Дівка в намисті• 29 июля 2024
Причина для розлучення
Якщо питаеш в чоловіка чи допоможе він грошима на операцію, а він каже що в нього не має і хай з цим допомагають батьки, це причина для розлучення чи ще ні?
Дівка в намисті
• 29 июля 2024
Ответ дляНе люблю натовп
Операція через хворобу чи естетична?
Через хворобу
Не люблю натовп• 29 июля 2024
Ответ дляДівка в намисті
Через хворобу
У вас роздільний бюджет і житло його? Нащо він вам...
Дівка в намисті
• 29 июля 2024
Ответ дляНе люблю натовп
Так а про яку суму мова і взагалі бюджет який в родині?
Сума не така й велика, але якщо і велика, можна ж спробувати знайти кошти для людини з котрою живешь, чи такі варіанти не можливі?
Дівка в намисті
• 29 июля 2024
Ответ дляТреба підробіток
Причина для розлучення - небажання далі жити сім´єю.
А якщо він бажає жити сім´єю але ніяк не вкладається?
АБВГДейка• 29 июля 2024
Ответ дляДівка в намисті
Его поступки говорят о том, что ему жить в семье выгодно, есть бесплатная уборщица, повариха и прачка, а вы сами решайте надо она вам или нет
И секс бесплатный
Заикальница• 29 июля 2024
А що це за родина, коли у чоловіка ще треба просити гроші? Може ви сусіди?
Не люблю натовп• 29 июля 2024
Ответ дляДівка в намисті
200тис не кожен знайде, якщо зарплата 10-15
Дівка в намисті
• 29 июля 2024
Ответ дляЗаикальница
Так в нас кожен ха свої живе
Кудесница_с_пургеном• 29 июля 2024
Ответ дляДівка в намисті
Ну можливі, але він не вважає за потрібне.
Хочете живіть з ним після цього, хочете ні. Ваш вибір.
Пліткарка• 29 июля 2024
Ответ дляДівка в намисті
Так в нас кожен ха свої живе
А побут теж поділений?
Дівка в намисті
• 29 июля 2024
Ответ дляНе люблю натовп
Вибачте, а що у вас спільного?
Діти
Кудесница_с_пургеном• 29 июля 2024
Ответ дляДівка в намисті
Це його бажання. Він може навіть бажати бити вас за недосолений борщ, як варіант.
Але жити з ним і його бажаннями далі чи ні це ваш вибір.
Треба підробіток• 29 июля 2024
Ответ дляДівка в намисті
Шлюб розривається за позовною заявою одного з подружжя. Який не бажає
Коханозадовільна• 29 июля 2024
хах..а если он заболеет,вы же будете ему помогать? Вы его спросите про зеркальную ситуацию,он ведь тоже не бессмертный.Чего он ждет от вас в такой ситуации..просто интересно мне вот такое с раздельными бюджетами
БолеИменее• 29 июля 2024
Ответ дляДівка в намисті
Так в нас кожен ха свої живе
то у вас нет мужа
есть только свидетельство о браке
Коханозадовільна• 29 июля 2024
Ответ дляНе люблю натовп
Якась дивна ситуація. Спільний побут, а гроші окремо.
+ как детей содержат в таком случае. Вот никогда не понимала этих мансов с раздельными деньгами.Типа единственная’ точка соприкосновения’ в кровати.А все остальное порознь.И где тут семья?
Не люблю натовп• 29 июля 2024
Чому ви за свої не зробите, а побут він оплатить. Чи відкладаєте на щось особисте
Пліткарка• 29 июля 2024
Ответ дляДівка в намисті
Ні
Так і думала що все на вас, причиною для розлучення може бути ваше небажання з ним жити після такого