Папобус• 01 августа 2024
ГВ в віці 2.5 роки (на ніч, на засинання) чесно, я вже змучилась
Коли мене бачить верещить «дай груди»
Привселюдно може футболку забирати
Коли йому сумно- згадує за груди
Коли засинає - груди на допомогу
Привселюдно може футболку забирати
Коли йому сумно- згадує за груди
Коли засинає - груди на допомогу
Папобус
• 01 августа 2024
Ответ дляПлекаю думи
Змучились? То чому продовжуєте?
Бо психолог каже поетапно відлучати, щоб не було стресу
Я намагаюсь але шось не виходить ніяк
Плекаю думи• 01 августа 2024
Ответ дляПапобус
Я намагаюсь але шось не виходить ніяк
І давно ви почали поетапно?
Прагматик флегма• 01 августа 2024
Ви дозволяєте задирати футболку? Чи зупиняєте дитину, пояснюєте, що зараз не можна і чому? Повідомляєте дитині, коли і де можна буде груди, якщо зараз не можна?
Папобус
• 01 августа 2024
Ответ дляЗубожиння
Вы кайфуете, что Вам сиси мнут?
Мені вже стидно
Тому я пишу тут
Бо друзі і знайомі мені вже прямо натякають що вже перебор
Тому я пишу тут
Зубожиння• 01 августа 2024
Ответ дляПапобус
Я намагаюсь але шось не виходить ніяк
Главное, чтобы до пубертата сыночка успели отлучить.
Коварная Зая• 01 августа 2024
Если б это вам не нравилось вы б уже давно свернули . Ребенок делает ровно столько сколько вы ему позволяете
Папобус
• 01 августа 2024
Ответ дляПрагматик флегма
Не дозволяю
Намагаюсь відволікти
Але псіхує коли не даю
Крику на всю вулицю
Намагаюсь відволікти
Але псіхує коли не даю
Крику на всю вулицю
Зубожиння• 01 августа 2024
Ответ дляПапобус
Мені вже стидно
Тому я пишу тут
Было бы стыдно - прекратили бы одномоментно. Дичь какая.
Не кую, не мелю• 01 августа 2024
Ответ дляПапобус
Мені вже стидно
Тому я пишу тут
Ну звісно такий переросток
Плету корзинки• 01 августа 2024
Ответ дляПапобус
Я намагаюсь але шось не виходить ніяк
Якого стресу?
Дитина це через півроку вже не згадає, чи ви думаєте, що вона до психолога піде через травму, яку отримала після того, як ви в 2.5 цицьку забрали
Плекаю думи• 01 августа 2024
В мене дитина була дуже залежна від грудей, прямо висіла на мені, але я в 1р 5 міс сказала собі досить, в 1 р 6 міс уже було завершено. Також поетапно.
Плету корзинки• 01 августа 2024
Ответ дляПапобус
Не дозволяю
Намагаюсь відволікти
Але псіхує коли не даю
Крику на всю вулицю
Намагаюсь відволікти
Але псіхує коли не даю
Крику на всю вулицю
Ну то продовжуйте годувати далі
Папобус
• 01 августа 2024
Ответ дляПлету корзинки
Якого стресу?
Це реально зробити в короткий період? Бо в мене вже пів року розтягнулось це «поетапне завершення»
Зубожиння• 01 августа 2024
Ответ дляПлету корзинки
Якого стресу?
Ага. Придёт дядя в 40 лет к психологу и узнает, в чем проблема. Мама сисю не давала.
Прагматик флегма• 01 августа 2024
Ответ дляПапобус
Не дозволяю
Намагаюсь відволікти
Але псіхує коли не даю
Крику на всю вулицю
Намагаюсь відволікти
Але псіхує коли не даю
Крику на всю вулицю
І що відбувається потім, після крику?
Ви соромитесь, що дитина кричить, боїтеся, що на вас всі дивляться, і даєте груди, тільки щоб не психував на всю вулицю?
Дитина має право кричати. Вона і буде кричати, бо вона невдоволена. Але це не означає, що ви маєте зразу давати груди. Ви можете обійняти і пожаліти без грудей. Це не назавжди, дитина звикне, коли ви почнете показувати їй інші варіанти.
Сиамская сороконожка• 01 августа 2024
Ответ дляПапобус
Я намагаюсь але шось не виходить ніяк
Я теж годувала до 2,5 і не закінчувала бо я сама була не готова до цього, все знаходила причини. Але в один ранок прокинулась і зрозуміла що все, більше не можу. Хочу щоб мої груди були лише моїми. Віддала доньку до своєї мами на 2 дні, випила таблетки для припинення лактації. Коли донька повернуладь додому я заклеїла соски пластирем, вона декілька разів шукала але не знайшла сосок і так ми закінчили грудне вигодовування.
Плету корзинки• 01 августа 2024
Ответ дляПапобус
Ви самі його розтягнули, бо вам простіше нічого не робити, ніж виховувати дитину.
Кричить?
Цицьку в рот і от все виховання
Кричить?
Цицьку в рот і от все виховання
Плету корзинки• 01 августа 2024
Ответ дляЗубожиння
Так, травма
Святатабожа• 01 августа 2024
Ответ дляПапобус
Не дозволяю
Намагаюсь відволікти
Але псіхує коли не даю
Крику на всю вулицю
Намагаюсь відволікти
Але псіхує коли не даю
Крику на всю вулицю
Тоесть он это еще и на улице делает. И Вы разрешаете, чтобы дитятко не кричало и травмы не было?
Хочу наколоти губи• 01 августа 2024
Я кормила и дольше, вот поверьте засыпание без груди такой напряг.
Но задираний футболки не было - что-то у Вас с выставлением своих границ.
Тётя Хрюша• 01 августа 2024
Ответ дляПлету корзинки
Якого стресу?
Пол года? Через неделю!
Папобус
• 01 августа 2024
Ответ дляХочу наколоти губи
Та так
Якби не футболка і оце постійно лізення до мене по будь якій причині(сум, голод, плач) то мене б не так нервувало
Плету корзинки• 01 августа 2024
Ответ дляТётя Хрюша
Пол года? Через неделю!
Ну через неділю ще буде памʼятати що цицька не тільки для краси у мами 😂😂
Тётя Хрюша• 01 августа 2024
Ответ дляПапобус
Зачем вы это делаете поэтапно?)
Сразу и навсегда. Неделю треша и вы свободны
Плету корзинки• 01 августа 2024
Ответ дляТётя Хрюша
Пол года? Через неделю!
Тётя Хрюша• 01 августа 2024
Ответ дляПлету корзинки
Та даже две. Но «поэтапно» это жесть
Папобус
• 01 августа 2024
Ответ дляТётя Хрюша
Зачем вы это делаете поэтапно?)
Я думала за тиждень припинити
Лікар сказала що це погано для грудей, для молока і будуть проблеми з мастопатією
рукиЖимолости• 01 августа 2024
Поэтапно это в в год -полтора. В 2.5 уже можно сказать нет! Перетерперь ор 3 дня и закончить мучение.