Тумба-юмба• 31 июля 2024
Є підозра у зраді. Як можна підтвердити?
Дівчата, підкажіть, дуже потрібно підтвердити що чоловік мені зраджує вже давно! Чи можна якось купити таку інформацію у оператора? Щоб він надав виписку телефонних дзвінків і переписку з месенджерів?
Якщо не оператор, то хто може надати таку інфо? Інформація потрібна за останні півроку.
Ситуація складна. Просто хочу вивести людину на чисту воду і відкрити очі моїм та його батькам!
Поради на рахунок - майте гордість і тд не пишіть. Питання тут уже йде фінансове, тому моя гордість ні до чого
успокойте_Меня• 31 июля 2024
Юридично це не привід його викинути, хіба що цей пункт про зраду прописано в установчих.
Будете ділити через суд чи викупляти їх частку в будь якому випадку. А якщо вони спритні чи мають зв´язки, диввться, щоб ще у вас не віджали все. Ви ж не знаєте, хто коханка і які має зв´язки.
Краще спробуйте підставити його на роботі, але щоб вас не запідозрили
Да будет так• 31 июля 2024
Ответ дляТумба-юмба
Боже, дівчата, є якісь відповіді по суті? Яка вам різниця які фінансові питання це вирішить? Вирішить те, що у нас спільний бізнес, який заснували мої батьки. Він і його батьки приєдналися до нашого бізнесу після мого з ним одруження. Людина бідна була і після одруження зі мною відчув що таке мати гроші, але зараз завів постійну коханку і тримає мене та моїх батьків за дурнів! Мені потрібно надати докази моїм батькам, щоб викинули його з роботи. А його батькам - щоб бачили якого сина виховали.
Какая вы смешная, на форум е конечно же самое интересное подробности. А вы решили вам тут молча сдадут контакты продажного оператора?Да щас,это не вы решаете.)
Разведитесь с ним, пусть свой отдельный ларек открывает и пытается конкурировать.
Пишу каліграфічно• 31 июля 2024
Ответ дляТумба-юмба
У нього нема ніякого майна. Я просто хочу щоб мої батьки викинули його з роботи. Нехай йде в свою халупу до своїх батьків, де прожив все своє життя
Найміть детектива.
Ще років 10 тому у моєї подруги була така ж ситуація, найняла детектива, він надав докази, коштувало це десь 500$
Самохвалова• 31 июля 2024
Якщо в нього є машина і там проходять побачення - поставте прослушку.
Силиконочка• 31 июля 2024
Ответ дляТумба-юмба
Працює не погано на високій посаді, бо ж зять, заробляє теж.
Посада то таке.. гроші для фірми він заробляє?
Тумба-юмба
• 31 июля 2024
Ответ дляПовелитель бітка
Ваши родители родной дочке не верят?
Его родителям доказывать ничего не надо,все равно он им ближе
Що таке просто мої слова і здогадки?
ХвилювАллочка• 31 июля 2024
Ответ дляТумба-юмба
Ваші батьки без доказів Вам не вірять?
Да будет так• 31 июля 2024
Ответ дляуспокойте_Меня
А що ви будете робити, якщо дізнаєтесь правду? Не спішіть задавати питання, якщо не впевнені, що вас влаштують відповіді
Краще спочатку підстрахуйтесь і переоформіть максимум майна на себе. Чи зберіть подушку.
Да вы автора читаете вообще,она из богатой семьи частного бизнеса,ей ничего собирать не надо,ей надо мужа из доли выкинуть.
Тумба-юмба
• 31 июля 2024
Ответ дляуспокойте_Меня
В них нема ніякої частки. Батько взяв на роботу і платить не погані зарплати. Хочу його викинути назад туди, звідки він прийшов до мене
Ро30BbIu_CJIoHuK• 31 июля 2024
Диктофон підкиньте у машину. Потім прослухайте і дізнайтеся. Але це , можливо, це незаконно і суд не прийме це як докази
успокойте_Меня• 31 июля 2024
Ответ дляТумба-юмба
Скільки заробляє і хто фактично керує більшістю процесів? Ви впевнені, що батьки не попросять вас ’потерпіти ’ і закрити очі? Бо ніхто не рубає курку, яка несе золоті яйця.
Ананомчикус• 31 июля 2024
Ответ дляТумба-юмба
Все равно бизнес Вы поделите, если он общий. Нужна холодная голова, а не детсадовские обидки, правильно пишут. Нет, Вам хочется прополоскать свое грязное белье. Имейте достоинство, Вы женщина.
Тумба-юмба
• 31 июля 2024
Ответ дляуспокойте_Меня
Коханка місцева шаболда 20- річна, що вона може крім того що ноги розставляє
Тумба-юмба
• 31 июля 2024
Ответ дляСиликоночка
А що гетконтакт каже про альфасамця?
Нема його в гетконтакті
Метровий сантиметр• 31 июля 2024
Выписка звонков вам не поможет. И такую выписку вы можете получить имея только судебное решение.
Киньте эйртег мужу , чтоб он и не знал и понаблюдайте.
Но, если вы сами все знаете и чувствуете, вам эти доказательства не нужны. Просто уйдите от него, сказав, что все знаете.
Или поговорите с ним в глаза. А родители тут не при чем, это ваши о ношения
Силиконочка• 31 июля 2024
Ответ дляТумба-юмба
О, так за нею прослідкувати не варіант? Ви знаєте хто то?
Виннипуховна• 31 июля 2024
Ответ дляТумба-юмба
Жоден оператор Вам такого не надасть. Тільки на вимогу правоохороних органів. Шукайте приватного детектива
Краля-Галя• 31 июля 2024
Ответ дляТумба-юмба
А ну так якщо у вас є гроші, то наймаєте детективне агентство (в Києві їх повно). І вони вам роздобудуть цю інформацію. Ціна питання в минулому році була 20 тис. Мої клієнтки наймали
Тумба-юмба
• 31 июля 2024
Ответ дляСиликоночка
Так а доля в бізнесі є чи просто довести треба,що він ніщеброд
Нема ніякої долі, читайте, я написала. Хочу щоб батько його просто звільнив і я з ним розлучуся також. Мені потрібні докази, бо цей придурок каже що я все видумала і ревную його просто так
Повелитель бітка• 31 июля 2024
Ответ дляТумба-юмба
Що таке просто мої слова і здогадки?
Значит он им нравится как работник и все равно что там в отношениях
Тумба-юмба
• 31 июля 2024
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
До чого тут суд
Ду да ду да ду• 31 июля 2024
Ответ дляТумба-юмба
Що таке просто мої слова і здогадки?
Так и Вы тоже наверняка не знаете?
С чего решили вообще, что у него любовница?
ХвилювАллочка• 31 июля 2024
Ответ дляТумба-юмба
То якщо Ви все знаєте, навіщо Вам виписка дзвінків?
Вам вже тут рекомендували детектива - фото подружньої зради справлять на Ваших батьків більше враження, ніж виписка
успокойте_Меня• 31 июля 2024
Ответ дляТумба-юмба
Сирота? Чи з місцевої золотої молоді?
Ви зараз засліплені люттю і не хочете анітрохи подивитись ширше. Часто звя´зки між людьми не такі очевидні, як хотілося б.
І ще - хто буде виконувати його обов´язки, якщо він піде? Як це позначиться на бізнесі? Постарайтесь злити побільше інформації з нього, контакти тощо. Поставтесь як до звільнення менеджера.
А ви самі що робите , які функції?
Ананомчикус• 31 июля 2024
Ответ дляТумба-юмба
Для развода достаточно Вашего желания. Независимо от того есть там измена или нет. Не хотите с ним жить- никто Вас не заставляет.