У меня такие наблюдения, что куда шлюхеды летят туда за ними и ракеты
Я прям чувствую, что ночью будет громко, страшно(
Уже напоготове спускаться в убежище и не спать всю ночь(
ultragringo• 31 июля 2024
Господи, у меня пипец как громко! Я бы в укрытие пошла, но 15 мин идти, поздно.
Ответ дляАлтыншаш
Тільки їсти нема кому...
Вся сім´я до купи вже третій рік не збереться(
Самі їжте, або продайте надлишки. З города ж вони набагато смачніші, ніж з супермаркету. Для мене найсмачніші у бабусь, коли в купці декілька сортів намішано, але зараз вже не бачу тих бабусь з помідорами. Шкода...
v.melnik_km• 31 июля 2024
Ответ дляVA 11
Уже две дебилки.
І це ж млять охота посеред ночі сидіти і ставити дизлайки, бл*діни ви скотські
mmi583@mail.ru• 31 июля 2024
Занесла дитину у ванну. Сиджу жую пиріжок з капустою. Нервую. Їхати в гараж в підвал чи сидіти у ванній?
ultragringo• 31 июля 2024
Ответ дляmmi583@mail.ru
Не знаю, я бы шла в укрытие. Подвал такое себе укрытие.
mmi583@mail.ru• 31 июля 2024
Ответ дляultragringo
Та немає укриттів поряд. Єдине це підвал в гаражі
v.melnik_km• 31 июля 2024
Ответ дляMs.Dior
Это ужас, конечно. Честно, не знаю как до утра дожить. У меня уже просто истерика скоро начнется
Ой, случайно ответила Вам. Но хотела просто написать.
Боженько, як мені Вас шкода… терпіть, моліться, сключайте 90 псалом, слухайте, мусимо вистояти усі, рано чи пізно цей жах закінчиться…. Аж кров холоне від кількості випущеного гівна