Залізна пані• 30 июля 2024
Эт норм завтрак? Пробую принцип тарелки
Половина сырого, четверть белового, четверть углеводного.
Салат 200 гр
Ягоды 50
Яйца 110
Сыр 130
Гречка 50
Хлеб 20
Еще кофе с молоком
Салат 200 гр
Ягоды 50
Яйца 110
Сыр 130
Гречка 50
Хлеб 20
Еще кофе с молоком
Пацан к успеху шел• 30 июля 2024
Ответ дляЗалізна пані
Типа того))
Якщо ви без перекусів то ягоди ок. Якщо буде перекус то ягоди туди додати
Директор Пляжу• 30 июля 2024
Ответ дляЗалізна пані
Что изменить?
А вам не тяжело после полкило еды на завтрак? Вы же еще и чашечку чаю или кофе выпьете. Потом только лечь и отдуваться.
Love_Love_Love_• 30 июля 2024
Ответ дляЗалізна пані
Да
Автор, короче.
3 яйця в любому виді, 50 грам лосося ( солити самій без цукру) , пів авокадо, 40 грам гречки( важите суху) салат з листями і зеленю + олія і оцет , пів авокадо, можна ще лохину з кавою без молока і цукру
НеВРотик• 30 июля 2024
Ответ дляВилосипедниця
Тут с ведром кофе уже кг
Кава - то рідина, це про тверду їжу було
Залізна пані
• 30 июля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Тоді трохи жирів треба дожати і каву з молоком забрати
Почему убрать кофе?
Пацан к успеху шел• 30 июля 2024
Ответ дляЗалізна пані
Почему убрать кофе?
Скільки молока в каві? З цукром?
Вилосипедниця• 30 июля 2024
Ответ дляНеВРотик
Молоко це їжа. Це все занадто. Але бачу тіточок в 30 років на вулицях і розумію чого
Залізна пані
• 30 июля 2024
Ответ дляПацан к успеху шел
Яка у вас вага і зріст?
161 см, 56 кг
Птица Говоруша• 30 июля 2024
Ответ дляНеВРотик
Нормальний сніданок, от обід і вечеря можуть бути меншими. Недавно слухала лікаря грамотного, казав, що для нормального функціонування кишечника, людина має з´їдати не менше 1 кг їжі щодня. Звичайно більшість з цієї ваги мають бути овочі. Але їсти 200-300 гр - оце ненормально
а как у вас с математикой? 300 за раз это 900 за 3 раза плюс какието фруктики пкркусики - вот уже и больше кг
а есть по 2 кг пищ за день плюс литр кофе когда хочешь сбросить вес - путь к никуда
Директор Пляжу• 30 июля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Автор, короче.
а как же киноа и фейхоа?
Love_Love_Love_• 30 июля 2024
Ответ дляЗалізна пані
Почему убрать кофе?
Каву з молоком забрати, чорну можна, але взагалі кава це стрибок кортизолу
Вилосипедниця• 30 июля 2024
Ответ дляЗалізна пані
161 см, 56 кг
Капець, їжте пів тарілки з цього. Пів тарілки залиште на обід. На вечері зваріть 300 гр курки чи риби білої. Ви товста
НеВРотик• 30 июля 2024
Ответ дляВилосипедниця
Молоко б прибрала , так. І хліб. Але інше нормально. І далі без перекусів
Love_Love_Love_• 30 июля 2024
Ответ дляДиректор Пляжу
а как же киноа и фейхоа?
Ви хочете поумнічати?
Залізна пані
• 30 июля 2024
Ответ дляПацан к успеху шел
Або хліб або гречка. Сиру забагато
Ок, сыра в два раза меньше буду брать.
А гречка и хлеб вместе 70 гр, вроде не много?
Домашка• 30 июля 2024
І салат повинен бути зеленим, а не овочі з лохиною хом»ячити, запиваючи кавою з молоком.
Чим плануєте обідати-вечеряти)?
НеВРотик• 30 июля 2024
Ответ дляПтица Говоруша
Там нормальна вага у автора
Птица Говоруша• 30 июля 2024
Ответ дляЗалізна пані
Почему убрать кофе?
вот даже погуглила ради вас
была неправа гасчет 300 грамм но
Так как объём желудка равен 500 мл, то пища должна от него занимать 2/3! А это примерно 350-400 гр наполнение желудка на 2/3 пищей обеспечит его полноценную работу, полноценную выработку ферментов и тд. Порция в 350-400 гр обеспечивает почти полноценное усвоение нутриентов, что исключает лишние см на боках.
у вас же с кофе - 900
была неправа гасчет 300 грамм но
у вас же с кофе - 900
Love_Love_Love_• 30 июля 2024
Ответ дляВилосипедниця
А ви апут
Пацан к успеху шел• 30 июля 2024
Ответ дляЗалізна пані
161 см, 56 кг
Спробуйте записувати калораж щоб зрозуміти скільки ви за день зїсте, потім коригувати. Так не зірветесь
Директор Пляжу• 30 июля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Ви хочете поумнічати?
Давно хотела спросить - вам лямка Эрмес шею не натирает?
Вилосипедниця• 30 июля 2024
Ответ дляНеВРотик
Там нормальна вага у автора
Ні, в мене 54 на 168 росту і це 5 зайвих кг, які ніяк не хочуть сходити. Хоча їм на 1800 кал, але мені вже 45
Love_Love_Love_• 30 июля 2024
Ответ дляДиректор Пляжу
Вам потрібна порада?
НеВРотик• 30 июля 2024
Ответ дляВилосипедниця
Та куди вони зайві, ви дюймовочка у 45
Залізна пані
• 30 июля 2024
Ответ дляKarinka3445
Сиру не забагато?
Да, наверное, надо половину
Пацан к успеху шел• 30 июля 2024
Ответ дляВилосипедниця
Ви не знаєте що люди всі по пізному можуть виглядати при однаковій вазі?)))
сладкий_ноябрь• 30 июля 2024
Ответ дляЗалізна пані
Почему убрать кофе?
Бо ви за раз зʼїдаєте 1 кг їжі.
Пацан к успеху шел• 30 июля 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
Бо ви за раз зʼїдаєте 1 кг їжі.
В каві тільки молока їжа.