Мстящий за Зайца• 28 июля 2024
Кто разбирается в воинских вопросах. Подскажите пожалуйста.
Брата забрали тцк. У него проблемы со здоровьем, поэтому в 22, когда сам ходил, его не взяли. Сейчас сами взяли. Он не сопротивляется, даже наоборот. Сейчас в учебке. И ему предложили пойти по контракту, а не в ВСУ.
Кто разбирается? Как лучше? Чувствую подвох для него, но не понимаю. Пытаюсь отговорить от контракта. Пусть служит как положено. Долг так долг. Но его там уговаривают, разные перспективы рисуют
Кто понимает в чем дело? Или у меня просто нервы?
Ms. Любмая жена• 28 июля 2024
Ответ дляМстящий за Зайца
Ну моего в тылу не оставят. Чётко объясняют, что скоро на ноль(
Якщо вже чітко пояснюють, то можуть і не пустити на контракт
Мстящий за Зайца
• 28 июля 2024
Ответ дляА я нівроку
Яку спеціальність пропонують по контракту?
Ещё не знает точно, он в начале обучения
Ms. Любмая жена• 28 июля 2024
Ответ дляМстящий за Зайца
Т.е на контракте у него больше шансов выжить?
Залежить від того яка посада і частина
А я нівроку• 28 июля 2024
Ответ дляМстящий за Зайца
Я ще підписана на військовослужбовцю що засконтрактом служить. І вона пропаганду вала до вступу саме на контракт, щоб самому обрати військову спеціальність.
А потім просила вибачення, бо сталось так що люди шли за певною спеціальністю а їх перекидували куди їм було потрібно.
Це про те що там свій світ зі своїми законами і безщаконняи
Мстящий за Зайца
• 28 июля 2024
Ответ дляMs. Любмая жена
Не, сказал что сами предлагают.
Ая везде подвох ищу((.
Мстящий за Зайца
• 28 июля 2024
Ответ дляА я нівроку
Кстати я тоже такое слышала (
3@йk@• 28 июля 2024
Ответ дляLoroPiana
Якщо контракт то служба до кінця контракта, якщо мобілізація то до демобілізіції.
Проблема в тому, що контракт розірвати не так просто. Треба читати, як там тепер формулюють. Може бути, що по мобілізації швидше відпустять, ніж по контракту
Моль Моллівна• 28 июля 2024
Ответ дляMs. Любмая жена
По контракту він може обрати куди йти. По мобілізації цього вибору нема.
Ну як Ви собі це уявляєте? Ви гадаєте, що можна підписати контракт і потім не виконувати накази? Туди хочу, а туди не хочу?
Ms. Любмая жена• 28 июля 2024
Ответ дляМоль Моллівна
Ви неправильно зрозуміли. Контракт він може підписати з будь-яким підрозділом, якщо в ньому є потреба. Якщо не встигне сам обрати, то командир направить його туди, де потрібні будуть люди і ніхто питати не буде.
Моль Моллівна• 28 июля 2024
Ответ дляMs. Любмая жена
Навіть якщо обере, але зміняться накази, бракуватиме десь людей ( а їх завжди бракує самі знаєте де), то направлять і питати не будуть. Ці обіцянки з контрактом - просто замилювання очей