Коко Шанель• Изменено 01 августа 2024
Відчуваю, що навʼязуюся, як заспокоїтися?
Дуже сподобався чоловік. Місяць знайомі, але він неймовірно приємний, зовнішньо і внутрішньо бачу в ньому красу.
Був один конфлікт, але нормально його вирішили.
І в якийсь момент я відчула, що хочеться бачитися майже кожного дня. А йому, здається, стало як раз менше хотітися через це...
Ми на звʼязку кожного дня, але він начебто віддаляється.
Наприклад, забув ключі на роботі, подзвонив сказав, що йому годину як мінімум чекати, поки йому приїдуть відкриють офіс, а він втомлений просто неймовірно, зараз би в душ і спати…
Покликала до себе, ті ключі і завтра можна забрати і тут їхати 15 хвилин, він в мене вже залишався і не раз- каже, не відпочине, занадто сильно ми одне одному подобаємся, щоб нормально виспатися…
І начебто дурість, що я так вчепилася і ображаюся, але не знаю, як це почуття виключити.
А що ви робите, коли помічаєте, що занадто сильно зацікавлені?
NoName-d26d• 01 августа 2024
В заголовке темы «відчуваю, що навʼязуюся» вы себе сами ответили - не навязываться 🙈