Кудлата хмаринка• 03 августа 2024
Для вас нормально випити пляшку вина за вихідні?
Результат:
вже голосів:
525 (79.19%)
Нормально
79 (11.92%)
Алкоголізм
59 (8.9%)
Результати
Анонім Завгосп• 03 августа 2024
Ответ дляsim_sims
Кошмар, як той кагор взагалі можна пити?)
Ага, как варенье
Руда ліса• 03 августа 2024
Нормально
Сейчас лето, люблю поставить шезлонг, включить музыку и налить бокал ледяного вина/ шампанского/джина со швепсом/ Рома с колой и наблюдать как муж траву косит есздит косилкой. Когда вечером грилим, тоже люблю с напитком посидеть. Зимой глинтвейн после бани или под шашлык варим на гриле. Приемлю это в выходные, в будние ни грамма
Упругая попка• 03 августа 2024
вживання алко для мене означає організація свого повільного і впевненого самогубства
бокал шампанського = місяць мозок у пасивності
а якщо частіше і міцніше? - це ж постійна розумова відсталість, а потім звідки депресії, панічні атаки і.т.
для фізичного тіла = приймати отруту в чистому вигляді, а тоді дивуватися, звідки стільки болячок і відсутність енергії
не п´ю з 2009 року, вивчила тему максимально досконало і розносторонньо, для того, щоб свідомо виключити цю отруту зі свого життя
мені 40, троє дітей, чоловік, який підтримав мою позицію, робота, пов´язана з активною комунікацією, широке коло знайомих (з різним вживанням - це особистий вибір людини, поважаю, співчуваю і все), ні до яких сєкт не належу в принципі, церковна атеїстка
Кудлата хмаринка
• 03 августа 2024
Ответ дляУпругая попка
Це щось ви загнули. В мене мозок працює прекрасно, постійно з цифрами і великим об´ємом інформації
Ро30BbIu_CJIoHuK• 03 августа 2024
Вихідні, це за 2 дні? Пів пляшки в день тобто? Це не багато. Я можу, але не кожні вихідні
Упругая попка• 03 августа 2024
Ответ дляКудлата хмаринка
поцікавтеся темою глибше
-є таке поняття - дзеркальні нейрони - це про діяльність мозку
так ось вживання алкоголю їх знищує у першу чергу
-є не розпіарені спостереження вчених, які предметно досліджували вплив на свою ж розумову діяльність
-оу і ще мене особливо здивувало, скільки відомих людей живуть життя без алкоголю, хоча на публічних заходах з чарками шастають, але насправді ні краплі
-до речі, тему вивчала давно, колись інет ще так не фільтрувався, тоді знайшла ще дуже багато історичної інфи на тему, для чого влада споює народ, не так давно (для своїх дітей хотіла знайти) спробувала знову пошукати - ага, вже нічого немає подібного.....
-алкоголь блокує нормальний, скажемо так, душевний стан
на жаль, не загнула
алкоголь = горе в житті будь-якої людини, горе в нашому суспільстві,
чого тільки вартий Фетальний алкогольний синдром (ФАС), про який замовчують, який ховають за іншими діагнозами
на жаль, не загнула
Капризуля• 03 августа 2024
Ответ длябЭйбА
Возможно, я не спорю, так как водка считается лучше вина. Но, я, может особый случай, ее даже ни разу не пригубила - запах уже сбивает с ног. Коньяк пила - гадость, виски пила - гадость, самогон и водку - нет, так как уже понятно, что для меня все крепкие напитки - гадость. Хотя, положа руку на сердце, понимаю, что водка как и коньяк гораздо качественней алкоголь.
Я тоже по сухим, остальное не подходит. Я вообще слабенькая в этом плане, если чуть лишнее выпью, не в том плане что буду пьяная, а вот это состояние когда думаешь что хорошо танцуешь и поешь, на следующий день мне капец, буду пластом до вечера лежать
Ужгород• 03 августа 2024
Ответ дляРегионщица
Если это постоянно - алкоголизм. Если как я - раз в полгода, то нормально))
Ви зараз всю Іспанію, Італію і Францію алкоголіками обізвали?
Випивати келих сухого вина чи брюта -нормально.
Ужгород• 03 августа 2024
Ответ длябЭйбА
Так пейте сухие только вина - от них только польза а не вред, и светлая голова по утру. Полусухие, сладкие вина - табу для меня. Нужно с вечера сразу бронировать койку в реанимации и капельницу в не очереди.
Підтримую
Ужгород• 03 августа 2024
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Каждые выходные, т.е. систематически это алкоголизм. Спросите нарколога 😉
Смотря что пить.
Кудлата хмаринка
• 03 августа 2024
Ответ дляУпругая попка
поцікавтеся темою глибше
на жаль, не загнула
Це вже нагадує проповідь баптистів
Ужгород• 03 августа 2024
Ответ дляingaruta
Фууууу ненавижу алкашку.будь то пиво или вино или водочка.Редко за год несколько глотков хорошего шампанского или шеридана где то в ресторане
Ну я все ненавижу, кроме сухих вин.
Ликеры ненавидим особо)))
Ужгород• 03 августа 2024
Ответ дляЧервона рута
Регулярно пляшка вина на вихідні - це алкоголізм.
І це не моя суб´єктивна думка.
А чия?
Упругая попка• 03 августа 2024
Ответ дляКудлата хмаринка
Це вже нагадує проповідь баптистів
ваша справа вважати, як завгодно
інформація доступна всім
я себе вважаю атеїсткою давно, свідомо і впевнено
інформація доступна всім
Кудлата хмаринка
• 03 августа 2024
Ответ для60 метрів сметани
півпляшки за день, це небагато, але я не п´ю кожних вихідних
Я вдень взагалі не хочу алкоголю, лише ввечері
60 метрів сметани• 03 августа 2024
Ответ дляКудлата хмаринка
ну ви ж написали за вихідні) Я теж тільки ввечері
Сижу_и_плачу• 03 августа 2024
Якщо самопочуття дозволяє, я в 20 років могла дві пляшки вина випити в хорошій компанії, а зараз від одного бокалу на новий рік вертольоти, і розбитість, цього року навіть не пила
Гомосноб• 03 августа 2024
Ответ дляsim_sims
Не знаю. Бывало припрется на Пасху с кагором, еще и самым дешевым из АТБ за 80 грн и разгловляеться им сама)
Лапка• 03 августа 2024
Ответ дляРегионщица
Не потрібно своє нормально всім приписувати, це якраз Не нормально, що таке алкоголізм чітко прописано, пляшка вина у вихідні це нормально, і бокал вина в день нормально.
Лапка• 03 августа 2024
Ответ дляУпругая попка
У вас яскраво виражена фантазія, мені 40 років , щойно захистила черговий диплом, працюю на типовій позиції в ІТ фірмі, займаюся спортом, хожу в гори і справляють на байдарці, є чоловік і діти, і на вихідних пару бокалів сухарика взагалі на енергію ніяк не впливає, ваш особистий вибір не означає що ви фігню всяку маєте видумувати, є куча досліджень на цю тему.
Це навіть дивно, людина яка п´є алкоголь не пише всякую фігню про тих хто не п´є, а навпаки аж бігом, робимо висновки
Лапка• 03 августа 2024
Ответ дляКудлата хмаринка
То фігню людина написала, я цікавлюся фізіологією, ваша пляшка вина на вихідні взагалі ні про що. У люди є бажання побути молодецем
є норми вживання алкоголю із фізіологічної точки зору, бокал сухого в день туди вписується.
Упругая попка• 03 августа 2024
Ответ дляЛапка
шановна пані,
запам´ятайте, будь ласка, головний маркер про алкоголь
відстежте його, будь ласка, у собі і хоча б задумайтеся над результатами спостереження
щаслива людина, по справжньому щаслива
щаслива глибоко в собі, наповнена цим щастям в собі кожної миті незважаючі на все зовнішнє
ніколи, ніколи і ніколи не буде вживати алко чи теж нарко
алкоголь - це не тільки про суто фізичні аспекти нашого існування
щиро бажаю Вам справжнього щастя, безмірної наповненості цим щастям
щаслива людина, по справжньому щаслива
Лапка• 03 августа 2024
Ответ дляУпругая попка
поцікавтеся темою глибше
на жаль, не загнула
От і почитайте наукові статті, впливає не сам алкоголь, а кількість, алкоголь навіть в кефір є, ніфіга ви не вивчали, страшилок почитали , ви краще із своє вірою в таємні заговорив попрацюєте, ви в курсі що це ознака низького інтелекту вірити в масові заговори і таке інше?
Упругая попка• 03 августа 2024
Ответ дляЛапка
які заговори, мамочка моя рідна
до чого тут заговори?
я всього лише маю відмінну від вас думку, і маю повне право мати відмінну від вас думку, це ви від свого високого інтелекту мені відразу приписуєте всіляку єрєсь?
мені достатньо було народитися і вирости у сім´ї алкаша, який і здох з пляшкою у руках
вам у деталях розповідати, яке дитинство мають діти з таким батечком? - думаю, що у вас навколо достатньо прикладів
у мого чоловіка теж не було дитинства через батька-алконавта
а так, звичайно, алкоголь - це сама невинність, дивно тільки, чому так багато навколо медичних центрів, які лікують від такої ну зовсім невинної залежності
до чого тут заговори?
Щедрик ведрик• 03 августа 2024
Бутылку тетрапака за раз. Или вина зависит от денег. Тоже за раз. Водку не пью, пиво не люблю. Денег на психотерапевта да и в принципе нет. Алкоголизмом не считаю. Чаще раза в неделю не позволяю себе. Но еще и семейные обстоятельства(болеющий вечно ребенок), и эти война-инфляция -уже вкупе все достало. То делаю себе день отдыха в неделю от всего и всех.
Щедрик ведрик• 03 августа 2024
Ответ дляСвекруня
Супер! Оце сила волі. А як у вас з оточенням? У мене всі вживають, знаю що це недобре, але змінювати нема на кого.
Разве что на АД, но у них свои побочки и много. У меня например СПКЯ еще то от АД еще хуже усы расти начинают. А вино - если задержка этих дней то иногда хватает красного напиться и на следующий приходят. Хотя конечно повторять не рекомендую. Магне Б6 и Бифрен и все на травах давно уже меня не берет
Лапка• 03 августа 2024
Ответ дляУпругая попка
які заговори, мамочка моя рідна
до чого тут заговори?
))) думку маєте на відміну від мене тільки ви, як миле хамство, да не маєте ви нічого, ні знань, ні критичного мислення, щось незрозуміле, не наукове дивитись і тепер це транслюєте, це не думка, а переказ,
Це ж ваш перл?
ще дуже багато історичної інфи на тему, для чого влада споює народ, не так давно , немає такої історичної інфі, є жовті статті
а ще є бажання,деяких побути розумнішим чим іншим, тільки потрібно реальні знання мати))
Це ж ваш перл?