успокойте_Меня• 31 июля 2024
Что напряжнее готовить,убирать,стирать или...
ходить на работу)
Результат:
вже голосів:
86 (67.72%)
Напряжнее домашний быт
41 (32.28%)
Напряжнее работа
КапитанльнаЯ• 31 июля 2024
Ответ дляКотя_люлю
Я пол редко мою, не люблю это. А вот стирает машинка, как и посуду моет машинка, робот пылесосить. А вы рабочие лошадки ходите на работу ежедневно, а потом вечером стирайте, мойте и готовьте. Вы ж бизнес леди)))
Т.е у домохозяйки это все делает техника, а работающие после работы все руками делают? Интересная логика
Неначасі• 31 июля 2024
Тю. Є різна робота. І є чоловіки, які по різному дивляться на побут і дружину. Кому як пощастить з роботою і чоловіком.
ЛюблюДевчонок• 31 июля 2024
Ответ дляКотя_люлю
Сарава у тому, якщо двоє працюють, то у нормальних людей і домашні справи разом вирішуються. Так, у всіх зараз є домашні гаджети , які допомагають. У багатьох і прибирал ниці і куховарки. Але сидвти дома рік за роеом без якогось особистого життя, а тільки побут і родина, це чокнутись можна. Я ж не просто їзжу на роботу, мені там гарні гроші платять.
лаМпочка• 31 июля 2024
Конечно домашний быт! На работе ты руководитель, уборщица все убрала, флорист цветочки полил. Видишь завершенность процесса и ценность своего труда. В 18:00 сумочку на плечо, еще и 2 раза в месяц зарплата на карту. Домашний быт -бездонная рутина, отнимающая время и не приносящая удовольствие.
Теща дочки• 31 июля 2024
Ответ дляКапитанльнаЯ
Ага, хочу пол мою, хочу стираю, а хочу готовлю
Так это хотя бы вместо работы, а не после неё.
Я не Тролль• 31 июля 2024
Ответ дляуспокойте_Меня
Если есть ещё дети и животные, то вообще капец. Как белка в колесе
Зараз можна все автоматизувати
Котя_люлю• 31 июля 2024
Ответ дляЛюблюДевчонок
То їздіть, кожному своє! Мені таке життя довподоби! Я не уявляю, якщодня кудись їхати. Це ж треба зібратись, нафарбуватись, відкласти всі справи.А жити коли?!
Неначасі• 31 июля 2024
Ответ длялаМпочка
Ага, тут усі на руководящих посадах, як подивишся.
Котя_люлю• 31 июля 2024
Ответ дляКапитанльнаЯ
Работающая после работы занимается бытом. А не работающая в удовольствие в течении дня. Разница большая!
Kapitoshka7• 31 июля 2024
Ответ дляНеначасі
Ніяк не пощастить. Така жінка швидко надоїсть
ДинамоКит• 31 июля 2024
Напряжнее всего быт в условиях экономии денег и полная зависимость от мужчины
Kapitoshka7• 31 июля 2024
Ответ дляНеначасі
Краще бути дрібним десь, ніж ніким вдома.
И_В_офигительных_штанах• 31 июля 2024
Я 23 года проработала. Отличная офисная должность, коллеги, прекрасное начальство, ненапряжная работа.
Последние 2 года, я домохозяйка. И я счастлива. ))
На работу не хочууу!
Усміхайлик• 31 июля 2024
Ответ дляЯ не Тролль
Звичайно робота, це відповідальність і навантаження
проте вона хоч в задоволення може бути і з перспективою, і оплачується)
це перекриває певні недоліки.
Неначасі• 31 июля 2024
Ответ дляКотя_люлю
Ну чому. Є працюючі, які вдома нічим не займаються. Може, й правильно роблять. В срачі, дак хоча б загнаною конякою себе не почувають.
А хтось і не працює ніде, а все одно в срачі сидить, бо вже поперек горла те прибирання.
У кожного своя філософія і свої доходи. Аби були щасливі і здорові))
Неначасі• 31 июля 2024
Ответ дляKapitoshka7
Да подивіться навкруги. Повно таких сімей. Живуть довго і, можливо, навіть щасливо.
Усміхайлик• 31 июля 2024
Ответ дляКотя_люлю
у ’бізнес-ледей’ для этих цель есть домработница, которая делает эти дела профессионально.
Если вы видите свою реализацию в пользовании бытовой техникой - ну что ж...каждому свое)
Мне как-то больше воодушевляет участие в научных конференциях, особенно в зарубежных. В сентябре в Сербию еду.
...аяприкольная• 31 июля 2024
Ответ дляуспокойте_Меня
Есть ребёнок и животное. Домашние дела можно переделать за пару часов, если заниматься ими каждый день, с работой хуже
Kapitoshka7• 31 июля 2024
Ответ дляНеначасі
Нема там щастя. Він собі втиху почне підгулювати, а потім втиху її і покине. А колись було щастя. Коли вона була молода, гарна і успішна))
Kapitoshka7• 31 июля 2024
Ответ дляУсміхайлик
100%
Неначасі• 31 июля 2024
Ответ дляKapitoshka7
Ну не судіть всіх по якомусь конкретному випадку. Повно щасливих сімей з непрацюючими дружинами, повно, яких кинули. Але вистачає і кинутих жінок з чудовою карєрою і зарплатою і тих, хто впахується за дві копійки.
Kapitoshka7• 31 июля 2024
Ответ дляНеначасі
Ви праві. Тут як пощастить. Ніхто не каже врахувати, можна робити у своє задоволення.
Краля-Галя• 31 июля 2024
Ответ длялаМпочка
На якій ви керівній посаді? Наші реальні керівники попа в милі, я головбух, мені від политих квіточки взагалі ніякого толку, я їх навіть непомічаю
хоча , може ви один із наших замів, син головного беніфіцара, він ходить на роботу виключно водіїв, кур´єрів і офіс менеджерів ганяти.
ЛюблюДевчонок• 31 июля 2024
Ответ дляКотя_люлю
А як ви живете дома? Можна подумати ви встаєте і тут вам відразу свято життя. Поки чоловік на роботі, і спілкується з людьми, працює, ви сидите дома і дивитесь телік? Та просто корпоратив цілий, життя не даремно іде.
Оце дуже насмішило, бо написали, як вагон розгрузити)))
’....зібратись, нафарбуватись, відкласти всі справи....’
Зранку які справи, встала , помилась поїла і сіла в авто. Нафарбуватися ви теж прирівнюєте до чогось важкого?)
В мене не все так погано)) достатньо туші і блиску для губ. Це аж 1 хв.
І скільки б не заробляв мій чоловік коштів, то не мої особисті, хоч і можу любу суму взяти. В подруги в тому місяці чоловік помер. Підрахувала вона кошти, то ще звісно може рік не працювати і жити на рівні дорогобагато, а потім? А потім хз, бо до 45 дожила, жодного дня не працюючи ніким.
ЛюблюДевчонок• 31 июля 2024
Ответ дляКотя_люлю
Задвоїлось повідомлення. Видалила .
Краля-Галя• 31 июля 2024
Ответ дляНеначасі
Та на реальній, а не вигаданій керівній посаді таке навантаження, в першу чергу моральне , що домашній побут за щастя, я все частіше думаю плюнути на все і піти в домогосподарки, побуту в звичайній квартирі кіт наплакав, особливо якщо ти кожен день дома, я в декретів відпустці пройшла річні курси щоб змінити фах після виходу із декрета, і це я працювала по годині в день.
Теща дочки• 31 июля 2024
Ответ для...аяприкольная
Действительно, какая прелесть каждый день всего два часа заниматься домашними делами. 🤦
Личко Невеличке• 31 июля 2024
Не смотря на ту, что я люблю свою работу - вести домашнее хозяйство и не работать мне лично легче :)) смотря какая работа, наверное...