Кумедний ґудзик• 01 августа 2024
Айті компанія, я за крок від звільнення. Як переконати залишити мене?
Основна претензія від ліда: очікування і реальність виявились іншими. Тобто, працюю я погано.
Завтра буде мітінг і останній шанс щоб я залишилась.
Збираюсь говорити, що не ввели нормально в курс справи, що я не мала завдань, що багато було не пояснено. І це дійсно правда.
Варто це казати чи ні?
Кумедний ґудзик
• 01 августа 2024
Ответ дляKusalochka
Все равно мало. Можете попробовать поговорить но не на общем коле, а тет а тет. Если Вам место очень дорого. Во всяком случае ничего не потеряете. Нормально говорить, без самоунижения.
Говорили коли я перший тиждень працювала
Почула від ейчара ‚все ок, не парся, ми не вимагаємо щоб на першому місяці ловили зірки з неба‘
МатьЧасть• 01 августа 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
Дуже і дуже відома в Україні айті компанія
Мені лід сказала сьогодні, що говорила коли у неї спитали
Але питання в тому, що будуть запитувати інших в команді. І вони мене просто ігнорять
Испыталка стандартом 3 месяца, если вас увольняют уже через месяц, знач реально дело не идет. Вам не объясняли, а почему вы не спрашивали то что было непонятно?
Кумедний ґудзик
• 01 августа 2024
Ответ дляМатьЧасть
Питала, направляли до ліда
Почула ‚все ок, я сама все зроблю, не парся‘
Я не Тролль• 01 августа 2024
Так не можна говорити - мене не навчили, не показали і т.д. це про зняття з себе відповідальності.
Комунікація має бути побудована: проблема (через я повідомлення), причина, рішення (бажано яке вже працює). Наприклад: я не одразу розібралася, як у вас налаштовані процеси і було не зручно турбувати колег питаннями. Розумію, що це було невірне рішення, тому зараз проходжу тренінг і паралельно працюю над такою-то задачею’
Кумедний ґудзик
• 01 августа 2024
Ответ дляЛюблюДевчонок
Есть письменные критерии прохождения исп срока?
Немає
Зубная фея• 01 августа 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
Завтра у нас буде міт
Я відпрацювала місяць
Типу фідбек по місяцю
Лід мені сказала свою думку
Те, що вона буде озвучувати
Я відпрацювала місяць
Типу фідбек по місяцю
Лід мені сказала свою думку
Те, що вона буде озвучувати
а чому ви місяць мовчали? не задавали питань?
Жена брата Админа• 01 августа 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
вы дополнительная нагрузке.. не хотят грузиться
и рынок сейчас жестче .
Кумедний ґудзик
• 01 августа 2024
Ответ длявре_Динка
Яка це вже ваша тема? 3тя?
Ви думаєте з кожною новою темою відповідь буде інша?
Попередня тема була не про це
Мене тоді ще не звільняли
Вибачте, що набридаю
Мене тоді ще не звільняли
Вибачте, що набридаю
Зубная фея• 01 августа 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
Якщо говорити зовсім відверто, то ви, напевно, права.
Я просто прийшла на роботу і така типу ‚а яка моя роль в команді? А що я робитиму?‘
Мені просто не давали роботи, хоча я просила
Все робила лід сама
щось нереально це звучить. Яка була ваша роль в команді?
Кумедний ґудзик
• 01 августа 2024
Ответ дляЯ не Тролль
Дякую дуже
Я перепишу всі свої зауваження
Кумедний ґудзик
• 01 августа 2024
Ответ длявре_Динка
Посил той самий. Ліду не подобаюсь, планую його звинуватити в некомпетентності, як думаєте допоможе?)
Ні
Тому і питаю як все переіначити, якщо лід реально накосячив
Зубная фея• 01 августа 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
Питала, направляли до ліда
так IT не працють....
Автор, по-різному можна працювати. Я пам´ятаю, як я з колегою намагалася зареєструвати проект. ДЛя цього треба було кілька листів з міністерства - так я їм дзвонила по 300 разів день, просила керівництво дзвонити-писати, ледь руки не викручувала і все таке, з боєм кожний крок давався. Пішла у відпустку на 2 тижні. Проходжу і питаю колегу - ти отримала листа від Васі Пупкіна. Вона мені відповідає - ні, я написала, він не відповів! Я офігела тоді, чесно кажучи. Прийшли ми одночасно.
Кумедний ґудзик
• 01 августа 2024
Ответ дляЗубная фея
так IT не працють....
Я вас би дуже насмішила, якби сказала назву
Але через нда не можу
Зубная фея• 01 августа 2024
Ответ длявре_Динка
Вона не знає
хто вона??? ви ж прийшли на якусь вакансію?
Кумедний ґудзик
• 01 августа 2024
Ответ дляЗубная фея
Так
Але моя роль в команді не визначена
Я просто сиділа і просила роботу
Але моя роль в команді не визначена
Я просто сиділа і просила роботу
Зубная фея• 01 августа 2024
Ответ длявре_Динка
Автор не знає, я не автор
так) не туди дивлюсь) соррі)
Квітка Миру• 01 августа 2024
1. У вас тестовий період?
2. Вам раніше виказували незадоволеність виконаною роботою, давали фідбек?
3. Ви казали, що у вас не було нормального онбордингу?
Зубная фея• 01 августа 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
Так
Але моя роль в команді не визначена
Я просто сиділа і просила роботу
Але моя роль в команді не визначена
Я просто сиділа і просила роботу
так не буває. НЕ БУВАЄ. Я співпрацюю з IT компаніми)
Тут надолго• 01 августа 2024
почему бы не попробовать поговорить, у меня была ужасная ПМ, которая не могла по три дня отправить письмо клиенту и потом разрабов пыталась сделать виноватой. Но мы не смолчали и в итоге уволили ее.
Как бы там ни было, посылаю Вам лучи поддержки
Зубная фея• 01 августа 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
Так
Але моя роль в команді не визначена
Я просто сиділа і просила роботу
Але моя роль в команді не визначена
Я просто сиділа і просила роботу
яку роботу ви просили?
Квітка Миру• 01 августа 2024
Ответ дляЗубная фея
Ви праві, якась посада точно є) Просто тут видно, що людина навіть своєї посадової інструкції не бачила)
Заліковий троль• 01 августа 2024
Ответ дляЗубная фея
Думаю автор троллит на тему ’вайти в айти’