Ще з цiкавого Чим доїхать у Татарів з Львова? +4 Порадьте відпочинок біля Києва +- до 100км +5 Кто такая Лида ли +21 А вы по улице ходите правильно? +41 Про того ображеного скелетоніста вже писали? +96 Спасём украинских девушек от вовлечения в проституцию в ЕС +156 Кто в Киеве, берите коньки +51 Фігурне катання Олімпіада, жінки. Коротка програма. Обговорення +54 Помните тему про снегирей? +11 Коли можна впасти з льодоходами +11
Популярные вопросы! Сегодня Вчера 7 дней 30 дней Перетин кордону, не пропустила митниця!!!16+44416 Така красива молода дівчина загинула у Львові, поліцейська 7+2087 Подзвонила колишня мого теперішнього))) зі скандалом, на що вони розраховують?8+1748 Чернигов. Клиника Filada. Женщина в коме6+1716 Як у ваших дітей проходив/проходить перехідний вік?5+1495 Дуже завидую людям. Та машину купила, той квартиру, у тих бізнес5+1455 Львiв. Що діється?5+1305 ещё
Сейчас читают! Була тема про жінку загиблого воїна+831 І так депресія, так я ще й пофарбувалась(( 2+762 Блондинки і брюнетки. Вічна битва+571 Взрослые дети 18-20 как у вас? 2+442 А вот почему в двадцать первом веке немало людей верят в порчу?+391 Що у людей в голові?+391 Така красива молода дівчина загинула у Львові, поліцейська 7+357