Всюди влазю• 29 июля 2024
Вы согласны с утверждением, что работу стоит менять приблизительно раз в 2 года?
Весела пiсенька• 29 июля 2024
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Ні, приблизно раз в 10
я з 2006-го в цій компанії і нікуди не збираюсь.
хороша зп, кожен рік премія в розмірі двох зп, ще виплати по акціям кожен рік, і в березні підвищують зп теж кожен рік. мій вік 47 років, хрєн де я таку роботу знайду :)
Летюча помилка• 29 июля 2024
Ответ дляВеликий сатирик
Нафик мне эти связи, если в новой организации свои надо делать. И везде своя специфика и т.д. Япония одна из самых продвинутых стран, так там сотрудники работают всю жизнь в одной компании, я думаю не зря
В радянському союзі також все життя на 1 місці.
Мабуть, успіх країни визначається іншими критеріями
Бамбарбия! Кергуду.• 29 июля 2024
Ответ дляВесела пiсенька
Це теж не дуже добре, бо стільки років на одному місці - ви втрачаєте професійну придатність, відбувається вигорання і тоді, в разі чого, дуже важко знайти нове місце
Весела пiсенька• 29 июля 2024
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
та з придатністю все добре, це ІТ, постійно і безперервно треба щось нове вчити інакше молоді обскачуть :)
Летюча помилка• 29 июля 2024
Ответ дляTammy21
Ви з керівництвом це питання обговорювали? Сенс бігати по конкурентам, якщо ви цінний робітник. Вам і так підвищать.
Ви знаєте... для одного роботодавця не цінний , а для іншого може бути цінним
Моя подруга працювала секретарем фірми 10 років і не давали кар´єрного та фін зросту. Змінила роботу так і працівник розумний та цінний і зп висока.
Летюча помилка• 29 июля 2024
Ответ дляTammy21
Ви даремно Японію як приклад привели. Молоде покоління 40+ і молодші більш лояльні. Багато тих, хто взагалі в корпорації ні за які гроші не піде. А взагалі там перекіс не через раціональність, а через замшелі штампи, які всіляко маскують під традиції.
І відсоток самогубств високий
Хвильоватиша• 29 июля 2024
Раз в 5 лет слышала, но не 2 года
Я привыкаю только полгода
Уже 6 лет работаю и как то да, мысли иногда появляются, потому что надоело одно и тоже, развития ноль
Но в наше время и стремно менять, нужна стабильность
Я привыкаю только полгода
Акукарача• 29 июля 2024
я працюю з 18 років і років до 32 (до декрету) міняла роботу раз в 2-3 роки якщо не було куди рости професіонально чи карʼєрно, якщо не було перспектив підвищення зп, якщо ставало нудно і не було можливості робити шось нове. корочє коли робота ставала одноманітною передбачуваною рутиною.
в роботі для мене важливо дізнаватися шось нове, вчитися і рости професійно.
Летюча помилка• 29 июля 2024
Ответ дляВсюди влазю
Лучше прежней.
Якщо краще за попередню то звісно міняти. Але й не ставити за самоціль і ща правило зміну щодва роки.
Безпринципова• 29 июля 2024
З точки зору роботодавця - щось у цьому є.
Але стосується посередніх виконавців, не тих хто на топ посадах.