Папобус• 01 августа 2024

ГВ в віці 2.5 роки (на ніч, на засинання) чесно, я вже змучилась

Коли мене бачить верещить «дай груди»
Привселюдно може футболку забирати
Коли йому сумно- згадує за груди
Коли засинає - груди на допомогу
ХвилювАллочка• 01 августа 2024
Ответ дляПапобус
Не дозволяю
Намагаюсь відволікти
Але псіхує коли не даю
Крику на всю вулицю
Через пару років ще й матюкатися буде як не даватимете цицьку.

Цікавий писочок• 01 августа 2024
Ответ дляПапобус
Так тут дівчата писали що без сліз в них все пройшло
Я чекаю коли і в мене таке буде
а может перевязать и таблетку от молока принять, пустую сосать не будет?
автор Папобус • 01 августа 2024
Дівчата допоможіть
Він ще спить зі мною
А як тоді бути? Він серед ночі ще 3 рази прокидається смоктати
Як тоді бути?
Все будет, но потом• 01 августа 2024
Я годувала майже до двох років, але в дитини була вага менше вікової норми, погано їла і я так догодовувала. Але коли довелось пити ліки, які не сумісні з гв, то все завершилось в один день. Ну так перші днвв п´ять важко було на сон вкладати, але ми виробили інші ритуали. Чи на ручках носила і засинала чи під читання книжки.
Закусенец• 01 августа 2024
Ответ дляПапобус
Дівчата допоможіть
Він ще спить зі мною
Як тоді бути?
до бабусі або самій виїхати кудись.
Все будет, но потом• 01 августа 2024
Ответ дляПапобус
Дівчата допоможіть
Він ще спить зі мною
Як тоді бути?
Вам тут пишуть вже не в першій вашій темі. Не давайте. Випийте достінекс і кажіть нема молока. Все.
Встидаюся запитать• 01 августа 2024
Автор, у меня тоже сын висел постоянно на груди, есть кроме груди ничего не хотел ВООБЩЕ, в год и три меня это настолько стало раздражать, что я думала кукухой поеду. Постепенно, убирая какое-то кормление, у меня не получалось, потому что тянулся к груди. Я отдала ребенка на три дня куме. Когда его забрала, да, он тянулся к груди, искал ее, я не давала, мог подержаться за нее, всё. На этом была поставлена точка, ребенок стал кушать всю еду, и мои нервы стали более менее
ХвилювАллочка• 01 августа 2024
Ответ дляПапобус
Та так
Якби не футболка і оце постійно лізення до мене по будь якій причині(сум, голод, плач) то мене б не так нервувало
Через сум, плач дитина лізе Вам під футболку?! А Ви дозволяєте? Нічого собі, це вже збочення якесь) У Вас, автор.
Цікавий писочок• 01 августа 2024
Ответ дляПапобус
Дівчата допоможіть
Він ще спить зі мною
Як тоді бути?
Это уже извращение какое-то,почему вы не с мужем спите,а с сыном

Патріотка з дивану• 01 августа 2024
Ответ дляПапобус
Капець
Ніхто не може мені допомогти
Чоловік вже кричить чому я не припиняю те ГВ
А я тупо не можу
Дитина постійно на мені сидить, зі мною гуляє. І на всі емоції просить груди
Коли я сиджу - на мене залазить і лізе до грудей
Питания в тому, що дитина знає тільки цей варіант щоб заспокоїтись, бо іншого ви не навчили.
І чим старша дитина, тим буде важче їй і вам відлучити. Візьміть себе в руки і робіть це вже сьогодні.
Я першу відлучила в 8 місяців, бо вже і молока не було від виснаження. Другу в 1.8. і от. Зі старшим було легше, бо він був на той час менший. А з молодшою я все чекала слушної нагоди. І так тяглося довго. Але одного разу вона забилася та плакала, я на мастила їх зеленкою та ми вдвох дивилися на коліна і я казала, що то ’вава.’ І я зрозуміла, що вже час. Так ось, я на мастила соски зеленкою і показала дитині і сказала що в мами ’вава’. Вона розглядала груди та плакала і казала ’вава’ . Вечері я їй нагада про ваву. Було важко 3 доби, вона плакала і трогала груди але не брала їх.

Ви повинні бути категоричні, бо інакше дитина зрозуміє методи маніпуляції та буде ще гірше
автор Папобус • 01 августа 2024
Ответ дляПатріотка з дивану

Але груди сильно наповнені були у вас? Я один день так трималась
То сильно боліли вони мені
автор Папобус • 01 августа 2024
Ответ дляПатріотка з дивану

Я теж клеїла пластир, в перший день вона вдень навіть не заснула… в другий день заснула в колясці вдень
Але на ніч груди давала

Оце надіялась про плавний перехід на просто нічне годування
Але ж він не як інші діти, він памʼятає шо є мама і є груди і можна вдень теж до мами прийти

Я оце зараз пишу і постійно ходжу, ноги вже відвалюються
Бо як тільки сідаю то він до мене біжить і футболку задирає
Патріотка з дивану• 01 августа 2024
Ответ дляПапобус
То сильно боліли вони мені
Так. Я першу ніч трохи зцідила молоковідсмоктувачем, а потім 3 дні просто чекала. Все пройшло
Вилосипедниця• 01 августа 2024
Ответ дляПапобус
Але на ніч груди давала

То це вiн чи вона?
Патріотка з дивану• 01 августа 2024
Ответ дляПапобус
Але на ніч груди давала

Бо він старший. І чим пізніше тим важче вам буде. Я привчила до читання перед сном. В дитини була улюблена книжка, так і відволікала. Але перші 3 доби перед сном були дуже важкі. Я з ніг валилася. Але потрібно зрозуміти, що так краще. Якщо вже наважилися, то потрібно довести до кінця. Бо так ви дитині робите ще більший стрес.
Патріотка з дивану• 01 августа 2024
Ответ дляВилосипедниця
То це вiн чи вона?
Він - син, вона - дитина )))
Зубожиння• 01 августа 2024
Ответ дляПапобус
Дівчата допоможіть
Він ще спить зі мною
Як тоді бути?
А почему Вы с мужем не спите? Или он уже нашёл, с кем спать?
Шеллар• 01 августа 2024
Ответ дляПапобус
Бо психолог каже поетапно відлучати, щоб не було стресу
Я намагаюсь але шось не виходить ніяк
Гарний спеціаліст, ніколи без копійки не залишиться. Потім дитина буде ходити, бо мама до трьох років цицьку давала.
Котя_люлю• 01 августа 2024
Ответ дляПапобус
То сильно боліли вони мені
Вы сцеживать не умеете?

Морковна• 01 августа 2024
Ответ дляПапобус
Але на ніч груди давала

плаття вдягайте, халат. скажіть -немає. водички дайте, покажіть якусь іграшку. це просто маніпулятор малий, а ви погоджуєтесь
автор Папобус • 01 августа 2024
Ответ дляПатріотка з дивану
Він - син, вона - дитина )))
Саме так
Стильна штучка• 01 августа 2024
Ответ дляПапобус
Мені вже стидно
Тому я пишу тут
Бо друзі і знайомі мені вже прямо натякають що вже перебор
А почему друзья и знакомые знают такого рода информацию? Запомните, таким не делятся что б потом не слушать их фу, не правильно/правильно. Будьте прямолинейны, спрашивают то о чём не хотите говорить, говорите ’личное - не публичное’, безо всякого стыда, а вообще меня раздражают люди которые суют свой проворливый носик не в своё дело. Кормите сколько хотите, как считаете нужным, за это винить себя не нужно из-за негативного мнения, всегда найдутся разные мнения, что,будете теперь колупать себе мозги при каждом убогом мнении которое Вы не просили? Повышайте свою самооценку. Нормальным людям всё равно как Вы кормите и сколько кормите или перестали ли вы кормить и всё в таком духе. Только дураки, не особо блещущие умом лезут не в своё дело ибо не могут найти тем для разговора и хотят поучать, склочничать, сплетничать
КоКоКоКоКоКо...• 01 августа 2024
В аптеке не продают таблетки для остановки лактации?
Летюча помилка• 01 августа 2024
Ответ дляПапобус
Я намагаюсь але шось не виходить ніяк
Серйозно?
2.5 роки! Сам футболку вам піднімає...
Вдягли закритий одяг і пішли ранком на цілий день гуляти, поїсти в кафе і так дім вихідних. В понеділок - все, не можна більше маму
Летюча помилка• 01 августа 2024
Ответ дляХочу наколоти губи
Я кормила и дольше, вот поверьте засыпание без груди такой напряг.
Но задираний футболки не было - что-то у Вас с выставлением своих границ.
В 2.5 роки дитина спокійно засинає без грудей
Летюча помилка• 01 августа 2024
Ответ дляПапобус
Капець
Ніхто не може мені допомогти
А я тупо не можу
Ось вам і відповідь: дитину залишити татові, ви їдете на тиждень відпочити