Та легко!• 02 августа 2024
Букінг. Підкажіть, хто користується часто
Перший раз просто зробила замовлення) Вказано, що якщо скасувати бронь за 24 години до дати заїзду, то це безкоштовно. А якщо пізніше --то штраф становить повну оплату за всі дні перебування. В моєму випадку це 5200. Але у цьому готелі вказано, що оплата лише готівкою на місці. Як тоді вони знімуть штраф?
Та легко!
• 02 августа 2024
Ответ дляТаракашечка
Вы указали карту при бронировании
тобто з цієї карти автоматично стягнуть гроші на карту власника житла? дивно тоді, чому у них вказана лише готівка, а якщо штраф, то підходить і карта)
Курочка-чубаточка• 02 августа 2024
Ответ дляТа легко!
А шо дивного?
Та легко!
• 02 августа 2024
Ответ дляКурочка-чубаточка
А шо дивного?
що не можна оплатити за першу ніч, наприклад. тобто як заставу, яку не віддають у випадку відміни бронювання. а тут прямо вся сума
Та легко!
• 02 августа 2024
Ответ дляКонфиденциальность
Прикрепите карту, на которой нет денег
тоді напевно будуть якісь санкції з боку букінга
Борисфенка• 02 августа 2024
Ответ дляТа легко!
В чому проблема попередити власників житла за добу до заїздау? Вам важко скасувати бронь?
Мир Мир Мир!• 02 августа 2024
Ответ дляТа легко!
Забеоеь букинг и с этих будут отминосовывать коммисию хощяина нв последубщие брони
Мой завтрак• 02 августа 2024
Краще скасовуйте у ваш проміжок часу , не ризикуйте .
В мене нещодавно зняли 200 евро , хоча я розрахувалася відразу . Виявляється , це залогові , на сторінці не було такого нічого вказано . І саме цікаве , що кошти знялися не з тієї карти що сплачувала , а там де не було коштів ( потрібної суми ) потім кошти зайшли, і вже у день відʼїзду ( 5 день ) 200 євро списали .
Та легко!
• 02 августа 2024
Ответ дляБорисфенка
та я переживаю на випадок, якщо дитина раптом захворіє перед самим виїздом. ну тобто менше ніж за добу. це по україні, близько відносно біля нас. 4 години їзди
Борисфенка• 02 августа 2024
Ответ дляТа легко!
Тоді пропадуть ваші гроші. Тому є сенс подумати зарані, чи точно вам така броня треба.
Я бронюю різне житло - десь ніякої передплати, десь 50% передплати. Але завжди спокійна, що заброньоване житло буде мене чекати, Букінг серйозний сервіс.
Та легко!
• 02 августа 2024
Ответ дляБорисфенка
так. я вже подумала, що напевно краще щось знайти, де штрафом буде одна ніч проживання, а не увесь період.
Борисфенка• 02 августа 2024
Ответ дляТа легко!
Нема наче такого, щоб штраф одна доба, я не зустрічала.
Але можете зробити дві броні - одну на пару днів, іншу на всі решта днів. Менше втратите з першою бронею, а друге бронювання просто відміните завчасно.
Та легко!
• 02 августа 2024
Ответ дляБорисфенка
дякую за підказку!
Попразендовна• 02 августа 2024
А я бронювала, так взагалі карту не підкріпляла нікуди, і теж писало до 8 серпня без штрафа, а потім штраф, оплата на місті, теж не зрозуміла, як вони в разі чого будуть з мене цей штраф брать. Теж перший раз забронювала.
Едимнаморе• 02 августа 2024
Ответ дляПопразендовна
Они, скорее всего,вам напишут чтобы вы дали свою карту или аннулируют бронь. Следите за сообщениями, чтобы не было неприятностей.
Попразендовна• 02 августа 2024
Ответ дляЕдимнаморе
Ого, спасибо, думала уже ничего не будут присылать, бронь есть, ехать и всё
Рожки-да-ножки• 02 августа 2024
Никак. Тоже так было указано, спросила просто у них, что это. Никаких штрафов. А на букинге указано. Но просили какую-то мелочь предоплаты на карту
Та легко!
• 02 августа 2024
Ответ дляРожки-да-ножки
це ви безпосередньо з власниками звʼязувались?
Білий Лосик• 02 августа 2024
просто вчасно скасовуйте і не буде проблем. А взагалі нічого не буде, бо на карті може бути недостатньо коштів, наприклад)
Едимнаморе• 02 августа 2024
Ответ дляПопразендовна
Здесь не угадаешь. Иногда можно без предоплаты ехать и все ок, иногда они могут попытаться заблокировать сумму штрафа на карте и если недостаточно средств, то напишут вам. Просто проконтролируйте этот момент. Хорошего вам отдыха.
Попразендовна• 02 августа 2024
Спасибо, что сказали. Я уже растроилась, подумала, может надо было забронировать в отеле напрямую и даже им и оплатить сразу, это я хоть знаю как сделать, а на букинге ещё и карту указывать, не хотелось бы.