Морковку дай• 27 июля 2024

Не можемо поділити бізнес з чоловіком. Розсудіть

Розлучаємось.
Я молодша нього на 12 років, коли познайомились, йому було вже 35.
Типовий гуляка із багатої родини. Працював на своїй роботі, отримував 50к і все було окі.
Познайомились, і так як я більш амбітна і хватка, взяла гроші , які давали йому батьки і зробила бізнес.
Спочатку, маленький, зараз доволі пристойний, приносить в місяць близько 500 тис доходу, є працівники.
Тут ми вирішили розлучитись, бо я замахалась від того, що там все роблю я, а він продовжує і далі працювати з 9 до 18 в офісі.
І знаєте, шо чую? Він хоче цей бізнес забрати собі. Ще йому належить квартира його особиста. Я ж із цих грошей купила свою, записана на мене. Хоче у мене все забрати.
Я ледь не здуріла від наглості, як почула. Мені зараз вже 35, то мені все починати з початку? Я так багато пройшла.
Заяву ще не подавали.
Що робити? Чи маю я законні підстави все забрати? Він без бізнесу і моєї квартири спокійно проживе. У свекра цього добра валом
Malificenta_• 27 июля 2024
Ответ дляВероятненько
державний? а це хто такий
Незнаю якщо чесно чи ше такі сьогодні є, колись були. Так званий безплатний адвокат. Років 15 назад такий у нас був, в одному будинку з загсом і виконавчою службою.🤣
Білий Лосик• 27 июля 2024
То ви 500тис маєте в місяць,а консультацію хочете на халяву.
Добре зробить ваш чоловік,що відсудить бізнес
Скокмоно - стокнуно• 27 июля 2024
Если он не участвовал в этом бизнесе, то ничего у него не получиться, а вы сможете построить другой.Я бы сосредоточилась не на войне с ним, а на том, как ’хитростью перетянуть’ на себя бизнес,открыть подобный,заберите себе хорошего бухгалтера, работников, поставщиков, клиентов, а он пусть новых ищет.