Единорог_помог• 29 июля 2024

Нам жить в этой стране. Или не жить? Те, кто в данный момент не живут в Украине

То они заграницей
Распутница• 29 июля 2024
Ветка страдающих уехавших

Однозначно• 29 июля 2024
Ответ дляЗоркая Зорро
особисто у мене з пам´яттю все норм, а ще норм з адекватністю, бо не знаю як треба мислити, щоб привести шапіто до влади
Ну так само, як і бізнесмена, що водив справи з рашею через Медведчука. І в очі не коле.
Зоркая Зорро• 29 июля 2024
Ответ дляОднозначно
так а шапіто хто привів? не бізнесмен, прізвище якого на к починається, на ий закінчується? і ваш зі стадіону вєщав, що з чортом буде домовлятись....і в якій ср...ці зараз країна?
ПуГоФФка• 29 июля 2024
Ответ дляРаспутница
Наше правительство? А война не причем? Жить там- это ж от войны бежали, или как?
Зараз лише стало ясно як ця країна потрібна ’правительству’ мені шкода що за це воюють і вмирають люди. Так буде і далі. Але чи є якісь варіанти? Напевно ні.
Однозначно• 29 июля 2024
Ответ дляЗоркая Зорро
Не захотів чорт з ним домовлятися, ваш йому більше був любий. Розслідування журналістів вам же ні про що не говорить, все божа роса.
Потринділиця• 29 июля 2024
Ответ дляЗоркая Зорро
ну дехто 5 років тому обіцяв війну закінчити, на колінах на стадіоні стояв, а тепер він не винен?
А Порох закінчив би? Той, хто звинувачує українську владу у війні, свідомо підтримує російську політику по захопленню чужих територій і знищенню українців
Потринділиця• 29 июля 2024
Ответ дляКнягиня пітьми
Не переживайте живу за свои заработанные, социала и плюшек нет. Как в Украине всё за свои кровные покупала и образование платное, и медицина, и квартиры никто не раздавал. Всё сама. Я ничего стране не должна, которая мне ничего не дала, только требует.
Вже була ваша тема... Все сама
Зоркая Зорро• 29 июля 2024
Ответ дляОднозначно
вибачаюсь, яких журналістів? з каналу г+г? мосейчук чи ще когось з орденоносців? звісно ж треба подивитись розслідування, такі ж поважні люди і жодного разу не продажні
Шалена красуня• 29 июля 2024
Ответ дляКнягиня пітьми
Уехала сначала от войны и планировала вернуться, а теперь смотришь на этот беспредел и цирк и возвращаться нет ни малейшего желания
Ка вы смотрите на этот беспредел и цирк? Из телевизора?

Однозначно• 29 июля 2024
Ответ дляЗоркая Зорро
Бігус для прикладу. Чи тільки канали По дивитися треба? І ще, ось скільки читаю спори з любителями Пороха, в багатьох звучало питання без відповіді. Як в 2014 році гола-боса армія України зупинила рашу і чому вони тоді не полізли далі. Дайте будь ласка відповідь, ви ж така обізнана.
Голена блондинка• 29 июля 2024
Ответ дляРаспутница
Мне нравится, как социал просить, выбивать бесплатные плюшки- то путин виноват, а как на форуме писать, то Зе.
И самое интересное, эти ненавидящие, Его же привели к власти. А теперь свалили.
Оба одинаково виноваты.
Зоркая Зорро• 29 июля 2024
Ответ дляОднозначно
так а ви мені озвучте чому тоді війна була лише на Донбасі, а зараз пів країни охопила? де обіцянка: главнае перестать стрелять? чого вона не працює?
Однозначно• 29 июля 2024
Ответ дляЗоркая Зорро
Я перша спитала, тож після вас. Яким чином в 2014 році стабілізували фронт і все це гівно яке лізе сюди зараз, не полізло тоді?
Зоркая Зорро• 29 июля 2024
Ответ дляОднозначно
я з вами не на стадіоні, щоб мірятись тим хто перший спитав, а хто другий, не можете визнати, що привели до влади хто-зна що, то не пишіть мені, і так тошно від того, що відбувається
Однозначно• 29 июля 2024
Ответ дляЗоркая Зорро
Не лицемірте. Ви чудово розумієте чому, договорняки і вас вони влаштовували. Ну гинули кожного року солдати, ну не ваші ж діти, ну торгували ресурсами з денере, які наших солдат парадами водили і тортури застосовували. Цей обіцяв домовитися і піти на поступки, це видавалося логічним. Але раші це не треба було, їм треба було тримати нас на гачку і Петя їм для цього підходив.
Зоркая Зорро• 29 июля 2024
Ответ дляОднозначно
ви мені тут лицемірство не приписуйте і не треба сюди моїх дітей приплітати....у вас все нормально з головою? ааа, я забула, ви ж клоунаду до влади привели, но ва всьом вінават парашенко
Однозначно• 29 июля 2024
Ответ дляЗоркая Зорро
А що не так, гинули чужі вам люди, ви спали спокійно і вам було почхати, що там робиться за кулісами, якою ціною. Все, що літає у нас зараз над головами було у них і тоді і тоді вони не застосували це не тому, що нас було шкода, чи Петі страшно. А тому, що така карманна Україна їх влаштовувала. Ну аргументуйте, якщо не так. Тільки внятно, без істерик, фактами.
Зоркая Зорро• 29 июля 2024
Ответ дляОднозначно
я вам зараз відповім і це буде мій останній коментар: Порошенко звісно ж не без гріха, але ваш зе і поруч з ним не стояв. З 14 року скільки всього було для армії зроблено, що зараз вона може як ніяк давати відсіч тій навалі, яка лізе. Зелень ви захищаєте, що він хотів домовлятись, а те, що Порошенко тягнув час домовленностями, за який нарощувалась армія - це ви опускаєте. Про те, що гинули чужі мені люди, у вас абсолютно нема ніякого морального права мені писати, бо ви просто цього не можете знати.
І останнє: вибрана вами влада - просто провальна. І мені в цьому не треба зізнаватись, я це й так знаю. Ви собі майте сміливість у цьому зізнатись.
В мене все. Більше вам відповідати не збираюсь. Все одно горохом об стіну.
Khmelnichanka• 29 июля 2024
И?
То ли тема улетела, то ли автор загадочная.,,,

Задолбулька• 29 июля 2024
Ответ дляKhmelnichanka
И?
Автор закинул,а само спряталось,а тут ’шашками’ словесными рубятся аж ’ гай шумить’
Однозначно• 30 июля 2024
Ответ дляЗоркая Зорро
І нічого по темі, одні заламування ручок. Мені про моральне право розказувати не треба. Не вам його писати. Конкретно відповіді 0, як і чим в 2014 році зупинили ворога. Бо було нічим, договорняки були всі ці роки. І не домовленості, а саме договорняки, бо за спиною і не тещо говорили на загал. Навіть проходячи в славнозвісний Донецький аеропорт наші проходили ротацію через бойовиків. Ті їх обшукували. Купували ресурси на окупованій території. Армію зміцнити, так як треба ніхто б не дозволив. Ми були на гачку.

Екскерівник держкомпанії «Укрспецекспорт», кадровий офіцер СБУ, колишній нардеп-нашоукраїнець від Волині Сергій Бондарчук вважає, що експрезидент України Петро Порошенко повинен понести суворе покарання за перешкоджання виробництву української зброї та посиленню обороноздатності держави.
https://www.volynnews.com/news/all/poroshenko-tsyn...
Робот Вертер• 30 июля 2024
Все в подвешенном состоянии, что в Украине, что за рубежом. Муж сегодня был в Эпицентре, говорит аж руки чешутся купить для обновления дома. Вышел, только с тем, за чнм приехал. Говорит, не на часи. Отложенная жизнь...
Ненька наша• 30 июля 2024
Ну, я например, в Украине, я люблю эту страну, но в последнее время уже опускаются руки. И даже отбросив войну. С новыми предложениями по налогообложению, а их с высокой вероятностью примут, может и в несколько иной форме, но примут, как и с растущими на фоне этого ценами, я не знаю, как например, содержать двоих детей и трех пенсионеров, которые не могут работать по возрасту и состоянию здоровья. И куда идут мои налоги, если за все лечение я плачу, пенсии мизер, за школу и лицей я тоже плачу, никаких плюшек от государства не получаю, а новые экономические решения убивают и ФОПов, и малый бизнес, оставляя только крупных игроков. И все это на фоне сумасшедшей коррупции во всех сферах, воровства и списания денег в нереальных масштабах. Повторюсь, даже не беря в расчет войну, я считаю, что наш народ выживают и уничтожают просто.