати ще більшу вартість.
При цьому у неї є клієнти, які так і платять ще 1400-1500 грн.
І так, вона навчалась в УІКПТ.
Пожмаковна• 27 июля 2024
Ответ дляФФФФристайла
Вам кпт просто подобається, бо подружка практикує в кпт? Тоді шукати можливість фінансову. Кпт це стильно, модно, молодьожно зараз, як кілька років тому всі поголовно були в гештальті.
Реально я вам раджу пошукати спеціаліста в іншому напрямку. Спробувати сходити і приймати рішення.
автор ФФФФристайла • 27 июля 2024
Ответ дляПожмаковна
та ні, до чого тут модно.
Це просто дієво. У мене була колега, яка після ковіду в офіс практично не їздила, вона і раніше була трохи дивна, але як виявилось у неї був панічний розлад і вона боялась виходити з дому.
Я якось при обговоренні дала їй контакти подруги, просто мені її шкода стало, типу хоч так допоможу) І забула.
А потім я її побачила у нас в офісі, і це була геть інша людина. Виявилось, що вона таки звернулась. Ну а потім вже спрацювало сарафанне радіо.
Тобто це модно, тому що дає результат.
Грамотний хвіст• 27 июля 2024
Ответ дляФФФФристайла
І так, вона навчалась в УІКПТ.
Ну а психолог, к которому вы ходите, с опытом и образованием в ее методе? Потому что образование в любом методе очень дорогое и отражается на ценнике. А если она тоже без большого опыта и т.п., то почему не поискать аналогичного психолога но в кпт.
автор ФФФФристайла • 27 июля 2024
Ответ дляГрамотний хвіст
так, можливо варто пошукати кпт за меншу вартість.
Мені здається, що якраз попит і визначає ціну. Тобто коли вже в тебе і так вистачає клієнтів, то немає сенсу працювати за 1200 грн, якщо можна за 2000. А клієнтів стає більше, то і досвіду більше, і результати краще. Якось так я думаю.
Грамотний хвіст• 27 июля 2024
Ответ дляФФФФристайла
Ну так у вашей подруги же сначала тоже наверное была не толпа клиентов, но это не значит, что она плохо работала.
автор ФФФФристайла • 27 июля 2024
Ответ дляГрамотний хвіст
я думаю, працювала вона все ж гірше)
тому що зараз і навчання і регулярні супервізії. Це все позначається на якості. Моя психолог ще молода, їй біля 30, тобто вона теж скоріше початківець. Але я шукала КПТ, і дешевше 1500 грн, я не зустрічала навіть у початківців.
Це ж хто як хоче, таку ціну і ставить.
Говорилка• 28 июля 2024
Ответ дляФФФФристайла
Ну так озвучьте свой запрос к спецу. Вы ж не только выговориться пришли.
Лялькодзьоб• 28 июля 2024
Зверталась до психотерапевта, який використовує кілька напрямків. КПТ ні. Працювали по різному. Перші півроку вона мене слухала, бо мені потрібно було ’виговорити та виплакати’ свою біль.Потім, коли гостра стадія прошла ми і малювали, і ліпили, і в піску я була. Мені добре допомогла. Якщо Вам подобається КПТ, то потрібно шукати кошти і все. Або обрати психотерапевта в іншому підході.
автор ФФФФристайла • 28 июля 2024
Ответ дляЛялькодзьоб
Дякую за вашу відповідь! У вас мабуть була арт-терапія, теж цікаво)
автор ФФФФристайла • 28 июля 2024
Ответ дляГоворилка
так озвучила одразу.