Щедрик• 28 июля 2024

Фарбування волосся. Хто в темі зайдіть будь-ласка

Раніше не фарбувала волосся, зараз маю помітно сивого, хочу почати фарбуватися. Від природи шатенка. Хотіла балаяж, але чула таку думку, що сивину не закриє. Як краще пофарбуватися, щоб закрити сивину і довше носилось по часу?
useruseruser• 28 июля 2024
Можу вам порадити фарбу Brillance Schwarzkopf.Вона якісна і не псує волосся.
ТигрЛьвович• 28 июля 2024
аіртач
ЗновЗдоров• 28 июля 2024
Мікромелірування. Зараз, здається, це зветься ´шиття сивини´
А найкраще знайти гарного перукаря-колориста, він підкаже.
ТигрЛьвович• 28 июля 2024
якщо ви повністю пофарбуєте волосся в один тон, то при відростанні буде дуже помітно сивину, прям через 1.5-2 тижні. ви замахаєтесь зафарбовувати корені.
треба трохи розсвітлити волосся, ейртач чудово підходить для таких випадків. і корені не так будуть кидатись в очі, можна по кілька місяців ходити
ЗдесяЯ• 28 июля 2024
Ответ дляТигрЛьвович
На темных корнях все равно все видно
ТигрЛьвович• 28 июля 2024
Ответ дляЗдесяЯ
На темных корнях все равно все видно
нічого там не видно. все полотно волосся не освітлюється, а додаються тоненькі пасма світлі, і сивина губиться на їх фоні. врешті виходить трохи світліший тон волосся, але не рівномірно світлий, а як блікує типу. і коли відростає сивина то її і не видно так, як видно якщо зафарбувати в однотонний темний колір
ЗдесяЯ• 28 июля 2024
Ответ дляТигрЛьвович
Не обманывайте себя,либо у вас пару седых волосин