Мальдивирую• 28 июля 2024
Як жити з подертими меблями?
Кіт подер стільці і обшивку на стінах. Ту обшивку я міняла, він знову подер. На стільці та диван гидко дивитися.
Різні іграшки, царапки, вже чого в нього тільки нема, кігті підстригаю, його як магнітом тягне подерти меблі.
Нове купувати- я розумію, що буде те ж саме і з новим. Жити з тим що є- теж морально важко, що робити?
Фото шкіряного дивана і автора робіт
Сіточка• 28 июля 2024
Шикарний автор) я б пробачила і змирилась.
Наша так роздерла дверну коробку. Ми її тепер оббиваєм картоном і міняєм картон кожні півроку. Киця щаслива )
ФруктЕщеТот• 28 июля 2024
Ответ дляГравіцапа
Обирати - або гарні меблі, або автор творчих робіт.
Гарний автор, самодостатній!
Купе автор новий диван і його апгрейдить
Страхованная• 28 июля 2024
Вони шкіряне люблять дерти ... як варіант спробувати перетягти, щось не дуже дороге тканини антікоготь
Мальдивирую
• 28 июля 2024
Ответ дляСиреневая цапля
І він ще живий?
Залюблений і зацілований, хоч зла на нього бо то все коштує не дешево особливо зараз
Просто звязда• 28 июля 2024
Пошейте плотный чехол на боковушку, что он дерет из ткани или мешковины.
А вообще морда у него наглая
безнаказанная
А вообще морда у него наглая
безнаказанная
ФруктЕщеТот• 28 июля 2024
Ответ дляСиреневая цапля
І він ще живий?
Живий, вичуханий, зацілований і накормлений
Сіточка• 28 июля 2024
Ответ дляМальдивирую
Кіт дорожчий за понти
Просто болталка• 28 июля 2024
Понять и простить...Есть обшивки , которые устойчивы к когтям/ стричь когти/ приучить к когтеточке
Файна пані• 28 июля 2024
Ответ дляМальдивирую
Антикіготь перетягнути
ніколи такого не було• 28 июля 2024
Купили в новые квартиры диваны с обшивкой антикоготь, теперь ни один из котов даже не пытается точить, так как у них не выходит, а было как у вас. Все коты любили там коготки поточить
У меня кошке 16 лет , с самого детства ее стригу ногти , и как только видела что ставит лапу на диван с целью драть , ругала ее, так и научила . У нее единственное место , где может драть - коврик возле дивана . Сколько уже поменяла этих ковриков - она знает , что только тут можно .
У Вашего конечно может характер еще такой . Остается смирится
Патика-мотика• 28 июля 2024
може то кіт так натякає на новий диван?
в нас був шкіряний диван, але кицька його не чіпала. один раз подерла шпалери на самому видному місці. і чесно скажу мені і самій ті шпалери не подобались (залишились від попередніх власників). і коли пере клеїли на нові то вона їх не чіпала
Сама вумна тутички• 28 июля 2024
Ответ дляМальдивирую
Есть клеющаяся прозрачная защита на такие места. Перетяните диван и поклейте защиту
ПампушОК• 28 июля 2024
Усатый дизайнер шикарный. Понять и простить.
Р.S. Может ему какой то кусок дерева обтянуть кожей и пусть дерет на радость всем?
Мальдивирую
• 28 июля 2024
Ответ дляОлечка79
Він раніше цього не робив. А це запробував і шкодить коли нікого вдома нема. Навіть за руку не зловиш.
Скокмоно - стокнуно• 28 июля 2024
Так і жити,а є фінанси-перетягувати.Хто як живе. Я образаю кігті,нічого не подерте
Сиреневая цапля• 28 июля 2024
Ответ дляМальдивирую
Собаку можна навчити, а з котом нічого не зробиш. Буде робити, що хоче. Тим більше уже розпробував.
У нас кішка носить мишей додому, оце гірше зіпсованого дивану. Десь ловить по сусідах, бо у нас немає, і пре прямо в хату. Тут пускає і бавиться
Байрактара• 28 июля 2024
Ответ дляМальдивирую
А він взагалі безцінний. І він це знає і користується цим
Мальдивирую
• 28 июля 2024
Ответ дляПампушОК
Це ідея, спробую.
Клептоманка• 28 июля 2024
Я б віддала на село. Кота, не диван.В мене живуть двоє подобрашек, чемні.Двоє неслухів поїхали до свекрухи
Мальдивирую
• 28 июля 2024
Ответ дляПатика-мотика
є спреї які відлякують котів. попшикати там де дере
Купувала пшикала. Йому пофіг. А чоловік чхав, поки не вимила той спрей і не провітрила, хоча сама я того запаху не чую.