Работать надо• 28 июля 2024
Виїзд дитини за кордон. Чи потрібен дозвіл батька?
В вересні планую відпустку з донькою 9 років в Туреччині. З чоловіком не розлучені, але разом не живемо, конфліктуємо. Чи може чоловік якось вплинути і не дозволити виїзд дитини?
Natal_ka91• 28 июля 2024
Тільки через суд, і то, думаю, це практично нереально. Та й на підставі чого? Дозвіл не потрібен зараз
useruseruser• 28 июля 2024
Боже,який брєд.Да що вам буде коштувати розвестися з чоловіком?Ви ж всеодно ніколи з ним не будете засливі і ви чудово знаєте про це і далі в статусі заміжня
Работать надо
• 28 июля 2024
Ответ дляuseruseruser
чому ж брєд? Зараз у мене є статус дружини військовослужбовця. Розлучуся - втрачу статус. А він зараз дає мені певні переваги. Так зрозуміло ?
Экспертиза• 28 июля 2024
Ответ дляРаботать надо
Просто для себе - що дає Вам цей статус? Якщо що, я теж дружина військовослужбовця
useruseruser• 28 июля 2024
Ответ дляРаботать надо
А чоловік знає про те,що він вам потрібен просто для того,щоб ви мали статус дружини військовослужбовця?Дуже жаль,що він про це не знає.Хотілося,щоб знав
Работать надо
• 28 июля 2024
Ответ дляЭкспертиза
отримую харчові пайки, безкоштовно займаюся в тринажерці, у нотаріуса копійки за послуги беруть
useruseruser• 28 июля 2024
Ответ дляЭкспертиза
Бо вона використовує людину ддя своїх цілей
Работать надо
• 28 июля 2024
Ответ дляuseruseruser
так, знає, і його нова коханка теж знає, від того і біситься ))
useruseruser• 28 июля 2024
Ответ дляРаботать надо
Це вона вам особисто так сказала,що вона біситься?Я вважаю,що їй байдуже.
useruseruser• 28 июля 2024
Ответ дляРаботать надо
А ввм як,приємно те,що чоловік лягає в ліжко не з вами?
Работать надо
• 28 июля 2024
Ответ дляuseruseruser
смішна Ви...
Работать надо
• 28 июля 2024
Ответ дляuseruseruser
Ну так,приємно вам це чи ні?
Та мені все рівно, це його третя коханка з початку війни )
useruseruser• 28 июля 2024
Ответ дляРаботать надо
Ладно,розбирайтеся самі,у кого скільки коханців і коханок.
Але дозвіл вроді як не потрібен з моменту початку повномасштабної війни.
Работать надо
• 28 июля 2024
Ответ дляuseruseruser
Дякую)
Едимнаморе• 28 июля 2024
Ответ дляРаботать надо
а які послуги вам надає нотаріус за ’копійки’?
useruseruser• 28 июля 2024
Ответ дляРаботать надо
Дякую)
Але все ж таки краще уточнити у тих хто більше в цьому розбирається.
Вакцениро Вона• 28 июля 2024
Слухала юристку
По новому закону якраз не вказано чи треба дозвіл і юридично тоді діє старий закон,а там дозвіл таки потрібно
Тому вона зауважила що можуть прикордонники спитати і будуть праві юридично!!
Ванна Тазиковна• 28 июля 2024
Ответ дляРаботать надо
Ого .Це де такі привілегії дружинам військових ?
Видна міленіалка• 28 июля 2024
Ответ дляuseruseruser
краще прес покачайте, ніж тут сидіти
useruseruser• 28 июля 2024
Ответ дляВидна міленіалка
краще прес покачайте, ніж тут сидіти
Пішли разом качати
40каградусная• 28 июля 2024
Ответ дляРаботать надо
Вона біситься не від того що у вас статус і що ви в тренажерку по ньому ходите, а від того що він не розводиться, а він, мабудь не знає що можна розвестись з вами і без вашої згоди))) або просто не хоче розводитись.. нашо другий раз женитись?
Для виїзду дозвіл не треба, вже тричі виїжджали треба лише свідоцтво оригінал..