Пошаманю• 01 августа 2024
Приснилась бабуся, яка померла більше ніж 3 роки тому
Сон дивний - чомусь я в її квартирі, куди я ніколи не зводжу і навіть не думаю про ту квартиру. Заходить бабця і посміхається. Заходить до своєї квартири (що я там у сні робила сама не знаю), але я дуже боюсь бабусю, бо вона наче як хоче щось (я не памʼятаю що ) зробити не добре мені у сні і я боюсь і тікаю боюсь дуже
До чого таке снитися може ?
Млинці зі смайликом• 01 августа 2024
Пора бабусю помянуть. Мне снится раз в год с какой то информацией.
Удачная• 01 августа 2024
Ни к чему мне покойники не снились. Выбросьте из головы или вон, реально, как выше советуют для самоуспокоения свечку поставьте.
Пошаманю
• 01 августа 2024
Ответ дляMarinamariana
А вы любили свою бабушку ? Что то не похоже .
Люблю. Дуже довгий час не могла пережити смерть її
Marinamariana• 01 августа 2024
Ответ дляПошаманю
Странно тогда что вы ее во сне боялись . Если родственника любил при жизни, то наоборот хорошо во сне когда он приходит