Тумба-юмба• 31 июля 2024
Є підозра у зраді. Як можна підтвердити?
Дівчата, підкажіть, дуже потрібно підтвердити що чоловік мені зраджує вже давно! Чи можна якось купити таку інформацію у оператора? Щоб він надав виписку телефонних дзвінків і переписку з месенджерів?
Якщо не оператор, то хто може надати таку інфо? Інформація потрібна за останні півроку.
Ситуація складна. Просто хочу вивести людину на чисту воду і відкрити очі моїм та його батькам!
Поради на рахунок - майте гордість і тд не пишіть. Питання тут уже йде фінансове, тому моя гордість ні до чого