ТигрЛьвович• 01 августа 2024
Болгария автобусом - есть вопросы
Привет. кто недавно (конец июля) ездил в Болгарию на Золотые пески? Как там обстановка, море, что посмотреть?
И вопрос по автобусу - слышала что работает кондер и желательно взять с салон плед и кофту.. реально ли так холодно? Вот думаю брать или нет.
Ласкове телятко• 01 августа 2024
Плед и/или кофту, подушку и носки брать обязательно, ночью всегда прохладно
Говорю-балакаю• 01 августа 2024
Я їздила автобусом в Чорногорію. Так, є сенс взяти плед або кофтинку, особливо дитині. Я брала тонкий флісовий плед і він був доречний, дитина закуталась на ніч. А я спала в льняній сорочці і шкодувала, що не було шкарпеток
ТигрЛьвович
• 01 августа 2024
Забыла спросить - как дорого прошла? что на границе, долго стояли?
Говорю-балакаю• 01 августа 2024
Ответ дляМрію про пончик
Ви пляжну підстилку берете? От її й беріть в автобус на ніч
Ага, на зворотньому шляху, коли вона вже буде несвіжа та просолена теж нею укриватися? Тоді вже краще рушником
Белочкой зови• 01 августа 2024
Брала тоненьке флісове покривальце. Я не мерзну. А дітки замотувалися.
Мрію про пончик• 01 августа 2024
Ответ дляГоворю-балакаю
Я перу - нема проблем. А ні, то плед беріть
Белочкой зови• 01 августа 2024
Ответ дляТигрЛьвович
Їхали через Чернівці. Порядка 2,5 годин стояли. Туди на Румунському пропускному сервера висіли. Назад в наших перезмінка була. От тупо стояли і нічого не працювало.
Говорю-балакаю• 01 августа 2024
Ответ дляМрію про пончик
Де там прати? Хіба що великі апартаменти з пральною машиною 🤷♀️ чи у прання в готелі здавати?
Мрію про пончик• 01 августа 2024
Ответ дляГоворю-балакаю
У всіх апартах, де зупинялася, були пралки. Там і прала) Нема - не перете, вкриваєтеся, чим зручно
Аноним ФЕЯ• 01 августа 2024
Ответ дляМрію про пончик
и как ее в автобусе использовать?)
Мрію про пончик• 01 августа 2024
Ответ дляАноним ФЕЯ
и как ее в автобусе использовать?)
Дівчата, не маю вам більше що сказати ) А автору порадила, як я роблю
очки_ннадо• 01 августа 2024
Зараз в Болгарії, приїхали тиждень тому, дорога зайняла 28,5 годин з Києва. На румунському кордоні стояли 4,5 години, на болгарському 2,5.
В автобусі кондиціонер, вночі хочеться вкритися. Брали пледи тонкі. Надувна подушка для шиї обов’язково.
ТигрЛьвович
• 01 августа 2024
Ответ дляочки_ннадо
а что вы брали с собой в дорогу кушать?
очки_ннадо• 01 августа 2024
Ответ дляТигрЛьвович
а что вы брали с собой в дорогу кушать?
Була зупинка в Чернівцях в кафе при дорозі, водії заздалегідь спитали пасажирів хто хоче комплексний обід і замовили.
Там поїли.
Але брали з собою ще горішки, хлібці, крекер, банани, груші. Не з’їли і половини цього. Воду брали.
Там поїли.
очки_ннадо• 01 августа 2024
Кофту візьміть і шкарпетки, вночі некомфортно.
Їхати краще у тонких штанях/брюках, щоб ноги були не голі.
Вологі серветки, антисептик.
Гарнюнька• 01 августа 2024
Ответ дляТигрЛьвович
а что вы брали с собой в дорогу кушать?
Что брали, то не ели) На заправках всегда что-то вкусное и свежее покупали. Но на всякий случай орешки, мясные чипсы, брала еще яблоки (точно уже и не помню). На нашей территории хорошие заправке, а у них, там, меньше вкусного, но главное кофе есть)
Коник-стрибунець• 02 августа 2024
Ответ дляТигрЛьвович
а что вы брали с собой в дорогу кушать?
Джерки,сухари, яблоки, бананы,сухая колбаса
Та не реву я• 03 августа 2024
Ехали 10 дней назад. Через Одесу. В Болгарии уже были в 2 ночи. Все границы прошли быстро. Ехали через туроператор Alf. Да, на наших заправках можно что то поесть. От хот дога до обеда. Как вьехали в Еврпопу, на заправке, кроме шоколадок и чипсов толком брать нечего
Та не реву я• 03 августа 2024
Мы набрали пледов. Тоже начиталась. Но у нас в автобусе не было холодно. Комфортно было. А вот подушки тоже брали, но они не спасают ситуацию вообще. Шо с ней, шо без неё. Только лишний объёмный вес от этих пледов да подушек. Нас трое и столько ж набрали этого барахла
сама себе прекрасная• 03 августа 2024
Ось зараз в дорозі, виїхали з Києва в 7:30 (2 серпня) в 13:30 (3 червня) проходимо кордон румуно-болгарський, вже три години стоїмо, скільки ще ніхто не може сказати.
З Албеною не їдьте, в них проблема попасти в свою електронну чергу через болгарську реєстрацію.
Їхали 29 числа.
На Румунському кордоні 2,5 год, на Болгарському - 40 хв
Виїхали з Вінниці 29 липня о 10.30 і 30 липня о 10.30 вже заселялися у готель.
Підфартило.
В дорогу - вода, печиво, банани (діти не їли), горішки, сушене м´яско, сухофрукти, бутери, які практично одразу зїли.
Дійсно, по Україні перекус на АЗ - не проблема.
В дорогу брали подушки і пледи.
Я не спала, не комфортно. А діти - дрімали.
Якщо із дітьми беріть їм щось пограти/помалювати.
Підфартило.
В дорогу брали подушки і пледи.