Патриоточка• 29 июля 2024
Жіноче здоров‘я
Турбує неприємний запах із піхви, запах-мочі, дуже виражений, болів і свербежу немає
Виділеннь теж немає
Гігієна 2 рази на день, щоденками страюсь не користуватись, інтим мило не змінювала, слідкую за собою, так соромноо йти до лікаря, але напевнотреба
Що це може бути
Виділеннь теж немає
Що це може бути
Патриоточка
• 29 июля 2024
Ответ дляпАлАвинкА
Гормональна перестройка, мне 43 вот в этом году тоже заметила изменения
Мені 27