Кумедний ґудзик• 01 августа 2024
Айті компанія, я за крок від звільнення. Як переконати залишити мене?
Основна претензія від ліда: очікування і реальність виявились іншими. Тобто, працюю я погано.
Завтра буде мітінг і останній шанс щоб я залишилась.
Збираюсь говорити, що не ввели нормально в курс справи, що я не мала завдань, що багато було не пояснено. І це дійсно правда.
Варто це казати чи ні?
Света С Приветом• 01 августа 2024
Якщо лід гівняний (з ваших слів), то нащо воно вам треба? Хіба що ви джун і треба досвід. Тоді краще до айчара і вирішувати це так.
Кумедний ґудзик
• 01 августа 2024
Ответ дляСвета С Приветом
Лід вперше став лідом
Вона до цього не мала досвіду управління та адаптації
Кумедний ґудзик
• 01 августа 2024
Ответ дляОндатрова шуба
А разве тимлид решает вопрос увольнения?
Ні, але судячи з того, що виставили вакансію на моє місце, то вони свій вибір зробили
Ондатрова шуба• 01 августа 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
Тогда не надо,не оправдывайтесь
Зубная фея• 01 августа 2024
ви не зробите нічого. Якщо є претензії до роботи - то все ж таки є проблеми((
Kusalochka• 01 августа 2024
Збираюсь говорити, що не ввел нормально в курс справи, що я не мала завдань, що багато було не пояснено. І це дійсно правда. - это сразу
Мало того, что вы облажались, так ещё и других обвиняете. Если хотите остаться,то пробуйте договориться, чтобы дали ещё месяц проявить себя и поставили задачи, с которыми вы обещаете справиться.
Кумедний ґудзик
• 01 августа 2024
Ответ дляОндатрова шуба
Тогда не надо,не оправдывайтесь
Завтра у нас буде міт
Я відпрацювала місяць
Типу фідбек по місяцю
Лід мені сказала свою думку
Те, що вона буде озвучувати
Я відпрацювала місяць
Типу фідбек по місяцю
Лід мені сказала свою думку
Те, що вона буде озвучувати
Жена брата Админа• 01 августа 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
Лід вперше став лідом
Автор .. у вас не тот случай, чтобы сработало ’ валим на других’
вообще таките люди вылетают
это вы не смогли выполнить задачу
А то что . вы человек еще не очень . Мир узкий, вы себе портите
вообще таките люди вылетают
это вы не смогли выполнить задачу
Кумедний ґудзик
• 01 августа 2024
Ответ дляKusalochka
Дякую, може і так
Але ситуація ж не зміниться, якщо я не скажу
І рівно за місяць я так само буду звільнена
Бо лід не розуміє що не так
Ответ дляКумедний ґудзик
Завтра у нас буде міт
Я відпрацювала місяць
Типу фідбек по місяцю
Лід мені сказала свою думку
Те, що вона буде озвучувати
Я відпрацювала місяць
Типу фідбек по місяцю
Лід мені сказала свою думку
Те, що вона буде озвучувати
Лучше требуйте с них все деньги четко что вам должны и прощайтесь, нет смысла говорить что вам кто-то что-то не показал и тд.
Kusalochka• 01 августа 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
Завтра у нас буде міт
Я відпрацювала місяць
Типу фідбек по місяцю
Лід мені сказала свою думку
Те, що вона буде озвучувати
Я відпрацювала місяць
Типу фідбек по місяцю
Лід мені сказала свою думку
Те, що вона буде озвучувати
Эм, неделю? Обычно месяц только вникают. Может от вас таки слишком много хотят
за неделю невозможно себя проявить
Света С Приветом• 01 августа 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
Лід вперше став лідом
Тоді 100% до айчара. Але не сваритись, а пояснювати ситуацію)
Дуже дуже вумна• 01 августа 2024
Вам нужно было на стадии нет заданий уже бить в набат и спрашивать, что не так и почему нет заданий, повышать квалификацию и бегать и говорить, что готовы к выполнению задач
Кумедний ґудзик
• 01 августа 2024
Ответ дляKusalochka
за неделю невозможно себя проявить
Вибачте, помилилась, місяць
Кумедний ґудзик
• 01 августа 2024
Ответ дляДуже дуже вумна
Так і було.
Почула ‚заспокойся, не парся‘
Чавонадо• 01 августа 2024
То есть Вы все это время сидели и ждали, что кто-то Вас введет в курс дела, даст задание и погладит по головке? Вам сколько лет? Так люди на работе не работают
Заела_пластинка• 01 августа 2024
Співчуваю.. Команда багато вирішує...
Теж працюю в ІТ, тестувальницею, лише півроку. Мій онбординг був лише 1 день, і в кінці цього ж дня мені дали першу таску;)
Але, компанія невелика, і всі питання до Проджект Менеджера, а він у нас прекрасний! Я з ним подружилась, він мене частенько прикриває перед начальством)
Тому, якщо немає контакту з командою, то може не треба...
Чи Ви зовсім джун-джун? Тоді краще набути хоча б півроку досвіду...
Кумедний ґудзик
• 01 августа 2024
Ответ дляЖена брата Админа
вообще таките люди вылетают
это вы не смогли выполнить задачу
вообще таките люди вылетают
это вы не смогли выполнить задачу
Думаєте не варто про неї щось говорити?
Дуже дуже вумна• 01 августа 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
Так і було.
Почула ‚заспокойся, не парся‘
Может сокращение и вас решили подставить сотрудники и оставить место для себя. Всегда нужно держать ухо востро и не доверять на все 100 никому
Заліковий троль• 01 августа 2024
Лид токсик, а что завалили? вообще редко когда за косяки увольняют, какая у вас должность?
Кумедний ґудзик
• 01 августа 2024
Ответ дляЧавонадо
Якщо говорити зовсім відверто, то ви, напевно, права.
Я просто прийшла на роботу і така типу ‚а яка моя роль в команді? А що я робитиму?‘
Мені просто не давали роботи, хоча я просила
Все робила лід сама
МатьЧасть• 01 августа 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
Завтра у нас буде міт
Я відпрацювала місяць
Типу фідбек по місяцю
Лід мені сказала свою думку
Те, що вона буде озвучувати
Я відпрацювала місяць
Типу фідбек по місяцю
Лід мені сказала свою думку
Те, що вона буде озвучувати
Ну все тогда. Это решение не принимается сугубо лидом, это предварительно обсуждается с менеджером которому он репортит. Бывает что реально компания и лид не очень, не повезло просто. Или вы реально плохо справлялись.
Заліковий троль• 01 августа 2024
Ответ дляДуже дуже вумна
Лид для этого и есть, это одно из его обязательств.
Заела_пластинка• 01 августа 2024
Да, і не звинувачуйте інших - це провальна позиція.
Просіть ще місяць. Наш бос завжди дає другий шанс, і більшість людей ним успішно користуються!
Чавонадо• 01 августа 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
Все робила лід сама
Так можно было себя вести лет 5 назад, когда был дикий бум на рынке ИТ. Сейчас же надо проявлять инициативу. Вносить предложения, выгрызать свое место в команде. Будет Вам хороший урок на будущее.
Кумедний ґудзик
• 01 августа 2024
Ответ дляМатьЧасть
Дуже і дуже відома в Україні айті компанія
Мені лід сказала сьогодні, що говорила коли у неї спитали
Але питання в тому, що будуть запитувати інших в команді. І вони мене просто ігнорять
Kusalochka• 01 августа 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
Вибачте, помилилась, місяць
Все равно мало. Можете попробовать поговорить но не на общем коле, а тет а тет. Если Вам место очень дорого. Во всяком случае ничего не потеряете. Нормально говорить, без самоунижения.
Жена брата Админа• 01 августа 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
Думаєте не варто про неї щось говорити?
Думаю. вектор поменять. Просите еще время, и совет как исправить это максимально эффективно для компаниию
второй шанс, но заваливать , что вам не дали -нет