Девальвация• 02 августа 2024
Чи легко самому податися на амер тур візу? Чи через агенство?
Хто сам подавався, заповнював анкеты, поділіться досвідом
Девальвация
• 02 августа 2024
У нас буде запрошення від американки. Хочу і я і донька податися. Чол не хоче. Не буде питань? Дадуть візу?
НичеНипанимаю• 02 августа 2024
Ответ дляДевальвация
Це в києві подаватися вже можна?
Почитайте форум вінського, там була тема про київ.
Цікаво самій які зараз шанси)) по ідеї хто хотів то міг по ю4ю поїхати вже. Хоча там треба спонсор..
НичеНипанимаю• 02 августа 2024
Я анкети заповнювала, нічого складного.
Все розжовано на тому ж форумі вінського.
Перший раз мені (одинока 27 років) не дали
Другий раз (одинока 30 р) дали, але в мене і поїздок добавилось. Як раз з лондона повернулась і це дядьке сподобалось. + працювала на тому ж місці що і в 27 років. Спитав чи квартира у власності.
Але це було до війни
НичеНипанимаю• 02 августа 2024
Я так зрозуміла що отримати лише за кордоном зараз можна
То ж от тема
І на форумі дофіга тем про заповнення анкети
То ж от тема
Девальвация
• 02 августа 2024
Ответ дляНичеНипанимаю
Я анкети заповнювала, нічого складного.
Але це було до війни
Дайте, будь ласка, посилання
Кава з адреналіном• 02 августа 2024
На туристичну візу взагалі нічого складного в заповненні форми. 9 років тому сама подавала.
П´яна вишня• 03 августа 2024
Ваше запрошення від американки нічого не дасть , так на всяк випадок можно мати
Краще в Румунії або Чехії
Самому легко заповнити
Там співбесіда у віконці маленькому 2-3 хв
Зазвичай питають до кого їдите , ким працюєте, хто а Україні, як надовго , документи рідко запитують !
Краще в Румунії або Чехії
Самому легко заповнити