Мона_Лиса• 02 августа 2024
У вас є в домі картини?
Хочу картину, пів-дня передивляюсь і щось нічого не бачу такого щоб вау. Якщо не шкода, покажіть ваші картини та підкажіть де купували. Наче ця нічого...
Цікавий писочок• 02 августа 2024
Ответ дляХи хи, ну ну
Кто я?
Ну Ви ж там живете. Можна купити самі прості і перекоеїти,а то так і життя пройде щ обшарпаними стінами
Хи хи, ну ну• 02 августа 2024
Ответ дляЦікавий писочок
Вы в себе?
Хи хи, ну ну• 02 августа 2024
Ответ дляЯк_наготую...
Хотим все знать))
Та не, меня уже обои заставляют переклеивать, а покажу дальше , скажут уже б давно ремонт сделала и стены подвинула
Шикаю і викаю• 02 августа 2024
в нас на стінах вишиті картини ) одна картина яку нам подарували на весілля мої одногрупниці - висить вже багато-багато років, вона якась чудна, ніби пласка з обємними єлементами та картина мого покійного хрещеного (професійного художника), акварель
Мяо мой мяо• 02 августа 2024
Ответ дляБаба Йога
Майже весь будинок в картинах, фото всі чоловіка.
Хіба це не репродукції? Чи як правильно? Сорі недочитала, що чоловік робить фото, потім оформляє в рами . Мій теж трошки таким займався, років 15 назад
Ленне-Рейма• 02 августа 2024
Так.
Є велика абстрактна робота Роми Віусса, мураліста з Нової Каховки, сама улюблена. Є графіка ’Студентка’, прообразом для головної героїні котрої була я сама. Є кілька мініатюр нашого подільського художника Івана Кляпетури, вже покійного. Є велетенські шовкові ’Мисливці на снігу’ Бройгеля (з цією найцікавіше, це виріб якоїсь крутої англійської шовкової мануфактури, куплений колись у секонді за 21 гривню, натягнути його на підрамник тоді було вдесятеро дорожче :)) - страшезно, дико її люблю. Є, нарешті, мої фотороботи, надруковані на холстах у великому форматі. А, і ще середня (50 на 70) дико яскрава і життєрадісна робота якогось представника карибського наїву. Така яскрава, що відразу настрій поліпшується.
Те, що у вас у пості, я б взагалі картиною не назвала.
Мяо мой мяо• 02 августа 2024
Ответ дляБаба Йога
Тут трошки є фоток,які потім стали картинами
Ленне-Рейма• 02 августа 2024
Ответ дляdaryl
У меня не совсем картины, а такие себе инсталляции. Несомненно, сейчас деятели искусств засрут, но мне нравятся)
все сподобалося, хоча так, це не мистецтво, а чистої води дизайн. Але все одно класне
Усатая полосатая• 02 августа 2024
Ответ дляdaryl
Вторая огонь
Усатая полосатая• 02 августа 2024
Ответ дляМяо мой мяо
павутиння в кутку познімайте
Як_наготую...• 02 августа 2024
Ответ дляdaryl
Второе фото напомнило мне приведение Лизун на пути к холодильнику, хроники)))
Ленне-Рейма• 02 августа 2024
а, ще згадала. Коли у 2014-му лише почалася війна, студенти нашого мистецького факультету робили аукціони за донати на військо - з того часу маю кілька просто от класних, хай і намальованих лише студентами видів Старого міста у Кам´янці-Подільському. Дуже жалкую, що навіть імен авторів/авторок не знаю. І наш міський авангардист, Дмитро Добрянський, подарував одну з своїх ранніх робіт, теж з видом костелу в Старому місті.
А отаке, що в магазинах канцелярії продається, це ж все ж постери, а не картини.
Королева спама• 02 августа 2024
У меня в коридоре есть две чёрно-белые картины. Фото не покажу, слишком палевные) В магазинах такие не продаются.
Кидаю курити• 02 августа 2024
Ответ дляСкоро_вчера
Є. Одна власноруч написана в ковідні часи локдауну. Висить у вітальні над диваном, на дачі
Це по номерах?
Ленне-Рейма• 02 августа 2024
Ответ дляМеняАЖтрусит
Парні картини (схожа палітра) , замовляла в митців з Харкова
блін, це прям круто, як пізній Герхард Ріхтер
Як_наготую...• 02 августа 2024
Ответ дляМеняАЖтрусит
На второй отчетливо видно лицо, интересная задумка, а вторая? Вроде тоже, но как старец..А на другой девушка)
Усатая полосатая• 02 августа 2024
Ответ дляМеняАЖтрусит
На последнем фото издалека как какашками обмазали.
Проработник• 02 августа 2024
Ответ дляМеняАЖтрусит
Они б лучше смотрелись горизонтально
Дую на вітер• 02 августа 2024
Ответ дляdaryl
Гарно пише!❤️🔥
Дуже дякую. Ці в 8 років намальовані чи написані правильно казати
Мяо мой мяо• 02 августа 2024
Ответ дляУсатая полосатая
павутиння в кутку познімайте
Та ми тут мало живемо. Переїзжаємо. Це чоловіка куток, він вже 1.5 місяці в іншому місті, я тут чіпати нічого не буду без нього. Там багато чого є на столі
МеняАЖтрусит• 02 августа 2024
Ответ дляЯк_наготую...
Так) там обличчя, друга просто абстракція, але під різними кутами цікава гра кольорів, люблю на неї з дивану зависати)
Як_наготую...• 02 августа 2024
Ответ дляМеняАЖтрусит
А я думала и на втором тоже лицо) Раз парные идея такая.. Там девушка, а там парень по идее или в таком духе)
МеняАЖтрусит• 02 августа 2024
Ответ дляУсатая полосатая
Красота в глазах смотрящего
Жаль, что у вас такие ассоциации 😁
Ленне-Рейма• 02 августа 2024
Ответ дляУсатая полосатая
ви точно розбираєтесь у мистецтві і етикеті.