Мона_Лиса• 02 августа 2024

У вас є в домі картини?

Хочу картину, пів-дня передивляюсь і щось нічого не бачу такого щоб вау. Якщо не шкода, покажіть ваші картини та підкажіть де купували. Наче ця нічого...
Як_наготую...• 02 августа 2024
Нет, мне такое не нравится) Картин нет, если будут, то не такие)

Бензопирен• 02 августа 2024
Только те что дочка по номерам разукрашивала.
Соседушка• 02 августа 2024
Вишивки сестра мені дарувала, але вони поки «дірки і гвіздочки» камуфлюють)) переїхали в іншу квартиру, ремонт поки не робимо
Мейк-ап форева• 02 августа 2024
Есть. Вот такая:
автор Мона_Лиса • 02 августа 2024
Ответ дляЯк_наготую...
а какие? например?
Карапулька• 02 августа 2024
У меня фото
Мои (со мной) и пейзажи
Фея_3уровень• 02 августа 2024
она какая-то мертвая, как для гостиницы или кафешки. у меня нет пустых стен, но если б покупала, что-то душевное, мазками на холсте, а не фотопечать
Marinamariana• 02 августа 2024
У меня вся стенка ими заклеена в коридоре )) Плевать что может кому то не нравится , все друзья молчат именно про эту стенку ))
Скоро_вчера• 02 августа 2024
Є. Одна власноруч написана в ковідні часи локдауну. Висить у вітальні над диваном, на дачі

Карапулька• 02 августа 2024
А, и на другой стене картинки - котики
МаринаХ28• 02 августа 2024
Нам подарували картину з бурштину, чоловік швиденько повісив її в залі, я вже рік закочую очі коли це бачу на стіні, бо мені жах як не подобається таке. Але я знайду момент і зніму її)))
Менее Более• 02 августа 2024
В мене такі :))
І ще дитячі картини висять
Карапулька• 02 августа 2024
Вспомнила, в другой комнате акварели висят - папины и другого знакомого художника
РокерША• 02 августа 2024
Так, є - донька займається живописом.
Злива інформації• 02 августа 2024
У меня в коридоре висят постеры и над книжной полкой висит репродукция Дама с абсентом. Но нам дизайнер подбирал, сама бы точно в тему не выбрала картину.ваша мне не очень, если честно, но может она впишется в ваш дизайн🤷‍♀️
Соседушка• 02 августа 2024
Тимчасово, після ремонту не впишуться
Як_наготую...• 02 августа 2024
Ответ дляМона_Лиса
а какие? например?
У меня своеобразный вкус, картина должна быть или уютная или с идеей) Но это я, я вообще к чужому творчеству у себя скептически отношусь, т.е. это будет тогда моя картина. А так если полюбоваться, то есть много всяких, начиная от классики, продолжая суперреализмом, заканчивая банальщиной в понимании художников пошлостью) В целом должна вам подходить, если вам нравится, не ориентируйтесь на меня, это все индивидуально)
Хи хи, ну ну• 02 августа 2024
Снимаем квартиру висят
автор Мона_Лиса • 02 августа 2024
Ответ дляМейк-ап форева
Есть. Вот такая:
Мой муж такую хотел))) сыну в комнату

Аноним_Русалка• 02 августа 2024
Визнаю тільки мальовані картини в інтер´єрі.
Особливо, якщо це малювали близькі.
В мене за шафою в кутку 4 картини мальовані по номерам висять. Це просто викинути шкода. Куди їх діти реально?
Але творчістю чи красою таке не вважаю. Зимою вечорами під кіно і вино люблю руки зайняти цією єрундою. Розмальовки
Мяо мой мяо• 02 августа 2024
Ну, в мене є інкрустація цінними породами дерева, від покійної бабусі чоловіка пам´ять
Мольфарочка• 02 августа 2024
Ответ дляХи хи, ну ну
Снимаем квартиру висят
Краще б шпалери переклеїли
Як_наготую...• 02 августа 2024
Ответ дляХи хи, ну ну
Снимаем квартиру висят
Пикник у обочины)
Хи хи, ну ну• 02 августа 2024
Ответ дляМольфарочка
Краще б шпалери переклеїли
Кто я?
Мольфарочка• 02 августа 2024
Ответ дляХи хи, ну ну
Кто я?
Власник
Як_наготую...• 02 августа 2024
Ответ дляХи хи, ну ну
Снимаем квартиру висят
А шо там за жёлуди))?
Мяо мой мяо• 02 августа 2024
Ще є мальована, мальви, чоловік подарував на д.нар. перед війною
Хи хи, ну ну• 02 августа 2024
Ответ дляЯк_наготую...
А шо там за жёлуди))?
Там много интересного)))
Баба Йога• 02 августа 2024
Майже весь будинок в картинах, фото всі чоловіка.
Як_наготую...• 02 августа 2024
Ответ дляХи хи, ну ну
Там много интересного)))
Хотим все знать))