Поліцейський патруль• 02 августа 2024

Всі чоловіки так помішані на зовнішності?

Мій чоловік дуже помішаний на зовнішності. Наприклад, у мене він помічає десь розширені пори, кожен набраний кілограм. Постійно наводить приклади, як жінки в 50-60 виглядають добре ( мені 25, проблем із зовнішністю не маю). Та каже, що не потрібні гроші, щоб добре виглядати. А сам наводить приклад жінки свого шефа, у якої чоловік доларовий мільйонер при тому мій чоловік каже, що так можна виглядати і без грошей. Я теж захоплююсь жінками, що красиво виглядають у віці, але розумію, що тут потрібно більше грошей у себе вкладати. Вчора весь вечір це мені торочив. Чоловік правий?
Відірву та викину• 02 августа 2024
Какой фу представляете что будет когда вам будет 35 и полезут морщины)?

Ксения-51dd• 02 августа 2024
Он Вас не любит, к сожалению.
автор Поліцейський патруль • 02 августа 2024
Ответ дляВідірву та викину
Та я йому ж це і кажу. Що навіть найгарніша жінка з віком трохи втрачає свою привабливість.
Скользкая• 02 августа 2024
Ваш чоловік не має грошей але має бажання мати гарну дружину без зусиль?
Наявний!
Якби ви автор були жінкою шефа вашого чоловіка то і ви б мали ідеальний вигляд.

Але грошей на те не має то має на те що є.

Царські замашки з голою ж@пою смішно прям автор
Хомо_сапиенс• 02 августа 2024
Ні.всі різні.Є такі ханиги,які не просихають,а не то що зовнішність бачать.Але в більшості всім подобається краса.Я бачу молоду людину,гарну шкіру,зуби,волосся,пропорції,то сама милуюся.Це природньо.
Ксения-51dd• 02 августа 2024
Пока Вам 25, меняйте свою жизнь , ищите того, для кого вы будете любимы в любом весе и расширенными порами . Уходите, чтоб в 60 лет не проснуться и не понять , что вас всю жизнь гробили и вы не были счастливы
Ответ дляСкользкая
Наявний!

В мене немає проблем із зовнішністю. Просто чоловік каже, що у 20-25 всі норм виглядають
Love_Love_Love_• 02 августа 2024
Помішані лише ідіоти тупі і закомплексовані
Ответ дляКсения-51dd
Он Вас не любит, к сожалению.
Думаєте?

Скользкая• 02 августа 2024
Ответ дляПоліцейський патруль
Ха ха. Не уявляю щоб жити з таким чоловіком що тільки на зовнішній вигляд звертає увагу?!
Гуру моди не інакше.

Автор а ваш чоловік хоч гарний? Чи йому та краса не треба?
Ответ дляСкользкая
Гуру моди не інакше.

Середній
Я тут Живу• 02 августа 2024
Не, не все
Вам удалось найти идиота среди кучи нормальных мужчин. (Сколько ж ему лет? Сам он не будет становиться седым? Толстым? С морщинами?)
БЦАшка• 02 августа 2024
Звичайно, всі чоловіки абсолютно однакові, такі самі, як ваш. Ну шо за дивне питання
Скользкая• 02 августа 2024
Ответ дляПоліцейський патруль
Середній
І все одно хоче коло себе красуню а не середньо статистики жінку?
Вік вашого чоловіка? 40 років?
Love_Love_Love_• 02 августа 2024
Ответ дляПоліцейський патруль
Середній
Додайте що він бідний і тупий, вам подобаються такі?
Ответ дляСкользкая
Вік вашого чоловіка? 40 років?
28, мені 25
Ответ дляЯ тут Живу
Не, не все
Я йому це казала, але він себе не бачить
Скользкая• 02 августа 2024
Ответ дляПоліцейський патруль
Тому що йому корона мозок передавлює.
Його ЧСВ занадто велике і безпідставне.
Клептоманка• 02 августа 2024
у вас є вага?

Ответ дляКлептоманка
у вас є вага?
52 кг
Колдунья-вещунья• 02 августа 2024
Ох не кохає він Вас, автор....
Клептоманка• 02 августа 2024
Ответ дляПоліцейський патруль
52 кг
ніби нема. а він завжди таки був чи недавно?
Ответ дляКлептоманка
Постійно
За ким я буду?• 02 августа 2024
Якби мені таке сказали, я б пішла. Дуже накручую себе, коли мені таке кажуть і не пробачаю. В мене велика різниця з чоловіком. Тому це було б мені дуже боляче.
БезПаспортаНеПродаю• 02 августа 2024
Автор, а як ваш чоловік збирається виглядати у 40-50 років, як Сталлоне? Але щоб без зусиль і вкладень! Накачати м´язи можна і мешком з картоплею. А якщо чесно, то ваш чоловік гидота! Я заміжня 20 років..ні разу мені не сказали, що в мене щось не так. Чесно, я б бігла та шукала людину, ч´яка не буде на мені економісти навіть на словах. Як рекомендація: перевірте його зараз. Почніть просити грошей на манікюр, массаж обличчя, тренажер та басейн, перукаря. От прям кожного тижня! Як що буде казати, що вам це не треба, що потім - хапайте речі і тікайте!
Клептоманка• 02 августа 2024
Ответ дляПоліцейський патруль
Постійно
ну тоді він із розряда ’що у сусіда завжди все краще’ психологічно з такими важко,ви його не переробите, це тільки йому казати, що мені не хочеться таке слухати, або мовчи або шукай іншу
Мовчу, але хочу• 02 августа 2024
Хай йде на передову, потім запитаєте про зовнішність
Кондуктор трамвая• 02 августа 2024
Мій каже не фарбуйся , не треба тобі манікюр, не треба ба тобі зачіска, ти станеш гарнішою і від мене підеш
От такі заскоки в мого чоловіка
Я завжди в нього гарна, красива, мені все підходить, і так на мене всі заглядаються і очей не зводять
Шотуткоїться?• 02 августа 2024
Он вас с закрытыми глазами выбирал? Чмо какое-то зацикленное.
Ответ дляКлептоманка
Я вчора кілька разів сказала, що більше не хочу з ним говорити. В результаті пішла на кухню та закрила двері.