Звоночек• 02 августа 2024
Вы бы хотели мужчину, который в вас никак финансово не вкладывался?
даже цветы не дарил
Никакие приятные мелочи
На встречи приносил лишь шампанское,пиво и конфеты залежавшиеся в холодильнике
Я дура в такого даже влюбиться успела
Но благо разум взял вверх
И теперь только чувство стыда испытываю
Никакие приятные мелочи
Я дура в такого даже влюбиться успела
Но благо разум взял вверх
И теперь только чувство стыда испытываю
УжеВотДа• 02 августа 2024
Нет. Меня бы не устроило даже если бы он вкладывался только на цветы и рестораны. Я всегда рассматривала только щедрых мужчин. За такого и вышла замуж.
ФруктЕщеТот• 02 августа 2024
Нет, я от такого недавно отказалась. Мне хватило 1 раза. Отель и еда за его счет не считается, это он для себя делал, хотя мч шикарный
Чорнобаївка• 02 августа 2024
Іноді жінки навіть доплачуют. Що ж поробиш, альфонси існували завжди
Чорнобаївка• 02 августа 2024
Ответ дляSo_so
Для такой любви у меня есть кот
І не зрадить ніколи
Свекруня• 02 августа 2024
Все вы в таких влюбляетесь и таким даёте.
Но скоро и таких не останется
Идууу--уууу блин• 02 августа 2024
Краще розкажіть, як вас взагалі угораздило такого знайти та ще й закохатися?
Leonka Boo• 02 августа 2024
А де ви зустрічалися, що він з собою приносив шампанське? Тобто на побаченнях не в кафе були, а на лавці десь сиділи?
Звоночек
• 02 августа 2024
Ответ дляЛижТолько
такие же ощущения, как и у вас
За него думаете порой?
Звоночек
• 02 августа 2024
Ответ дляСвекруня
Но скоро и таких не останется
Лучше быть одной,чем с таким
Увы
БершкомангоЗар• 02 августа 2024
Автор, а что вы можете дать чтоб в вас вкладывались ? раз уже пошли не любовные отношенная, а товаро-денежные.
Звоночек
• 02 августа 2024
Ответ дляИдууу--уууу блин
Нашла на отдыхе
Может тогда на эмоциях в отпуске и после расставания с парнем не разглядела что рядом со мной не мужчина,а чудо юдо
А как влюбились-не знаю,ответа нет
Звоночек
• 02 августа 2024
Ответ дляLeonka Boo
На лавке и дома
Круто правда?
С тем учетом что обеспеченная красивая девушка и могла себе позволить любой вид отдыха…но любовь зла
Самое обидное что он тоже мог
Просто жадный
Круто правда?
Самое обидное что он тоже мог
Просто жадный
ЛижТолько• 02 августа 2024
Ответ дляНеновая почта
За него думаете порой?
да, думаю, что жаль потраченного времени и энергии на жадюгу
в односторонних отношениях больше не участвую
Звоночек
• 02 августа 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
Не буду перечислять что я могла дать и что я давала
Но старалась и вкладывалась
Поэтому и стыдно
Что была игра в одни ворота
Но старалась и вкладывалась
Поэтому и стыдно
Что была игра в одни ворота
Звоночек
• 02 августа 2024
Ответ дляЛижТолько
Вот вот
Тоже самое
Мне больше жалко энергию,чем время
Тоже самое
Мне больше жалко энергию,чем время
Топтунша• 02 августа 2024
Ответ дляSo_so
Для такой любви у меня есть кот
Кіт хоч мурчить і гарний 😂
Білий Лосик• 02 августа 2024
А зачем мне такой мужчина и как я с ним и за какие деньги буду жить, нет жлобы и нищебродов не в моем вкусе
Пускаю бісики• 02 августа 2024
А зачем такой нужен ? Женщина значит должна ему готовить,стирать и убирать да ещё и в сексе активной быть,а он взамен ничего ?! А если он ещё и внешне никакой ,проще тогда вообще одной быть . Я ,например,не хочу вообще ничего делать по дому. И уборка раз в три месяца и сижу на бутербродах часто .
Луноликая Вика• 02 августа 2024
Ответ дляSo_so
Для такой любви у меня есть кот
И кот дома сделает уборку и сумки из магазина притянет, и даже ремонт небольшой сделает сам.
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 02 августа 2024
Ні. я не можу в такого закохатися. він мені може подобатися якийсь певний час,але це недовго. Наприклад,зараз біля мене такий. Симпатичний,хороший, порядний,в ліжку хороший.Але інертний і абсолютно нічим мені не допомагає. Ні квітів(др не рахується),ні приємностей,ні кафе...нічого.Бо грошей нема. Нема грошей-сиди сам.або щось роби. чоловік як хоче-землю переверне. Тому в мене назріває серйозна розмова. Для мене чоловік- це опора,тил,захист і підтримка. Я маю знати, що якщо щось трапиться,я можу до нього звернутися і він зробить все. Зараз я шукаю нову роботу,бо мала зп. Але поки знайду- на осінь треба взутися. Я все собі купила сама,залізла дещо в кредитку. Він же не сказав мені,слухай, не парся,я тобі дам. Він лиш розказує про велику любов.Мені не треба цих розмов.Ти покажи своє ставлення.Допоможи,коли мені важко. Через це в мене почало пропадати бажання,інтерес і взагалі бажання сексу з ним. Но нема ваідчуття що ти з чоловіком.Ти сама. і втратити такого теж не страшно. Бо що з ним,що без. А секс мені вже й не так потрібен. Тому чоловік,який розповідає про сім*ю ,має показати що він хоче і може брати відповідальність за жінку. Тоді вона розслабиться у стосунках. А коли в мене болить голова,бо мені треба собі купити взуття,куртку і я вишукую можливості,то ніякого сексу з чоловіком я не хочу. я закриваю сама базові свої потреби БЕЗ чоловіка.І тому він НЕ потрібен просто. Чоловіка люблять за надійність,за відповідальність,а не тому ,що він красивий і в штанах. Почуття мають бути,але вони зникають,якщо чоловік не бере участі в житті жінки.
Р.с. Дуже погано,що зараз вкладають нам в голови,що жінка має вкладатися навпіл з чоловіком і одягати себе сама. В нас тупо вироджуються чоловіки.В нас настає епоха жінки. Чоловіки як діти вимагають цяцьок у вигляді губ,цициьок,стрижуть борідки,прикрашають себе. Так було задумано. Чоловіків мужніх,Відповідальних одиниці. Таких,за якими жінка відчуває себе жінкою. Жінки через неспроможність чоловіків самі себе утримують,дітей вчать. Але насправді все це було описано в давній літературі. Що прийде час виродження чоловікв. А жінки ще й підтримують це. Жінка може ходити на роботу,але вона не зобов*язана годувати сім*ю. ЇЇ гроші це лише її гроші. Чоловік,який живе на території з жінкою,зобов*язаний за неї платити(територію),забезпечувати їжу і побут.Це ази.
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 02 августа 2024
жінка народжує дітей, прикрашає оселю,робить його комфортний,ошатним. Погано,що багато чоловіків і жінок вважають,що це нічого не робити. Енергетично щаслива сім*я буде лиш тоді,коли жінка не буде тягти на себе те,чого вона не зобов*язана робити. Жінка (з давньої інд.літератури - Махабхарата,наприклад) зобов*язана виховувати дітей,готувати їжу, вирощувати квіти,робити оселю охайною. Вона може працювати,розвиватися,але не зобов*язана це робити. Чоловік зобов*язаний заробляти гроші, балувати свою жінку,купувати прикраси,одяг і прикрашати її. А жінка зов*язана бути милою, лагідною,не гаркати,не кричати. Біда,що більшість жінок не вміють бути такими. але це і через те,що вони як коні- пашуть аби прогодуватися. Коли жінка працює до 18.00,вона не може увечері бути наповненою, лагідною, хотіти сексу.Вона втомлена. От через це в нас 60-80% сімей живуть погано.
З давньої література жінка зобов*язана ЗБЕРІГАТИ ТЕ,що придбаває чи купує,приносить чолвоік,використовувати це з розумом. А ви подивіться скільки їжі йде в сміття. Це енергетично ослаблює жінку. Природою зроблено чоловіка для праці,жінку для народження дітей,як берегиню. Я знаю жінок,де чоловік працює,а вона витрачає гроші на непотріб. Вона не береже те,що він приносить і щастя в цій сім*ї не буде. ось така ’мелочь’,а воно з часом дасть тріщину. Якщо в сім*ї викидається їжа в сміття - це дуже погано. по суті,в унітаз ви спускаєте своє благополуччя.
Багато чого можна розповісти..але
Leonka Boo• 02 августа 2024
Ответ дляНеновая почта
На лавке и дома
Круто правда?
Самое обидное что он тоже мог
Просто жадный
Круто правда?
Самое обидное что он тоже мог
Просто жадный
Гадаю, ви не закохані. Просто в вас є певні комплекси, от і дозволяєте з собою так поводитися. Це все вирішується роботою над собою.