Лепешечка• 31 июля 2024
Руки красиві, губи не надто вдало зроблені. Більше по цих фото мало що можна сказати, жінка як жінка.
Теща дочки• 31 июля 2024
Ответ дляМизимец
Не зовсім її фасон джинсів, повнить.
Ну де вам вже там що ’повнить’
, не тоща тріска, нормальна дівчина, нє, треба зразу якесь не написати. А ви баХіня, яку нічого не повнить?
Автор, можна поцікавитися метою вашого посту ? Це ви чи коханка вашого чоловіка ?
Дама_из_рекламы• 01 августа 2024
Ответ дляЗадолбулька
Девушке лет 50 ?
Та не скромнічайте, пишіть що їй всі 90
Мизимец• 01 августа 2024
Ответ дляТеща дочки
Ну де вам вже там що ’повнить’
Свою думку сказала, тю. При чому тут коханка чи дружина...
Теща дочки• 01 августа 2024
Ответ дляМизимец
Ви трішки не дочитали. Другий абзац був адресований автору. Завжди цікаво, коли люди створюють анонімно такі тем, яка мета. То вони про себе хочуть дізнатися, чи про ’коханку’ ? Бо про незнайому людину запитувати нікому явно ніякого сенсу.