Нічна ненажера• 29 июля 2024
Чи нормально це коли жінці подобається жити самій з дитиною?
Невістка сину сказала, що їй подобається жити одній з дитиною. Вона проблеми не бачить в тому, що син постійно у відрядженнях. Її все влаштовує. І допомога їй з дитиною не потрібна. Мовляв, вона вже так звикла жити, сама. Це не нормально. Як на мене. Можливо, хтось там у неї є? Як це жінкі може подобатися
жити самій і без допомоги. Це якось дивно. У мене роботодавці мої не уявляють, як це бути без допомоги моєї.(няні) Постійно залишають дитину на мене і їм так набагато легше. А тут, допомога не потрібна. Для вас це не дивно?
Нічна ненажера
• 29 июля 2024
Ответ дляЗа ким я буду?
Может ей помогает мама её?
Ні. Її мати приїздить рідко, частіше вона до них сама їздить. Тобто поки син на роботі вона постійно сама, без допомоги. І їй нормально . Для мене це якось дуже дивно.
Нічна ненажера
• 29 июля 2024
Ответ дляПомидорина
Какое ваше дело? Походу что вы, что ваш сынок её уже задрали
Чому це ви так вирішили? Що син мій її задрав? Навіть якщо і так. То коли він встигає їй набриднути, якщо дома буває рідко?
сЛАдКОежКА• 29 июля 2024
така позиція не означає, що їй краще самій з дитиной. Просто їй краще без нього
Нічна ненажера
• 29 июля 2024
Ответ дляПоліцейський патруль
Для мене нормально, я сама така як Ваша невістка.
А що в цьому позитивного? Що ви постійно з дитиною живете самі? Це ж напевно здуріти можна.
Нічна ненажера
• 29 июля 2024
Ответ длясЛАдКОежКА
Або можливо там хтось є. І тому їй краще без нього.
Котики-муркотики• 29 июля 2024
Боже, мамочка, нужно радоваться что у вас невестка самостоятельная, а не вешает на вас детей при любом удобном случае.
Сама справляется, ок, у них с ребенком идиллия и свои правила в доме. Это далеко не показатель что кто то появился
Не лезьте в чужую семью, Темболее еще можете не дай бог что остаться крайней
Марфа Українівна• 29 июля 2024
Ответ дляНічна ненажера
Конечно есть . И не один . Они в шкафу живут . )))
сЛАдКОежКА• 29 июля 2024
Ответ дляНічна ненажера
Звичайно, вам легше заклемити її, що вона зраджує вашій бубочкє, ніж признати, що бубочка може не такий вже й бубочка. ви його рОстили теж з нянями і з допомогою чоловіка?
Всім шампаньського• 29 июля 2024
Ответ дляНічна ненажера
я с двома майже постійно сама , нічого вправляюсь і вже через півроку почала ловити себе на думках , що не чекаю коли чоловік повернеться
і в мене нікого немає, так що, так - таке часто буває
Зліпок ступні• 29 июля 2024
С каждой темой у меня все больше вопросов к сыну. Знает же, что его мама эм… странненькая, нахера ей рассказывать что там его жена ему говорит?
Поліцейський патруль• 29 июля 2024
Ответ дляНічна ненажера
Якщо у чоловіка робота з відрядженнями, то що робити, гарну роботу йому кидати...Мені з дитиною комфортно, допомога не потрібна, навпаки морально напрягає двіж в квартирі, мені спокійніше коли ми вдвох...
Мона Лиза• 29 июля 2024
Ви вже невістку бл#дью обізвали😂 , бо вони живуть не так як ви там собі уявляєте
Нічна ненажера
• 29 июля 2024
Ответ длясЛАдКОежКА
Ні. Без нянь. Але мій чоловік кожний вечір був вдома з нами.
Марфа Українівна• 29 июля 2024
Ответ дляНічна ненажера
Который из троих ?
Мона Лиза• 29 июля 2024
Ответ дляНічна ненажера
Ви судите по собі , от ви б здуріли, інша жінка не здуріє
сЛАдКОежКА• 29 июля 2024
Ответ дляНічна ненажера
а чого ж ваш син не вдома кожний вечір?
Всім шампаньського• 29 июля 2024
Ответ длясЛАдКОежКА
а чого ж ваш син не вдома кожний вечір?
питання , може в нього там в відрядженнях хтось є - що він так часто туди їздить )))) автор подумайте в цьому ключі , відчепіться від невісткм
НашлаПерепискуМужа• 29 июля 2024
Ответ дляНічна ненажера
Ой, да с мужиком когда долго живешь, особенно, когда уже нет ни страсти ничего, тоже иногда сдуреть можно. Надоедают друг другу все. Рано или поздно.
наКоблучках• 29 июля 2024
Конечно. Сама себе хозяйка и никто не лезет и не поучает, как вы.
Или вы, мамо, уже напридумывали, что она мужиков водит? Да не сдались они ей, она мужа любит.
А вот за сыном бы и правда присмотрели. Очень часто в командировках с мужчинами случается то, в чем бы хотели бы невестку обвинить.
Мадам Тю-лю-лю• 29 июля 2024
Ответ дляНічна ненажера
Може ви все таки визначитись, що для вас погано