Ніка Найз• 28 июля 2024

На автомобілі ухилянтів від мобілізації можуть накласти арешт

Відповідно до нового закону про мобілізацію та військовий облік, який набув чинності 18 травня 2024 року, військовозобов’язаний, який не оновив свої військово-облікові дані до 16 липня цього року, буде оштрафований на суму від 17 000 до 25 500 грн. Штраф накладається за кожну проігноровану повістку.

Військовозобов’язаний може не знати, що йому надіслано вимогу про оновлення військово-облікових даних. Лист-вимога (не повістка) вважається врученим з моменту проставлення штампу про неможливість вручення.

Порушник правил мобілізації зобов’язаний сплатити штраф не пізніше ніж через 15 днів з дня вручення постанови про накладення штрафу. При оскарженні постанови — не пізніше 15 днів з дня повідомлення про залишення скарги без задоволення.

Якщо штраф не сплачено вчасно, поліція надішле постанову про накладення штрафу для примусового виконання до Державної виконавчої служби. Постанова надсилається за місцем проживання порушника, роботи або за місцезнаходженням його майна.

Нагадаємо, під час воєнного стану в Україні діє військово-транспортний обов’язок. За потреби для ЗСУ у юридичних та фізичних осіб можуть вилучати автомобілі, інші транспортні засоби та спеціальну техніку. У громадян на потреби ЗСУ можуть вилучати автомобілі, якщо їх декілька у володінні.

https://newsyou.info/2024/07/na-avtomobili-uxilyan...
Мармедадка- шоколадка• 28 июля 2024
Ответ дляoposum
Бронь 20000/мес .
Штраф 17000,єкономия 3000…если вовремя гасить штрафы.
А ращве приняли про бронь 20000?

Мармедадка- шоколадка• 28 июля 2024
Ответ дляginora
Дайте, будь ласка, посилання на справи , де суд був виграний?
Ні, не на рандомного юриста з тік ток, а саме на справу?
А тут кстати кидали , я даже распечатала 2 справы.
prospero• 28 июля 2024
Ответ дляМармедадка- шоколадка
Я только не могу прняиь, челруювека остановили проверили что не оьновился и на месте штраф выписывают?
Нет, потянут в тцк и там комплексно весь спектр услуг
Люблю весну• 28 июля 2024
Ответ дляprospero
Автор здесь только для хайпа и нагнетания
Та я так и поняла. Много всего накидала, чтобы напугать. Меня это как юриста возмущает. Девочки, есть ещё вот такая норма (ч 7 ст 48 ЗУ Про викон провадження): 7. У разі якщо сума, що підлягає стягненню за виконавчим провадженням, не перевищує 20 розмірів мінімальної заробітної плати, звернення стягнення на єдине житло боржника та земельну ділянку, на якій розташоване таке житло, не здійснюється. У такому разі виконавець зобов’язаний вжити заходів для виконання рішення за рахунок іншого майна боржника.
То есть если сумма штрафов меньше 160000 грн и квартира единственная - исполнитель не может забрать. В первую очередь в зоне риска деньги на счетах. Вот их исполнительная автоматически может списать со счетов, это да ( в пределах суммы исполнительного производства, не больше). Деньги со счетов реально лучше поснимать мужчинам, которые не обновили данные. Так же часто практикуются сначала аресты на движимое-недвижимое (то есть имущество и дальше в собственности у должника, но продать/подарить его должник не может). Если вдруг арест на недвиге/машине - платите штраф исполнителю. После оплаты штрафа он обязан снять аресты и закрыть производство. После этого снова можно продавать/дарить имущество до следующего ареста.
Мармедадка- шоколадка• 28 июля 2024
Ответ дляНіка Найз
Изучайте матчать...печень...
https://jurliga.ligazakon.net/ru/analitycs/210889_...
Можно в кратце? Там очень много вскго не написано, но не написано как можно взыскать с того у кого лапы и хвост, холостой
Nathalie27• 28 июля 2024
Ответ дляМармедадка- шоколадка
А ращве приняли про бронь 20000?
Ні
Мармедадка- шоколадка• 28 июля 2024
Ответ дляНіка Найз
Ленивый человек никогда не достигнет свой целы, так что довольствуйтесь тем, что имеете.
Та ладно...лень - двигвтель прогресса....
Решка7777• 28 июля 2024
Ответ дляНіка Найз
Я обновилась.
ухиляет-постанова суда.
какого вы вешаете ярлыки на людей
Решка7777• 28 июля 2024
Ответ дляНіка Найз
А толку? Вы думаете исполнительная первый день работает и не знает как из таких хитросделанных долг выбить?
никак , если нет ничего

Люблю весну• 28 июля 2024
Ответ дляМармедадка- шоколадка
Там по теме ровно ничего. Я бегло пересмотрела.
oboeva• 28 июля 2024
Ответ дляЛюблю весну
а как физически уплатить штраф,если зп минималка, сдать почку, взять кредит,как закон это поясняет?
Решка7777• 28 июля 2024
https://reyestr.court.gov.ua/Review/119765048
для вас
про скасування
Адміністративний позов ОСОБА_1 - задовольнити.
Визнати протиправноюі скасуватипостанову про адміністративне правопорушення №68 від 19.04.2024, винесену начальником ІНФОРМАЦІЯ_2 , згідно якої ОСОБА_1 притягнуто до адміністративної відповідальності за ч.2 ст.210 КУпАП, та накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 1700,00грн.

відповідач тцк
І Ш Е Н Н Я
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
11 червня 2024 року селище Верховина
Верховинський районний суд Івано-Франківської області
в складі: головуючого судді Джуса Р.В.,
за участю: секретаря судового засідання Мартищук Н.І.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу
за позовом: ОСОБА_1 ,
до відповідача: ІНФОРМАЦІЯ_1 ,
про визнання протиправноюта скасування постанови про адміністративне правопорушення №68 від 19.04.2024,
за участю:
від позивача: не з`явився;
від відповідача : не з`явився;
Обставини справи.
Позивач ОСОБА_1 звернувся до суду з адміністративним позовом до відповідача ІНФОРМАЦІЯ_1 , про визнання протиправноюта скасування постанови про адміністративне правопорушення №68 від 19.04.2024Ю, винесеної начальником ІНФОРМАЦІЯ_2 , згідно якої ОСОБА_1 притягнуто до адміністративної відповідальності за ч.2 ст.210 КУпАП, та накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 1700,00грн.
Ухвалою суду від 06.05.2024 суд відкрив провадження у даній справі за правилами спрощеного позовного провадження та призначив її розгляд в судовому засіданні з викликом сторін на 14 травня 2024року.
13.05.2024 через канцелярію суду надійшов письмовий відзив відповідача на позовну заяву.
У зв`язку із неявкою позивача в судове засідання 14.05.2024, розгляд справи було відкладено на 05.06.2024.
17.05.2024 позивач подав письмову відповідь на відзив відповідача.
В судовому засіданні 05.06.2024, за клопотанням представника відповідача, розгляд справи відкладався на 11.06.2024.
В судове засідання 11.06.2024 позивач та представник відповідача не з`явились, подали письмові заяви про розгляд справи без їх участі.
Відповідно до ч.1 ст.205 КАС України, неявка у судове засідання будь-якого учасника справи, за умови що його належним чином повідомлено про дату, час і місце цього засідання, не перешкоджає розгляду справи по суті, крім випадків, визначених цією статтею.
Згідно із частиною третьою ст.194 КАС України, учасник справи має право заявити клопотання про розгляд справи за його відсутності. Якщо таке клопотання заявили всі учасники справи, судовий розгляд справи здійснюється в порядку письмового провадження на підставі наявних у суду матеріалів.
З огляду на викладене, оскільки позивач та відповідач подали заяви про розгляд справи без їх участі, суд вважає за можливе проводити судовий розгляд справи за відсутністю сторін, на підставі наявних у матеріалах справи доказів.
Згідно з положеннями ч.4 ст.229 КАС України, у разі неявки у судове засідання всіх учасників справи або якщо відповідно до положень цього Кодексу розгляд справи здійснюється за відсутності учасників справи (у тому числі при розгляді справи в порядку письмового провадження), фіксування судового засідання за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.
Згідно ч.4 і 5 ст.250 КАС України у разі неявки всіх учасників справи у судове засідання, яким завершується розгляд справи, ухвалення рішення, винесеного без повідомлення учасників справи (у письмовому провадженні), суд підписує рішення без його проголошення. Датою ухвалення судового рішення є дата його проголошення (незалежно від того, яке рішення проголошено - повне чи скорочене). Датою ухвалення судового рішення в порядку письмового провадження є дата складення повного судового рішення.
Правова позиція позивача.
Обґрунтовуючи позовні вимоги, позивач посилається на те, що при винесенні постанови у справі про адміністративне правопорушення №68 від 19.04.2024р., якою його притягнуто до відповідальності за порушення правил військового обліку (ст.210 КУпАП) та накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу розміром 1700,00 грн, суб`єкт владних повноважень допустився помилкової оцінки ситуації, грубо порушив його права, діяв суб`єктивно.
Вважає, що в його діях відсутній склад правопорушення, передбаченого ст.210 КУпАП, та відповідачем доказів такого, не надано.
Зокрема позивач посилається на те, що ст.210 КУпАП, яка передбачає відповідальність за порушення призовниками, військовозобов`язаними, резервістами правил військового обліку, що вчинене в особливий пе

больше не влезло
mymoly• 28 июля 2024
Ответ дляНіка Найз
Ну так, сдавайте нам вже явки та паролі. Я конспектую
prospero• 28 июля 2024
Ответ дляЛюблю весну
Всё что происходит-это не про закон и право. Поэтому рассчитывать на предусмотренную законодательством процедуру не стоит- она и до войны хреново соблюдалась, а сейчас и вовсе забили.
автор Ніка Найз • 28 июля 2024
Ответ дляSeehund
У моей знакомой сын работает не оформляясь, зарплата идёт на карточку девушки, имущества никакого нет. Разве, что в тюрьму за долги посадить.
Не за долги, а за уклонение ст 336 УК Украины.
автор Ніка Найз • 28 июля 2024
Ответ дляМармедадка- шоколадка
Пока не понятно. Если оБериг будет в планшетах , то возможно протокол будут составлять на местах.
Мармедадка- шоколадка• 28 июля 2024
Ответ дляНіка Найз
Ну так когда будет понятно, ждем вас с новой темой!
Решка7777• 28 июля 2024
Ответ дляНіка Найз
Оберига нет в законе..нет
уд звертає увагу на те, що відповідно до Закону України «Про Єдиний державний реєстр призовників, військовозобов`язаних та резервістів», в Україні функціонує Єдиний державний реєстр призовників, військовозобов`язаних та резервістів, як інформаційно-комунікаційна система, призначена для збирання, зберігання, обробки та використання даних про призовників, військовозобов`язаних та резервістів, створена для забезпечення військового обліку громадян України.

Основними завданнямиРеєстру єзокрема ідентифікація призовників, військовозобов`язаних, резервістів та забезпечення ведення військового обліку громадян України.
Посилань на інформаційну систему «Оберіг» вказаний закон не містить.
Isa Dora• 28 июля 2024
Ответ дляДами
Ухылянт суд выиграть за 5 мин сможет, как с ковидом, всех уволенных восстановили и выплатили зпза простой. Все законы на коленке про мобилизацию, штрафы и тд у нас нарушают права человека
Ой ой ой

В тик токе насмотрелись?

Так может писать только человек который не сталкивался с судами у нас

автор Ніка Найз • 28 июля 2024
Ответ дляIsa Dora
Ой ой ой

В тик токе насмотрелись?

Советчицы даже не знают что такое исковое заявление и сколько оно стоит
prospero• 28 июля 2024
Ответ дляНіка Найз
А может сначала Обериг в закон, а потом уже в планшет?
Isa Dora• 28 июля 2024
Ответ дляКарина250
Пока никого не оштрафовали из знакомых кто не обновился
Ещё рано.
Штрафы с конца лета пойдут.
Повестки +- тоже(
prospero• 28 июля 2024
Ответ дляНіка Найз
А должны?) А вы темы клепаете в ожидании халявной козы и нормативки?😂
автор Ніка Найз • 28 июля 2024
Ответ дляprospero
Все вопросы можете выяснить в суде.
автор Ніка Найз • 28 июля 2024
Ответ дляprospero
Если человек заявляет о незаконности чего либо, то по идее он должен понимать механизм восстановления законности. Но это по идее никак не коррелируется с советчицами.
Решка7777• 28 июля 2024
Ответ дляНіка Найз
Все вопросы можете выяснить в суде.
а дайте норму закона, по которой вы людей ухилянтами называете
в студию
определение этого слова
prospero• 28 июля 2024
Ответ дляНіка Найз
Все вопросы можете выяснить в суде.
Суд уже выяснил, «пакапайтесь» в реестре
Наталія-Ната• 28 июля 2024
Ответ дляginora
Моя тетя выиграла суд, когда ее отстранили от работы из-за отказа делать привику. Работает в укрзализнице. Выплатили зарплату до копейки. она дома сидела все это время
автор Ніка Найз • 28 июля 2024
Ответ дляНаталія-Ната
Это было до войны и по другой теме
Дева Мария• 28 июля 2024
Ответ дляАтланта
Похоже вы это о себе пишете? Если вы чего-то не знаете, это не значит что этого нет.

Есть судебная практика по этим штрафам. Полностью все решения в пользу истеца. Штрафы сейчас скасовывают один за другим.
Странно теперь только почему большие предприятия платят штрафы за своих сотрудников ….