БершкомангоЗар• 28 июля 2024
Як почистити енергетику дзеркала?
Не смійтеся. Орендована квартира. Дзеркало в шафі в спальні біля ліжка. Не можу заснути біля нього, хоч вбий. Не комфортно. Переставити ніяк. Переїхати також найближчим часом не варіант ( немає за що)
Дівчата, знаю що тут є ті, хто розуміється на такому. Що краще зробити?
Дякую
Первоклашка Я• 28 июля 2024
Завісити/заклеїти плакатом/постером тощо. Я так і робила, бо спала поруч мала дитина.
Разгуляшка• 28 июля 2024
Може вам тут щось підкажуть, але я вважаю, що дзеркало почистити неможливо, на жаль.
Тільки зняти, завісити, заклеїти.
І так, я розумію про що ви. Взагалі всі предмети можуть мати певну енергетику, а дзеркала особливо
Тільки зняти, завісити, заклеїти.
БершкомангоЗар
• 28 июля 2024
Ответ дляПервоклашка Я
Ну так, щоб гарно було і потім без сліду відліпити- ніяк(
БершкомангоЗар
• 28 июля 2024
Ответ дляРазгуляшка
Тільки зняти, завісити, заклеїти.
Може дійсно, хай не гарно, але спокійно буде. Подумаю, як його завісити. Може ширму куплю та просто заставлю
Разгуляшка• 28 июля 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
Щось, типу навіть шматок шпалерів, приклеїти по периметру скотчем, його зняти не проблема
Небоброїдка• 28 июля 2024
Соль, энергетические практики, проточная вода тоже срабатывает. Можна ещё дополнить, например, соль окуриванием травами.
А вам точно надо это?
БершкомангоЗар
• 28 июля 2024
Ответ дляНебоброїдка
А вам точно надо это?
А чому ви запитуєте ’ чи точно це потрібно’?
Небоброїдка• 28 июля 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
Потому что многие верующие
ГейТуда• 28 июля 2024
Никак. Соль ничего не почистит, максимум лёгкий негатив. У меня было зеркало после бабки, после которого кожа лица старела. Только заклеить, завесить.
БершкомангоЗар
• 28 июля 2024
Ответ дляГейТуда
Ого(
Заклею мабуть.
Хто взагалі придумав дзеркала в спальні в шафах (
Заклею мабуть.