Гуляю босоніж• 31 июля 2024

У вас бувало так, що дуже хочеться ще дитину?

Але це не найкращий час (не через війну). Це просто гормони, пройшло чи не пройшло, народжували?
Результат:
вже голосів: 59
22 (37.29%) Не було такого
14 (23.73%) Проходить з часом
13 (22.03%) Народила і щаслива
10 (16.95%) Результати
Marie-Antoinette2• 31 июля 2024
Захотіла народила, ото проблема, ще часи чи ще хтось мені будуть вказувати що робити)

автор Гуляю босоніж • 31 июля 2024
Ответ дляMarie-Antoinette2
Мені ніхто не вказує, чоловік за, це я ніяк не можу наважитися
Marie-Antoinette2• 31 июля 2024
Ответ дляГуляю босоніж
Ну то може він на вас тисне, а ви вагаєтесь бо більше не хочете чим хочете, слухайте себе, то ваше здоровʼя і ваша відповідальність
ВыФсеВрете• 31 июля 2024
Ответ дляГуляю босоніж
А дитині/дітям зараз скільки років, якщо уже маєте.
автор Гуляю босоніж • 31 июля 2024
Ответ дляMarie-Antoinette2
Не тисне, змирився, що буде як я вирішу
НеВРотик• 31 июля 2024
ніколи я не хотіла цих клопотів. Мені краще кішку завести.
А шо сталося?• 31 июля 2024
Ответ дляMarie-Antoinette2
Молодець! А якщо чоловік не хоче(

автор Гуляю босоніж • 31 июля 2024
Ответ дляВыФсеВрете
16 і 7, з першою дитиною приблизно теж в якому ж віці захотіла знову
автор Гуляю босоніж • 31 июля 2024
Ответ дляНеВРотик
Кіт є
ВыФсеВрете• 31 июля 2024
У мене таке було відразу після пологів).
Які вчасно закінчилися КС після 16 год природніх.
Перший рік прям дуже хотіла. Потім трохи попустило Друга дитина народилася через 2 роки після першої.
Зараз уже учасникам події 13 і 15 років.
Янгол в камуфляжі• 31 июля 2024
Ответ дляГуляю босоніж
Було. Але мені 46 років. Двоє дітей 22 та 8 років.
Яка ще дитина? Куди? Пройшло
автор Гуляю босоніж • 31 июля 2024
Ответ дляВыФсеВрете
Я після пологів перших пару років про таке і не думала
автор Гуляю босоніж • 31 июля 2024
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Яка ще дитина? Куди? Пройшло
Пройшло швидко чи все одно думки з´являються?
Люблю ХОЛОСТЯКА• 31 июля 2024
Я так хотіла донечку. Сину було 5 років, до цього і думати про другу дитину не хотіла, а потім як переклинило. При тому за першим чоловік мене в щічку поцілував і я вагітна . А доню місяців 6-7 намагалися, поки вийшло.
Ні про що не жалкую. Вже вони дорослі в мене.
Янгол в камуфляжі• 31 июля 2024
Ответ дляГуляю босоніж
Іноді думаю, але не страждаю від цього. Бо чого страждати за тим, чого немає і ніколи не буде?
Чекаю на онуків
БершкомангоЗар• 31 июля 2024
В 28 років дуууже захотіла другу дитину. Було дуже не на часі: на роботі помінялося керівництво в не найкращу сторону і ніхто не знав як буде далі, з чоловіком стосунки були не дуже, а мені дитину хотілося ну просто жах якийсь. Завагітніла, народила) В результаті з чоловіком таки розійшлась через пару років, з роботи тієї звільнилася після декрету. Але роботу знайшла краще, чоловіка теж) зараз доньці вже 14 років. Якщо би тоді не наважилася, то вже б навряд чи народила, бо по здоровʼю ще тоді були проблеми, а потім взагалі прийшлось видалити матку.
За ким я буду?• 31 июля 2024
В 35 у всех бывает. Проходит за 2-3 года.
котопёс• 31 июля 2024
Де варіант ’не пройшло й не народила’?
Вже 3 роки хочу, з відлучення молодшого від грудей
Банка з медом• 31 июля 2024
В мене троє, остання народилася 24.02.22. Вже не хочеться) коли було двоє дівчат, хотілося ще хлопчика, але не дуже прям😅 народився хлопчик, все більше мені не потрібно, гештальт повністю закритий)

Видна міленіалка• 31 июля 2024
Нет,но часто бывало желание,чтоб тот ребенок,что уже есть нашел себе отдельное жилье наконец
котопёс• 31 июля 2024
Ответ дляMarie-Antoinette2
Часи - то одне. А якщо вказує здоров´я?
Коли вагітність - ризик залишитись інвалідом, а фізичних сил не вистачає навіть тим дітям, що є, приділити бажану кількість уваги
котопёс• 31 июля 2024
Ответ дляЗа ким я буду?
Не прошло)
So_so• 31 июля 2024
Бывает, но мне уже некуда.
Каляка маляка• 31 июля 2024
В 30 було, але потім попустило, коли згадала, як то виховувати одній дитину. Зараз 35, сину 17, рада, що і молода, і можна для себе пожити
неДодекаэдр• 31 июля 2024
Ну якщо всі інші фактори в порядку (здоров´я, фінанси, енергія на виховання малюка) - я б не зважала на те, що часи не найкращі, вони не найкращі уже більше 4 років (якщо рахувати з ковіду) і не схоже, щоб скоро стало краще на жаль(.
А от якщо немає умов - тоді точно ні.
Пупс• 31 июля 2024
Було . Народила того літа. Дуже тішуся. У мене 2 діток старші і малюк
наКоблучках• 31 июля 2024
У меня двое, третьего ребенка не стоит по здоровью. Но хочется мне его постоянно, каждый день, много лет подряд. Перехочется, как говорится
Хата на мати• 31 июля 2024
Ответ дляMarie-Antoinette2
Не все могут родить второго ребенка (даже если хотят)
Хата на мати• 31 июля 2024
Ответ дляЗа ким я буду?
Не у всех
младокошкина• 31 июля 2024
Зачем людям мозг, если все равно гормоны правят. Высокоразвитые вообще не понимают, как можно такого хотеть в нашем-то мире.