ФФФФристайла• 27 июля 2024
Сесії з психологом
Дівчата, як проходять ваші сесії з психологом? Що ви на них робите?
У мене є подруга, вона дуже класний психолог, знаю по відгукам її клієнтів. Вона багато дає різних практик, пояснень своїм клієнтам. Мені також допомагає, задає влучні питання, техніки якісь пропонує. Але ж не може бути моїм психологом.
Порадила мені своїх колег, вони для мене зараз занадто дорогі від 1800 і вище.
Я знайшла сама собі спеціаліста з помірною опатою. Перші зустрічі моя психолог майже не говорила) тільки слухала. Але все так само продовжується і далі. Це взагалі так і має бути? Як у вас?
АпельсинкA• 30 июля 2024
В мене дуже гарний психолог, працюємо в кпт-форматі. Вона саме психолог, а не психотерапевт. Сеанс 1000 грн. Не знаю, чи є місця, але порекомендувати можу, якщо треба
ФФФФристайла
• 30 июля 2024
Ответ дляАпельсинкA
Буду вдячна, якщо залишите контакти! Дуже дякую!
АпельсинкA• 31 июля 2024
Ответ дляФФФФристайла
Напишіть в приватні повідомлення
АпельсинкA• 31 июля 2024
Ответ дляФФФФристайла
Напишіть мені в приватні повідомлення