Мальдивирую• 27 июля 2024
Мінливість, нерви(
І чим дальше тим гірше, стан уже потребує лікування і давно. Зараз просто нема можливості, обіцяла собі що приїду до дому одразу до лікаря! Я болісно реагую на будь які зміни, я дуже мінлива, в голові постійно "а чому вони так сказали?" "а що тепер буде?"
Думки лише про погане, стан здоров´я погіршився і у мене одразу в голові страшні хвороби(
Ці думки мене з´їдають і чим далі тим більше! Дівчата, допоможіть порадою, хто дійсно таке проходив, вже просто немає сил!
Мальдивирую
• 28 июля 2024
Ответ дляА вот недавно
Лікуйтеся.бажаю вам успіху і здоров’я.
Дякую!