Люблю_смаколики• 29 июля 2024

Все ж спитаю...

Хтось знає випадки, коли людина виживала після спроби самогубства?
Маю декілька думок• 29 июля 2024
Ответ дляПугачиха
40 штук точно помню, через двое суток очнулась голая и привязанная в палате кафельной
Еще тогда еще милиция со мной общалась
Мозгов не было
Ого. Знаю случай, когда мужчина съел упаковку аскорбинок - драже и помер. Потом ещё всё село шутило, мол, вот это кладезь витаминов съел

Пугачиха• 29 июля 2024
Ответ дляМаю декілька думок
Хорошо что никаких последствий, чуть зрение было хуже но восстановилось
Лівий Локіть• 29 июля 2024
Сусід чоловіка стрибнув з даху. Попав на машину. Покалічився і пошкодив машину.
Він інвалід, батьки платили за ремонт машини.
Анонім Завгосп• 29 июля 2024
Ответ дляЛасую колобками
Ужас какой. Как он выжил? И не поломал ничего?
Позвоночник сломал
автор Люблю_смаколики • 29 июля 2024
Ответ дляПугачиха
Швидко зір відновився?
Пугачиха• 29 июля 2024
Ответ дляЛюблю_смаколики
Швидко зір відновився?
Не помню прям точно может до месяца
Однозначная• 29 июля 2024
Ответ дляРяженка
Виживав, але інвалідом, прикутим до ліжка. Хлопець з вікна стрибав, не памʼятаю точно, з якого поверху😭
Я знаю таку родину. Хлопчина стрибнув щ вікна з-за дівчини. З 7 поверху . Лишився живим, але прикутим до візка інвалідом. Пройшло років 10, дуже шкодує

жар-птица Нюра• 29 июля 2024
Ответ дляЛасую колобками
Со второго этажа? Хаха
Думаю это для пособия спланировано было. У нас в стране есть дурацкий закон про депрессии и попытки суицида. После такой попытки человек может сидеть на пособии до пенсии
Ряженка• 29 июля 2024
Ответ дляОднозначная
Це дуже сумно😢 лікарі не дають взагалі ніяких прогнозів? І дівчина більше не була присутня в його житті?
Ворона• 29 июля 2024
Моя приятельница, выпрыгнула с окна и переломалась так, что ходить не смогла бы. Лежала в больнице несколько месяцев и доползла до окна и выкинулась насмерть.
Тушьмушьнюшь• 29 июля 2024
У мене так було : колишній накурив солями чи чимось таким ( це на фоні невзгод і прочего), в мене дах знесло , хотіла вішатись ....відходила місяці три.....все добре живу , інший шлюб двоє діток ❤️ Але в мене до не було психічних розладів, не генетичних отягощеній...Знаю точно що люба наркота це зло
Однозначная• 29 июля 2024
Ответ дляРяженка
Дівчина його покинула, що і стало причиною стрибку. Більше не зʼявлялася. Поверх високий, тому шансів вижити було мало не те, що лишитися здоровим. Поламав життя і собі , і родині( його виховувала сама мама з бабусею). Мамі прийшлося працювати на кількох роботах, щоб більш менш забезпечити
Allein74999• 29 июля 2024
Было. Пацан, любовь у него была, наелся таблеток, запил спиртным, ушел в лес. Нашли, ели откачали. Родителей в кредиты вогнал за свое лечение. Красавчик.
Девушка, 15 лет, попытка изнасилования. Не далась, решила, что проще с 5-го этажа сигануть. Упала на руку. Руку растрощила от лопатки, не собрали. Живет без руки уже около 30 лет.
Ряженка• 29 июля 2024
Ответ дляОднозначная
Бідолашний хлопчина😭 Нехай у нього все буде добре, наскільки це можливо. Може знайдеться дівчина, що покохає його по-справжньому. На моїй вулиці живе жіночка, яка також прикута до візка, але вона інвалід дитинства. Вона вийшла заміж за високого, досить вродливого чоловіка, який щоразу зносить її на руках зі сходів підʼїзду і садить у візочок, потім їдуть гуляти у парк. Вже більше 15 років разом. Нехай у нього все складеться 🙏
Шмоточницаца• 29 июля 2024
зайдіть в дитяче відділення лікарні звичайної ,там таких підлітків повно
СИРЕЛИ• 29 июля 2024
1 января рано утром знакомый пошел в лоток за спиртным и ему на голову сосед с 11 этажа свалился. сосед насмерть, а знакомый только через полтора года на ноги стал. лежал со сломанным позвоночником.
СИРЕЛИ• 29 июля 2024
а мы как раз туда в гости шли. подошли к подъезду минут через 5-10 после случившегося. скорой еще не было. не дай бог чуть раньше. боюсь и подумать. мы с ребенком были.
СИРЕЛИ• 29 июля 2024
еще в ютубе видела запись с видеокамеры. суицидник попал в коляску с ребенком. он, зараза, выжил, а ребеночек нет.
Ряженка• 29 июля 2024
Ответ дляСИРЕЛИ
Також памʼятаю, це на раші було, до війни. Десь в 2020-2021 році. Мужик теж помер. Тут тема була. Чи це ще інше?

СИРЕЛИ• 29 июля 2024
Ответ дляРяженка
це рок1в 5, чи може нав1ть й б1льше тому було.
Місячне Сяйво• 29 июля 2024
Ответ дляМаю декілька думок
Нічого собі! Я теж з´їдала упаковку аскорбінок і нічого. І подумати такого не могла
Ряженка• 29 июля 2024
Ответ дляСИРЕЛИ
Значить інший. Я погуглила, це у 2021 році у воронежі, студент з 17 поверху кинувся і приземлився на коляску. Померли і він, і дитина.
Місячне Сяйво• 29 июля 2024
Ответ дляжар-птица Нюра
Дві тисячі?
СИРЕЛИ• 29 июля 2024
Ответ дляРяженка
жах. видно не поодинокий випадок.
Ласую колобками• 29 июля 2024
Ответ дляжар-птица Нюра
Это в какой стране..?
Ряженка• 29 июля 2024
Ответ дляСИРЕЛИ
жах. видно не поодинокий випадок.
Так, вдень, зранку, багато кидаються, в будь-який момент може хтось зайти чи вийти з під’їзду😢
Ласую колобками• 29 июля 2024
Ответ дляРяженка
Так если она ему здоровому отказала, то что ей было дальше делать...?
Парня жалко...
СИРЕЛИ• 29 июля 2024
Ответ дляРяженка
не дай боже н1кому так постраждати в1д дурня.
Ряженка• 29 июля 2024
Ответ дляЛасую колобками
Парня жалко...
Ну так, могла по-юності не подумати, що наробила. Це жахливо😢
Ласую колобками• 29 июля 2024
Ответ дляРяженка
Это не она ’наробила’, а парень.
Зачем вы перекладываете ответственность?